Πάει, χάλασε ο κόσμος...

εμένα μου αρέσει ..καλή φάση !!
 
Το διαβασα το μεσημερι...

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ οι εναπομειναντες κυριοι της SEGA!

Aν προβουν και στη μεγιστη ΙΕΡΟΣΥΛΙΑ και βγαλουν το NightS στο Wii θα ειναι για λυντσαρισμα...

:behead:

Eυτυχως υπαρχει και η Sumo...
 
Mετανοειτε οσο ειναι καιρος αυτα τα σημαδια δεν πρεπει να τα παραβλεπουμε η συντελεια του κοσμου ερχεται THE SECOND COMING IS NEAR.:nervous:
 
AARDVARK είπε:
Mετανοειτε οσο ειναι καιρος αυτα τα σημαδια δεν πρεπει να τα παραβλεπουμε η συντελεια του κοσμου ερχεται THE SECOND COMING IS NEAR.:nervous:
Αυτό ξαναπέστο! :animeek:

"Mario and Sonic have been respectful rivals since the early days of video games," says Shigeru Miyamoto
Εγώ θα το ονόμαζα "In bed with the Enemy" :D

Αυτό ήταν, σαν κλασσικός retrogamer με μνήμη έχω βραχυκυκλωθεί... :help:

Ρε σεις, λέτε τα Nintendo fanboys να το ήξεραν και γι'αυτό δεν αντιδρούν όταν τους κράζεις το τελευταίο δίμηνο; :diablotin:
 
ρε παιδιά για την sega και την nintendo μιλάμε..ποια ιεροσυλία λέτε..σας είπε κανείς ότι ότι κάνουν το ονομάζουν ιερό?? όλα για τα λεφτά γίνονται ας λογικευτούμε ...
 
Δεν μιλαμε για ιεροτητα φυσικά στην λογική των εταιριων γιατι οι ρομαντικές μερες τελειωσαν οριστικά και ολα θυσιαζονται πλεον στο βωμο του χρηματος. Θα μιλησω ομως για τους ιεροτητα στην μνημη των οπαδών! Εκει τα ισοπεδώνουν όλα..Αν το ξερα καμια δεκαρια χρονια πριν οτι θα γινει αυτο θα τελειωναν πολυωρες συζητησεις nintendo vs sega σε ενα λεπτακι!!!

δεν χρειαζεται να τονιζω σε ποιο μερος της ζυγαριας τεινω!
 
Καλα το ειδαμε κι αυτο :animangry: ...

Σε λιγα χρονια φοβαμαι οτι θα βλεπουμε και κονσολες Sega Dreamwiicube ή Sony Xplaystationbox!
 
Καλομαγειρεμένη φασολάδα!!!!! :D
 
Σας το είπα εμμέσως πριν από λίγο καιρό, ότι έχω το Cube δίπλα αό το Dreamcast....... και το Saturn σαν μπάστακα από πάνω.........

Ορίστε που επαληθεύομαι πανηγυρικά..........
 
Αίσχος κύριοι, αίσχος .....
 
Αφου θα εχει ως θεμα τους ολυμπιακους του Πεκινου ειναι...κινεζικο προ'ι'ον οποτε δεν ειναι παραλογη τετοιου ειδους μιξη...:biglaugh: Βεβαια ξερουμε τι ποιοτητα εχουν τα κινεζικα προ'ι'οντα...:biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:
 
Πίσω
Μπλουζα