Οδηγός για το Playstation (PSX)

ambu_dare

RetroMasteR
Joined
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.278
Αντιδράσεις
54
Βλέπω σας έχει πιάσει λύσσα με το επερχόμενο PS3, και μάλιστα συζητάτε για την συμβατότητα προς τις προηγούμενες κονσόλες της Sony. Αυτό να υποθέσω σημαίνει ότι κάποιοι ενδιαφέρονται να παίζουν όχι μόνο τα next-gen games αλλά και τα παλιά κλασσικά και αγαπημένα. Για όσους έχουν PSX ή ενδιαφέρονται και συλλέγουν πληροφορίες γύρω από τις παλιές κονσόλες, έχω στα χέρια μου έναν οδηγό για την πρώτη και αγαπημένη κονσόλα της SONY, ίσως περισσότερο και από το PS2. Όσοι λοιπόν πιστοί μπορείτε να τον κατεβάσετε από ΕΔΩ.


Hope you find it interesting and why not usefull
. :)

---------------------[EDIT]---------------------

Ο σύνδεσμος ανανεώθηκε με έναν νέο και μόνιμο...

ThanX tasoulhs
 
istockphoto_311150_crucifix.jpg
 
OXIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ύπαγε οπίσω μας εξαποδώ........

ΑΑΑΑΑΑΑΡΡΡΡΡΡΚΚΚΚΚΧΧΧΧΧΧΧΧΧ!!!!!!!!!!
 
LMAO, Wally και pooky δεν παίζεστε με τίποτα! :D

Εγώ πάντως τον κατέβασα (know your enemy...)

Thanks ambu! :)
 
Για psx δεν λεω ποτε οχι.....:rolleyes:

Thanks Ambu.... :thumbup:
 
Welcome TallMan!!!!!!

Ναι, έχεις δίκιο. Αν η τιμή του ήταν γύρω στο 500άρικο το είχα χτυπήσει αβλεπί. Μια και το Oblivion λέγεται ότι θα είναι ασύγκριτο στο συγκεκριμένο μηχάνημα.

Αλλά, για 660 δεν το συζητάμε καν!!!
 
Wally είπε:
/off topic

Είναι το τρίτο post σου με αυτό το εικονάκι.

Το μόνο που μπορώ να υποθέσω είναι οτι έχεις πιάσει δουλειά στην Tripod :tease: :tease:

/off topic

:biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:
 
ας το ριξουμε λιγο και στη πλακα!

ΘΒ rulez!

ΕDIT:ας το ριξουμε πολυ στη πλακα!
 
pooky είπε:
Welcome TallMan!!!!!!
Ναι, έχεις δίκιο. Αν η τιμή του ήταν γύρω στο 500άρικο το είχα χτυπήσει αβλεπί. Μια και το Oblivion λέγεται ότι θα είναι ασύγκριτο στο συγκεκριμένο μηχάνημα.

Αλλά, για 660 δεν το συζητάμε καν!!!
Καλως σας εβρηκα!Μια διορθωση:Για να παιξεις Oblivion στο PS3 θα χρειαστουν 730 ευρω!(660+70 το παιχνιδι)Ασυγκριτο εννοεις τα λιγο καλυτερα γραφικα;Γιατι κατα την γνωμη μου χωρις δονηση στο χειριστηριο χανεται μεγαλο μερος της διασκεδασης σε ενα παιχνιδι-ειδικα ενα τετοιο που εχει ατμοσφαιρα-.Επιπλεον δεν θα εχει στην αρχη της κυκλοφοριας του downloadable content γιατι η $ONY δεν εχει διαφωτισει εγκαιρως τους developers σχετικα με τον τροπο που θα λειτουργει αυτο το σημαντικο online κομματι του PS3..
 
Και για να μην ξεχασω!

ΘΒ rulez FOREVER!

(Φωνη προεδρου $ΟΝΥ:ΠΕΕΕΕΛΑΑΑΑΤΕΣΣ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!) :p
 
Oblivion και κονσόλα? :animeek: Μπλιάχ. :polyvolo:
 
Ει Ψηλε !! Καλως ηρθες και απο δω :thumbup:
 
Captain Kal είπε:
Oblivion και κονσόλα? :animeek: Μπλιάχ. :polyvolo:
Έτσι έλεγα κι εγώ μέχρι που είδα το συγκεκριμένο παιχνίδι στο 360 του Προέδρου...............
 
Διαφωνώ με την ιδέα western rpgs και κονσόλας. (Δεν μου κάθεται καλά ρε παιδί μου. :nervous: ή απλά έχω γεράσει :eek: :biglaugh: )
 
Πίσω
Μπλουζα