Νίκος από Αθήνα, καλώς σας βρήκα!

Karavasilator

Retro Member
Joined
11 Δεκ 2014
Μηνύματα
126
Αντιδράσεις
22
Καλησπέρα στη παρέα και καλώς σας βρήκα, ένα μεγάλο μπράβο εννοείται στα παιδιά που έχουν φτιάξει αυτό το παρεάκι και μας βοηθούν να κρατάμε τις αναμνήσεις μας ακόμα πιο ζωντανές!
 
Καλώς ήρθες στην παρέα.Θα βρεις πολλα υπεροχα πραγματα στα μονοπάτια του retromaniax!
 
Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!!

Καλή περιήγηση στις αναμνήσεις!!!
 
kajwbtfe είπε:
Καλώς ήρθες στην παρέα.Θα βρεις πολλα υπεροχα πραγματα στα μονοπάτια του retromaniax!


καλως σας βρηκα! :)

BETTY BOOP είπε:
Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!!
Καλή περιήγηση στις αναμνήσεις!!!

καλως σας βρηκα Betty, αυτο ειναι το μονο σιγουρο οτι θα ειναι καλη η περιηγηση! :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Kαλως ηρθες Νικολα! Με προλαβες στο να συστηθεις αλλα σε προλαβα στην εγγραφη :p

Οσο για την περιηγηση ακομα δεν μπορω να πιστεψω ποσο πολυ υλικο υπαρχει!
 
Svarth είπε:
Kαλως ηρθες Νικολα! Με προλαβες στο να συστηθεις αλλα σε προλαβα στην εγγραφη :p
Οσο για την περιηγηση ακομα δεν μπορω να πιστεψω ποσο πολυ υλικο υπαρχει!

για καλη μας τυχη υπαρχει πολυ πραμα :D
 
Karavasilator είπε:
Καλησπέρα στη παρέα και καλώς σας βρήκα, ένα μεγάλο μπράβο εννοείται στα παιδιά που έχουν φτιάξει αυτό το παρεάκι και μας βοηθούν να κρατάμε τις αναμνήσεις μας ακόμα πιο ζωντανές!

Svarth είπε:
Kαλως ηρθες Νικολα! Με προλαβες στο να συστηθεις αλλα σε προλαβα στην εγγραφη :p
Οσο για την περιηγηση ακομα δεν μπορω να πιστεψω ποσο πολυ υλικο υπαρχει!
Καλη αρχη. Εχετε πολυ δουλεια να ριξετε :) :) :)
 
Καλως ηρθατε στην παρεα μας μαγκες.
 
Καλώς ήρθατε!
 
να 'στε καλα παιδες, καλως σας βρηκαμε!
 
Καλως ηρθατε παιδια :)

@ Κaravasilator Θεικο avatar :thumbup:

Φιλος της Περιοχης 88 βλεπω :armed:
 
Καλώς ορίσατε κι από μένα!

Καλά ποσταρίσματα!

(P.S. Kambia, θα βγάλεις καμιά τουρτίτσα για το καλό?! :D )
 
Καλωσηρθατε!
 
Deathshadow είπε:
Καλως ηρθατε παιδια :)
@ Κaravasilator Θεικο avatar :thumbup:

Φιλος της Περιοχης 88 βλεπω :armed:

να 'σαι καλα φιλε @Deathshadow καλως σας βρηκαμε, εννοειται οτι ηταν κολλημα αν και δε μου αρεσαν ποτε τα αεροπλανα :D

D@redevil είπε:
Καλώς ορίσατε κι από μένα!
Καλά ποσταρίσματα!

(P.S. Kambia, θα βγάλεις καμιά τουρτίτσα για το καλό?! :D )

καλως σας βρηκαμε φιλε @D@redevil!

