Προβλήματα με ανέβασμα φωτογραφιών [Οριο αλμπουμ, moderated pics κλπ]

DINO

Expert
Joined
3 Αύγ 2007
Μηνύματα
8.332
Αντιδράσεις
1.184
Τον τελευταίο καιρό, οι φωτογραφίες που βάζω στο album, φαίνεται να περιμένουν έγκριση από κάποιον Moderator, με αποτέλεσμα να μη τις βλέπουν οι άλλοι χρήστες...

Στο album έχουν την ένδειξη "Moderated"...

Please solve this problem...

Thank you!!! :)
 
Προβλήματα με ανέβασμα φωτογραφιών [Οριο αλμπουμ, moderated pics κλπ]

Θα με περασετε για χαζο αλλα δεν μπορω να βαλω φωτογραφιες!!Ενω απο το internet μπορω γιατι βαζω to url !Αλλα αμα εινει δικιες μου απο τον υπολογιστη μου πως κανω upload 8)8)8)8)8)8)???????
 
Είτε ως συνημμένο (όταν πας να απαντήσεις, στη γραμμή εργαλείων, υπάρχει εικονιδιο συνδετηρας-που είναι πολύ εύκολο ) ειτε δημιουργεις ενα φακελο στο προφιλ σου, ανεβαζεις τις φωτογραφίες εκεί και μετά με url τις περνας κανονικα στα μηνυματα :)
 
πίναξ ελέγχου και μετά pictures and albums, μετά add κτλ κτλ.

edit: είστε ταχύτατοι... :D
 
Σας ευχαριστω πολυ παιδια!!!!!! :thanx2: :thanx2:
 
Καλημέρα.

Αν κι έχω δημιουργήσει ένα νέο Album για τα reviews, δεν εμφανίζεται η επιλογή για να κάνω upload εικόνες.

Η μόνη αναφορά που μου βγάζει είναι πως “This album does not have any pictures”.

Γνωρίζει μήπως κανείς γιατί;
 
Yπαρχει οριο στις 300 φωτο.

Ασε να το δουν και οι admins.
 
Δεν καταφερνω να φτιάξω άλμπουμ ούτε να κατεβάσω το ημερολογιο

Καλησπέρα! Εστειλα και μύνηματα αλλά τελοςπάντων το γράφω και εδώ μήπως προλάβει και βοηθησει κάποιος και δεν ταλαιπωρούνται οι admin.

Δεν μπορω ούτε να φτιάξω άλμπουμ και να ανεβάσω τις φωτογραφίες μου ουτε να κατεβάσω τα ημερολόγια που φαίνονται υπέροχα!

Εχω μακ δεν ξέρω αν φταίει αυτό!

Μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει;

Ευχαριστώ
 
Για τα ημερολογια σου απαντησε ο διαχειριστης του φορουμ εδω

Οσο για το uploading των φωτογραφιων εχουν ανεβει σχετικες οδηγιες
 
Domenica πες μας τι browser χρησιμοποιείς.

FF και Safari είναι δοκιμασμένοι και δουλεύουν σίγουρα. Κατεβάζω και σημερινό chromium μήπως και.. αλλά δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα.

EDIT: Ούτε ο Chromium έχει πρόβλημα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ευχαριστώ θα προσπαθήσω και ελπίζω να τα καταφέρω! Αρχισα ήδη να ανεβάζω άλμπουμ και ειμαι πολύ -πολύ χαρούμενη! Δύο ερωτήσεις μόνο

1. Ενώ με τις φωτογραφιες ολα εντάξει δεν φαινεται το κειμενάκι που έγραψα, γιατί;

2. Εγώ πιστεύω πως οι φωτος μου δεν είναι ᾽᾽περίεργες᾽᾽ αλλά επειδή είναι από διάφορα θεματικά προτζεκτ ισως να κρινετε πως πρέπει να λογοκριθούν κάπως! Δεν με πειράζει αρκεί να μου πείτε τι ενοχλεί και θα το αφαιρέσω. Πάντως νομίζω πως αν και λίγο ᾽᾽στο όριο᾽᾽ γενικά ειναι ο.κ. παρακαλώ ενημερώστε με για οτι άλλο αν υπάρχει θέμα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
γιατί δεν μπορώ να ανεβάσω άλλες φώτος;

Καλησπέρα! Να ᾽μαι παλι...

Λοιπον προσπαθω να ανεβάσω απο τον υπολογιστη μου καινούργιες φωτογραφιες αλλά δεν μπορώ. Μηπως επειδή έχω ανεβάσει ηδη αρκετές και το αρχειο μου ειναι γεμάτο; Δεν καταφερνω ομως να σβησω απο το αρχειο παλιες φωτο για να ανεβάσω καινουργιες!

Αν μπορειτε φίλοι να βοηθησετε μια ακομα φορά ζητώ τα φωτα σας.

Και θέλω να ανεβάσω μια ωραια αυθεντική 70ς ταπετσαρια που έχω βάλει στο γκαραζ και κατι ωραίες μεγάλες ρετροκουκλες! Ευχαριστώ.
 
Δοκιμασε σε αλλο αλμπουμ. Το καθενα εχει μια πεπερασμενη χωρητικοτητα
 
Ευχαριστώ αλλά το προβλημα ειναι πως δεν μπορώ καθολου να ανεβάσω φωτος απο τον υπολογιστή μου οποταν δεν μπορώ και να φτιάξω καινουργιο άλμπουμ! Τι μπορεί να συμβαίνει;
 
Σου βγαίνει κάποιο μήνυμα?
 
Οχι δεν μου βγαινει μηνυμα αλλά διπλα απο το αρχειο (η φωτογραφια που θέλω) εμφανιζεται ενα Χ κοκκινο και απλά δεν δουλεύει. Δηλαδη οταν παταω το upload δεν γινεται τιποτα. Νομιζω πως μαλλον έχω ανεβάσει πολλές ηδη αλλά τι μπορώ να κάνω;
 
Πίσω
Μπλουζα