Περαστικά Metalcandyman.!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

pooky(1)

MultiDimensional RetroDivinitY
Joined
14 Ιουν 2006
Μηνύματα
9.122
Αντιδράσεις
205
Παιδιά ο αρχι-σκόρερ μας στα arcades είχε πριν λίγες μέρες ένα ατύχημα με τη μηχανή του, και ευτυχώς τη γλύτωσε με ραγισμένα πλευρά, ραγισμένο χέρι και ένα βγαλμένο ώμο.

Μίλησα πριν λίγο μαζί του στο τηλέφωνο που μου έδωσε ο maxoulis (ανέφερε μάλιστα "πάρτον εσύ είστε το ίδιο μουρλοί θα συννενοηθείτε" ) και μου είπε τα καθέκαστα.

Ο Βασίλης βγήκε μόλις από το νοσοκομείο, αναρρώνει, είναι καλά και θα μπει εντός ωρών να τον ξαναδιαβάσουμε. Για το λόγο αυτό σημείωσε απουσίες εδώ και στο www.mame.gr .

Από καρδιάς εύχομαι περαστικά στον θεότρελο και ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ στο μέλλον στις πίστες που κάνει άλματα και σούζες. :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Περαστικά να 'ναι και σιδερένιος... :(

Τι γκαντεμιά είναι τούτη... Τις πολλές ευχές μας για γρήγορη ανάρρωση!...
 
περαστικά αρχιgamer!!!
 
Ρε παιδια ειχα ενα κακο προαισθημα τοσες μερες οταν παρατηρουσα την απουσια του Βασιλη!

Περαστικα ρε Μπιλαρε!!!
 
Περαστικα και Σιδερενιος Βασιλη!
 
Περαστικά φίλε metal! Σιδερένιος!
 
Περαστικά ρε φίλε Βασίλη.

Η αλήθεια είναι οτι είχαμε ανησυχήσει μέρες τώρα με την απουσία του Βασίλη. Και δεν υπήρχε τρόπος να επικοινωνήσουμε, δεν είχε κάνει login από τον Απρίλιο. Να είναι καλά το vrisko.gr
 
ΠΕραστικά Metal! Σιδερένιος! (Οι απουσίες όμως δε θα παραγραφούν! ;) )
 
Περαστικά να είναι όλα! Ταχεία ανάρρωση εύχομαι. Τhanks George για την ενημέρωση.
 
περαστικα στο παλικαρι και καλη αναρωση

προσοχη οι υπολοιποι μαγκες με τις μηχανες .
 
maxouli είπε:
Να είναι καλά το vrisko.gr
Πώς τον αναζήτησες; Μη μου πεις ότι εβαλες death morbid angel και σου'φερε αποτελέσματα!! :D :D

Ρε το μουρλόνε! Του τα'χωσα σε πμ γιατί εδώ δε λεγονται :D .

Μούργο!
 
περαστικα στον metalcandyman και προσοχη!!!

σιδερενιος!!!
 
Rygar είπε:
Πώς τον αναζήτησες; Μη μου πεις ότι εβαλες death morbid angel και σου'φερε αποτελέσματα!! :D :D

Ρε το μουρλόνε! Του τα'χωσα σε πμ γιατί εδώ δε λεγονται :D .

Μούργο!
Τόσο καιρό θα έπρεπε να ήξερες τι γίνεται όταν ψάχνω κάποιον εγώ.

Έβαλα στο google ζαχαροπλαστείο, twin galaxies, pacman, galaga, i love sonic, i love sega, Σέρρες και τον βρήκα με τη μία!
 
και το χε πει ο pooky περι μηχανης νωριτερα σημερα :sealed:

Ταχεια αναρρωση και επιστροφη .

Υ.γ. Ρε μπας και το σκηνοθετησε ο μπαγασας το σκηνικο για να ριξει καμια νοσοκομα/γιατρινα ,που του εκανε την δυσκολη ???? .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Περαστικα του και γρηγορα παλι κοντα μας.
 
Nemo είπε:
και το χε πει ο pooky περι μηχανης νωριτερα σημερα :sealed:
Ταχεια αναρρωση και επιστροφη .

Υ.γ. Ρε μπας και το σκηνοθετησε ο μπαγασας το σκηνικο για να ριξει καμια νοσοκομα/γιατρινα ,που του εκανε την δυσκολη ???? .
Lol! Για το Βασίλη μιλάμε! Τον έχω ικανό! :biglaugh:

@Pooky - maxouli: Παιδιά, όντως, ευχαριστούμε για την ενημέρωση! :)
 
Περαστικά και γρήγορα πάλι κοντά :) !
 
Ελπίζω να μην προσπαθούσε να τερματίσει κανένα παιχνίδι στο 3DS ενώ οδηγούσε την μηχανή... γιατί το ξέρουμε ότι μπορεί να το κάνει και αυτό :p

Περαστικά φίλε!
 
Περαστικά metalcandyman.

Είσαι “metal” δεν καταλαβαίνεις τίποτα ;)
 
Περαστικά στον Βασίλη..ευτυχώς δεν είναι κάτι σοβαρό.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα