Οι Άγγελοι του Τσάρλυ (Charlie's Angels)

johnalepou

Human RetroDatabase
Joined
28 Αύγ 2006
Μηνύματα
3.362
Αντιδράσεις
529
Οι Άγγελοι του Τσάρλυ (Charlie's Angels, 1976-81), ΕΡΤ


Πρεμιέρα: Τρίτη 22/11/1977


Καθε μερα γυρω στις 4 παιζεται η πρωτη σεζον στο MEGA!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τι ενοεις???Η παλια σειρα που βλεπαμε καποτε??
 
Ναι! Φυσικα! Ειναι η πρωτη σεζον (1976-77) οπου παιζει και η Farrah Fawcett!!! (στην δευτερη εφυγε)
 
τις εχει βρει κανεις τις seasons σε rapidshare links?
 
Σε rapidshare? Δεν ειναι λιγο μεγαλο ενα αρχειο των 300 Mb για να μπει σε rapidshare??? Βολεψου με το MEGA που εχει τωρα την 4η σεζον και θα βαλει και την πεμπτη μετα
 
η ουσια ειναι να βρισκαμε σε rapidshare τις 3 πρωτες seasons

που να ξημεροβραδιαζουμε καθε μερα για 1 η 2 επεισοδεια?

υγ¨επι της ευκαιριας...μπορει να μου πει κανεις που εχουν γινει post οι παλιες ελληνικες διαφημισεις στο forum εδω?
 
ε ρε χρόνια και κείνα!!

Θυμάμαι παραμελούσα το σχολείο χάρη στη σειρά αυτή!

Λάτρευα την Κέλυ (Jackin Smith) αλλά όταν έπαιζα με τις φίλες μου όλο τη Σαμπρίνα μ έβαζαν να κάνω (γιατί ήμουν η ψηλότερη-τότε- της παρέας)

:animrolleyes:

 
Oι άγγελοι του τσάρλι ήταν 3εις η Κέλυ, η Σαμπρίνα και η Κρίς

Το τραγουδάκι που μεσουρανούσε αρχές 80
 
εχει βρει κανεις σε torrents, τα seasons της σειρας αυτης ?

εχω ψαξει σε ολα τα γνωστα μερη, αλλα τζιφος
 
Ασε pepino, και εγω εχω ψαξει γιατι εχω χασει καποια επεισοδια απο το MEGA,αλλα τιποτα... Αν βρεις ειδοποιησε, το ιδιο θα κανω κι εγω
 
to mega prepei na deihnei tora i tin 5i season, i tin 6i

oles oi season itan 7 seasons

mehri telos ianouariou tha ehoun teleiosei ta epeisodeia ekei

krima pou den tin vazoun apogevma
 
To MEGA δειχνει τωρα την πεμπτη και τελευταια σεζον (1980-81), η οποια ειχε και τα λιγοτερα επεισοδια (λογω της πτωσης στην τηλεθεαση)
 
3-4 επεισοδεια που ειδα...φαινοτανε η κυλια.....δεν βλεποντουσαν

βλεπονται οι 2 πρωτες seasons , αντε και η 3η

νομιζω σταματησε να τα προβαλει.....τα τηλεπεριοδικα της επομενης ευδομαδας δεν δειχνουν να τα ξαναπροβαλει το mega
 
Μπα, θα το παει μεχρι τελους το MEGA,το τελευταιο επεισοδιο LET OUR ANGEL LIVE (tribute στην Kelly) θα παιχτει ξημερωματα Πεμπτης προς Παρασκευη 29 Δεκεμβριου.

Κοιτα οσον αφορα τα σεναρια, υπηρχαν καποια χαζα και στις πρωτες σεζον.Οι σεναριογραφοι εναλασσονταν συνεχως ετσι κι αλλιως.Εγω παρατηρησα καποια καλα σεναρια και στην τεταρτη σεζον ας πουμε... Εξαλλου το δυνατο σημειο της σειρας ηταν κυριως οι ιδιοι οι Αγγελοι...

Επισης στην πρωτη σεζον δεν ειχαμε τοσο γνωστους Guests (ισως την Kim Basinger και τον Tom Selleck),οσο στη συνεχεια με αποκορυφωμα την 3η και 4η σεζον (Dean Martin, Barbara Stanwyck,Sammy Davis Junior,Christopher Lee) αλλα και την ιδια τηνFarrah Fawcett που ενω ειχε εγκαταλειψει τη σειρα υποχρεωθηκε να κανει 6 Guest. Ετσι σε 6 επεισοδια οι Αγγελοι του Τσαρλυ ειναι τεσσερις!
 
johnalepou είπε:
Farrah Fawcett που ενω ειχε εγκαταλειψει τη σειρα υποχρεωθηκε να κανει 6 Guest
εχω δει ενα επεισοδειο, οπου και καλα την εκβιαζε καποιος...πρεπει να ηταν τελη 3ης προς αρχες 4ης season.....πριν 1,5 μηνα το ειχε δειξει το mega
 
Τωρα ο τιτλος θα πρεπει να λεγεται "ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΤΣΑΡΛΥ" στο TV MAKEΔONIA!


Καθε μερα στις 22.00 λεει το προγραμμα!



Enjoy!


...αυτο εγραφε στο περιοδικο,αλλα τωρα ειδα στο site του καναλιου οτι εχουν προγραμματισει το HART TO HART με ρομπερτ βαγκνερ/στεφανι παουερς κλπ.

Ντροπη τους
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
οι αγγελοι του τσάρλυ

«Μια φορά κι έναν καιρό... ήταν τρία κορίτσια που σπούδαζαν στην Ακαδημία της Αστυνομίας... και αναλάμβαναν τις πιο 'επικίνδυνες' αποστολές... εγώ, όμως, τις απάλλαξα από αυτά τα 'ριψοκίνδυνα' καθήκοντα... και τώρα δουλεύουν για μένα. Το όνομά μου είναι Τσάρλι».

imgcontent228lp1.jpg
 
Απ: Οι ʼγγελοι του Τσάρλυ

Δευτέρα με Παρασκευή στις 23.00 στο Μακεδονία TV.

Ευτυχώς που υπάρχει και αυτό. :)
 
Απ: Οι ʼγγελοι του Τσάρλυ

Με τις δυο μου ξαδερφες παιζαμε "Αγγελοι του Τσαρλυ" και εγω ημουν η Σαμπρινα. Τωρα που το ξανασκεφτομαι πρεπει να ηταν πααααρα πολυ παλια γιατι η αδερφη μου (ειναι 3 χρονια μικροτερη μου) ηταν σχεδον μωρακι και δεν μπορουσε να παιξει μαζι μας ;D
 
Απ: Οι ʼγγελοι του Τσάρλυ

Το τραγουδακι που λεγαμε πριν το κρυφτο το θυμαστε ;

"Mπουφ ,οι αγγελοι του Τσαρλυ ειναι 3, η Κελλυ η Σαμπρινα και η Κρις"

Δεν θυμαμαι αν ειχε και παρακατω. ???

Επισης την φωνη του "Τσαρλι" την εκανε ο "Μπλεϊκ Καριγκτον" απο την Δυναστεια.

Ααρον Σπελινγκ rules.
 
Πίσω
Μπλουζα