Ajax87 είπε:

καλως σας βρηκαμε κι εσας φιλε @Ajax87 :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Συνηθως δεν συμμετεχω στα Καλωσορισματα του φορουμ γιατι σχεδον παντα συμβαινει το εξης:

Ερχεται μεσα ενα καινουργιο μελος, γραφει ενα πολυ νοστιμο - ενιοτε και συγκινητικο - αρχικο μηνυμα, και υστερα εξαφανιζεται εις τα εξ ων συνετεθη. Με λιγα λογια, παρα την πολυ καλη πρωτη εντυπωση, το καινουργιο μελος αρκειται στο πρωτο του σχολιο, αντε και σε μερικες ευχαριστιες προς ολους εμας και μετα μας αφηνει συξυλους. Ισχυει δηλαδη το Οπου ακους πολλα κερασια κρατα και μικρο καλαθι. Εκ πειρας πλεον, εχω μαθει να ξεχωριζω τους λιγους που θα παραμεινουν απο τους πολλους που θα φυγουν. Εσυ νομιζω πως ηρθες για να μεινεις και για αυτο το λογο σε χαιρετιζω κι εγω.

Μακαρι να ειναι ετσι γιατι το φορουμ δεν χρειαζεται απλως πολλα μελη. Χρειαζεται πολλα ενεργα μελη και αυτο θελω να πιστευω πως θα εισαι κι εσυ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
bambinella 100 είπε:
Συνηθως δεν συμμετεχω στα Καλωσορισματα του φορουμ γιατι σχεδον παντα συμβαινει το εξης:Ερχεται μεσα ενα καινουργιο μελος, γραφει ενα πολυ νοστιμο - ενιοτε και συγκινητικο - αρχικο μηνυμα, και υστερα εξαφανιζεται εις τα εξ' ων συνετεθη. Με λιγα λογια, παρα την πολυ καλη πρωτη εντυπωση, το καινουργιο μελος αρκειται στο πρωτο του σχολιο, αντε και σε μερικες ευχαριστιες προς ολους εμας και μετα μας αφηνει συξυλους. Ισχυει δηλαδη το Οπου ακους πολλα κερασια κρατα και μικρο καλαθι. Εκ πειρας πλεον, εχω μαθει να ξεχωριζω τους λιγους που θα παραμεινουν απο τους πολλους που θα φυγουν. Εσυ νομιζω πως ηρθες για να μεινεις και για αυτο το λογο σε χαιρετιζω κι εγω.

Μακαρι να ειναι ετσι γιατι το φορουμ δεν χρειαζεται απλως πολλα μελη. Χρειαζεται πολλα ενεργα μελη και αυτο θελω να πιστευω πως θα εισαι κι εσυ.

ευχαριστώ πολύ για τα καλα σου λόγια, καταλαβαίνω απόλυτα τι θες να πεις καθώς είμαι και μέλος σε εντελώς διαφορετικό forum (scooter club hellas :D ) που εκεί κάνουν πολύ χειρότερα πράγματα σε βάρος του club μας οπότε έχεις ένα point, όπως και να έχει καλώς σε βρήκα κι εσένα @bambinella 100!! :)
 
Καλώς ορίσατε παιδιά! Φέτος κάντε ένα επιπλέον χριστουγεννιάτικο δώρο στον εαυτό σας. Περιηγηθείτε στις σελίδες του retromaniax και θυμηθείτε τα παιδικά σας χρόνια :) .
 
johnny19818 είπε:
Καλώς ορίσατε παιδιά! Φέτος κάντε ένα επιπλέον χριστουγεννιάτικο δώρο στον εαυτό σας. Περιηγηθείτε στις σελίδες του retromaniax και θυμηθείτε τα παιδικά σας χρόνια :) .

καλη σου μερα Γιαννη, καλως σε βρηκα κι εσενα, σιγουρα οι αναμνησεις εχουν ανεκτιμητη αξια οποτε σιγουρα ειναι ενα μεγααλο δωρο! :headbang:
 
Karavasilator είπε:
ευχαριστώ πολύ για τα καλα σου λόγια, καταλαβαίνω απόλυτα τι θες να πεις καθώς είμαι και μέλος σε εντελώς διαφορετικό forum (scooter club hellas :D ) που εκεί κάνουν πολύ χειρότερα πράγματα σε βάρος του club μας οπότε έχεις ένα point, όπως και να έχει καλώς σε βρήκα κι εσένα @bambinella 100!! :)
Καλα το ειδα οτι εισαι δικος μας απο την φωτογραφια της επιφανειας του pc. Ειμαι και εγω γραμμενος εκει αλλα οχι ενεργος για συλλογη πληροφοριων.

Σορρυ για το οφτοπικ.
 
Πίσω
Μπλουζα