Πρόβλημα με το skin μετά την αναβάθμιση

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.785
Αντιδράσεις
4.254
To πρωι εγινε update της μηχανης του site στη τελευταια εκδοση αλλα το custom skin δεν φαινεται να συνεργαζεται αρμονικα. Μεχρι να το διορθωσουμε, βαλαμε ενα προσωρινο ωστε να μην ειναι κατω το φορουμ.

Ασπρα skins σαν γαλατα, γαργαλατα, γαργαλατα
 
Θα το'θελα σε πρασινάκι, μπας και βγει σε καλό και πάρουμε κανά πρωτάθλημα :D
 
Θα το' θελα οπως το ξερω τον τελευταιο καιρο.

Απεχθανομαι τις απανωτες (και ανευ λογου) αλλαγες. Μεχρι να συνηθισουμε τη μια, μας ερχεται η αλλη.

Δε λεω τιποτε αλλο ομως γιατι αυτο το ασπρο χρωματακι που βλεπω, ευτυχως ειναι προσωρινο.
 
Βασικά το προτιμώ αυτό! Πολύ πιο συμμαζεμένο και "σοβαρό".
 
Προς στιγμή νόμιζα ότι είχε πρόβλημα το pc μου.
 
Aπο το να ειναι κατω το φορουμ καλο και αυτο...παντως και αναβαθμιση να μην κανουμε τι εγινε βρε παιδια?ρετρο site ειμαστε εξαλλου :D

edit :eek:ops!εχω 501 Thanks! #)
 
dr_slump είπε:
Βασικά το προτιμώ αυτό! Πολύ πιο συμμαζεμένο και "σοβαρό".
Προτιμάς να μην ξεχωρίζεις τις ετικέτες από τα λινκς; :D :D

angel_grig είπε:
παντως και αναβαθμιση να μην κανουμε τι εγινε βρε παιδια?ρετρο site ειμαστε εξαλλου :D
Ακριβώς! Ρετρό σάιτ είμαστε! Restore στην εκδοση του 2008 τώρα! :D
 
bambinella 100 είπε:
Θα το' θελα οπως το ξερω τον τελευταιο καιρο.Απεχθανομαι τις απανωτες (και ανευ λογου) αλλαγες. Μεχρι να συνηθισουμε τη μια, μας ερχεται η αλλη.

Δε λεω τιποτε αλλο ομως γιατι αυτο το ασπρο χρωματακι που βλεπω, ευτυχως ειναι προσωρινο.
Συμφωνώ και εμένα μου άρεσε έτσι όπως ήταν. Εξάλλου δεν είχε και πάρα πολύ καιρό...
 
Παιδια ειναι μια ΠΡΟΣΩΡΙΝΗ λυση ωστε να βλεπετε το φορουμ :)
 
Η πολυ απριλα κουραζει στο ματι ελπιζω να επιστρεψει συντομα το παλιο θεμα! :D
 
bambinella 100 είπε:
Θα το' θελα οπως το ξερω τον τελευταιο καιρο.Απεχθανομαι τις απανωτες (και ανευ λογου) αλλαγες. Μεχρι να συνηθισουμε τη μια, μας ερχεται η αλλη.

Δε λεω τιποτε αλλο ομως γιατι αυτο το ασπρο χρωματακι που βλεπω, ευτυχως ειναι προσωρινο.
το ιδιο σκεφτηκα κι εγω ΒΒ!μια χαρα συνηθισαμε το κοκκινο χρωμα :)

Σκεφτειτε τι θα πει ο Σταυρος αν δει αλλαγη χρωματος στο φορουμ...

Ajax87 είπε:
Η πολυ απριλα κουραζει στο ματι ελπιζω να επιστρεψει συντομα το παλιο θεμα! :D
απ το στομα μου το πηρες Ajax87!
 
Μια χαρα ειναι αυτο το καπως ασπρομαυρο ειναι ολα τα λεφτα.Αν γιννει και το σημα Retromaniax απο κοκκινο μαυρο η ασπρομαυρο θα ειναι ολα απλα τελεια :cool:
 
metalcandyman είπε:
Μια χαρα ειναι αυτο το καπως ασπρομαυρο ειναι ολα τα λεφτα.Αν γιννει και το σημα Retromaniax απο κοκκινο μαυρο η ασπρομαυρο θα ειναι ολα απλα τελεια :cool:
Αυτα που ξερεις να τα αφησεις!! :p Ξερω πολυ καλα που το πας! Ajax,Ολυμπιακος και Retromaniax θα ειναι ερυθρολευκα τελος :D
 
Οταν θα γεινω admin θα τα αλαξω ολα χαχαχαχαχαχαχαχα :p :p:p:p:diablotin:
 
Επειδη βλεπω τα αγορια του φορουμ να το πηγαινουν ποδοσφαιρικα, κι εγω θελω το κοκκινο χρωμα που παει με τα νυχια μου.
 
metalcandyman είπε:
Μια χαρα ειναι αυτο το καπως ασπρομαυρο ειναι ολα τα λεφτα.Αν γιννει και το σημα Retromaniax απο κοκκινο μαυρο η ασπρομαυρο θα ειναι ολα απλα τελεια :cool:
Και το σήμα να αλλάξει σε retromaNINTENDOax...
 
Σαν να έχουμε πολλούς admins φαίνεται εκεί που δείχνει πόσοι χρήστες είναι συνδεδεμένοι :D
 
Πίσω
Μπλουζα