Πρόβλημα με τις φωτογραφίες [SOLVED]

RIO

Retro Horrormaniac
Joined
12 Νοέ 2009
Μηνύματα
20.896
Αντιδράσεις
67.375
Καταρχήν καλορίζικο το νέο φόρουμ παιδιά. :) Σε κάποια θέματα που είχα κάνει σχετικά με ταινίες, είχα βάλει μερικές φωτογραφίες. Πχ το θέμα με τα ομοιώματα κλπ. Αλλά τώρα δεν τις βγάζει. Σβήστηκαν ή είναι κάτι προσωρινό;
 
RIO είπε:
Καταρχήν καλορίζικο το νέο φόρουμ παιδιά. :) Σε κάποια θέματα που είχα κάνει σχετικά με ταινίες, είχα βάλει μερικές φωτογραφίες. Πχ το θέμα με τα ομοιώματα κλπ. Αλλά τώρα δεν τις βγάζει. Σβήστηκαν ή είναι κάτι προσωρινό;
Eυελπιστω οτι ειναι μαλλον προσωρινο.Κι εγω δεν βλεπω φωτογραφιες σε διαφορα thread αλλα ουτε βλεπω καμια στα αλμπουμς απο το προφιλ μου.
 
Οντως οι φωτο δεν φαινονται - και δεν ειναι θεμα χρηστων, οποτε ΜΗΝ κανετε edit τα posts σας - θα υπαρξει απαντηση/λυση συντομα ;)
 
Καταρχας καλοριζικο και απο μενα ο νεος server! :thumbup:

@ Βασιλη κι εγω το ιδιο προβλημα διαπιστωνω.... :(

Ανοιξα τυχαια καποια θρεντ και φωτο...γιοκ!!!!!!!!! :eek:

Πιστευω οτι θα το τσεκαρουν τα παιδια και θα το διορθωσουν. :)
 
Και μην κάνετε edit στα αλμπουμ σας!
 
Επίσης πολύ πιθανό να αντιμετωπίσετε πρόβλημα στο ανέβασμα φωτογραφιών από το pc σας ή ως συνημμένα μέσα στα ποστ. Το κοιτάμε και αυτό ;)
 
Και εις ανώτερα....

Μια παρατηρηση.. Οι φωτογραφίες απο τα σχόλια δεν εμφανίζονται πλέον...
 
Kambia είπε:
Επίσης πολύ πιθανό να αντιμετωπίσετε πρόβλημα στο ανέβασμα φωτογραφιών από το pc σας ή ως συνημμένα μέσα στα ποστ. Το κοιτάμε και αυτό ;)
Το επιβεβεωνω και γω αυτο γιατι ηθελα να το κανω τωρα και δεν μπορω να ανεβασω φωτογραφιες.
 
Η εμφάνιση έχει λυθεί, μενει το upload
 
στα αλμπουμ μου όταν επιλέγω ένα άλμπουμ βγαζει τις φωτογραφίες λευκές. αν όμως επιλέξω μια φωτογραφία την δειχνει κανονικά...
 
Xμμ θα ξανακάνω rebuild τα thumbnails

IMG_0511.jpg

Νομίζω ότι πάει κι αυτό
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Οι φωτογραφιες στα αλμπουμς του προφιλ μου εμφανιζονται κανονικα.Ενω ανεβασα και φωτογραφιες χωρις κανενα προβλημα. :)
 
το πρόβλημα μου (με τις φωτογραφίες :p ) συνεχίζει σε 2 φωτογραφίες σε 2 διαφορετικά άλμπουμ (μάλιστα τις έχω επιλέξει για εξώφυλλο του άλμπουμ) ... μήπως να κάνω εντιτ τα άλμπουμ?
 
Να το δουμε παλι - πριν κανεις edit - δωσε ομως καποια πληροφορια - ποιο αλμπουμ ποια φωτο ?τι δεν βλεπεις ?

** εγω πχ βλεπω ολα σου τα αλμπουμς, ολα σου τα εξωφυλλα - μηπως δεν εκανες σωστα το cleaning σε cookies και cache ?
 
Για να αναφερω και γω κατι.Στο αλμπουμ μου εχω 109 εξωφυλα του περιοδικου Gamepro χωρισμενα σε part 1 και part 2.Στο part 1 που ειναι 3 σελιδες με φωτογραφιες ειναι ολα καλα.Στο part 2 ειναι 2 σελιδες και ενω στην δευτερη δεν υπαρχει κανενα προβλημα στην πρωτη δεν εμφανιζεται καμια απο της φωτογραφιες.
 
Παιδια πιθανον να ειναι σε εξελιξη των rebuild των thumbnails.

ειμαστε στο δευτερο 24ωρο της ριζικοτερης αλλαγης/μεταβασης που εχουμε κανει οποτε δειχτε κατανοηση και υπομονη στις αναταραξεις ;)

Συνεχιστε να αναφερετε τυχον προβληματα για να διορθωνονται μια ωρα αρχιτερα
 
Προσπαθώ χτες και σήμερα να ανεβάσω φώτοζζζ, αλλά γιοκ!

Πατώντας στο θαυμαστικό, μου βγάζει "not valid image file".
 
Atarian, όπως ανέφερα και σε άλλο θρεντ, είναι εν γνώσει μας και ήδη γίνονται ενέργειες αποκατάστασης!

Pls, stand by! :flower:
 
Πίσω
Μπλουζα