Ο υπερκατάσκοπος των 5 ηπείρων - Fortune Hunter (1994)

Max_brain

RetroWannaBe
Joined
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
53
Αντιδράσεις
5
δεν ξερω αν τη θυμαται κανεις ,μια μινι σειρα ...που εβαζε στο μεγκα τα σαββατοκυριακα ...

με εναν κουκλο πρωταγωνιστη ,που δυστυχως σκοτωθηκε σε αυτοκινητικο δυστυχημα... :cry: :cry: :cry:

αμα θυμαται κανεις τιτλο ...θα με σωσει.
 
αυτη η σειρα εχει σχεση με την ταινια με τον Κλιντ Ισγουντ με το ρωσικο μαχιτικο αεροσκαφος;
 
Ethaniel είπε:
αυτη η σειρα εχει σχεση με την ταινια με τον Κλιντ Ισγουντ με το ρωσικο μαχιτικο αεροσκαφος;

οχι,καμια σχεση...

ο τιτλος ειναι οπως μεταφραστηκε στα ελληνικα ...δεν μπορω να την θυμηθω με τιποτα ...και δεν ξερω πως να την ψαξω.
 
Κι εγώ την ταινία με τον Κλιντ Ιστγουντ ξέρω... η οποία μάλιστα είναι μακράν η χειρότερή του. Ο καλός αμερικάνος πάει να κλέψει το υπεραεροπλάνο που έφτιαξαν οι Σοβιετικοί - χωρίς άλλη αιτία ή εξήγηση, απλά πάει και το κλέβει! 8)
 
oχι μια ξενη σειρα ηταν στο Μεγκα αλλα οχι και πολυ παλια νομιζω. Γυρω στο 98?
 
joe είπε:
oχι μια ξενη σειρα ηταν στο Μεγκα αλλα οχι και πολυ παλια νομιζω. Γυρω στο 98?
ναι σωστα καπου εκει ,αλλα εχει σταματησει το μυαλο μου ,και δεν μπορω να θυμηθω τιποτα ...μονο τον ελληνικο τιτλο θυμαμαι που ειναι αυτος ,ο πρωταγωνιστης σκοτωθηκε σε αυτοκινητικο μετα απο 2 χρονια νομιζω,
 
Μετά απο έρευνα κατάφερα να βρω τον αγγλικό τίτλο της σειρά αυτής. Ο αρχικός τίτλος της σειράς λέγοταν Fortune Hunter η οποία παραφτάστηκε στα ελληνικά ως ο Υπερκατάσκοπος των 5 ηπείρων.

Η σειρά δεν έχει κυκλοφορήσει σε DVD (και ούτε πρόκειται, αφού ο πρωταγωνιστής σκοτώθηκε) και είναι αδύνατο να βρεθεί σε TVRip.

Περισσότερες πληροφορίες:

http://www.imdb.com/title/tt0108776/

http://en.wikipedia.org/wiki/Fortune_Hunter_(TV_series)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
[video=youtube;Dm5A38H-mXw]

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Lord_Makro είπε:
Κι εγώ την ταινία με τον Κλιντ Ιστγουντ ξέρω... η οποία μάλιστα είναι μακράν η χειρότερή του. Ο καλός αμερικάνος πάει να κλέψει το υπεραεροπλάνο που έφτιαξαν οι Σοβιετικοί - χωρίς άλλη αιτία ή εξήγηση, απλά πάει και το κλέβει! 8)
υπερβολές... :p :p :p
 
Πίσω
Μπλουζα