Ρηξικέλευθη πρόταση

Gryzor

Human RetroDatabase
Joined
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.759
Αντιδράσεις
69
Κύριοι,

Σκεφτόμουνα χθες το βράδυ μετά την υπέροχη συνάντησή μας...

Είμαστε εμείς οι 25 και μερικά ακόμη ενεργά μέλη, κάποιοι που χαζεύουν τριγύρω και ο αέρας που φυσά. Θα πρότεινα λοιπόν να ενσωματωθεί το αγαπημένο μας φόρουμ ώς υπο-φόρουμ σε κάποιο φόρουμ της προκοπής. Θα πρότεινα το Insomnia, μια που καί μέλη έχει και δυναμική. Πιστεύω ότι έτσι θα εξαπλωθεί περισσότερο η ιδέα μας και θα μεγαλώσει η παρέα μας...

Ευχαριστώ

Θ

2006
 
Εγώ ξέρω ότι η πρωταπριλιά είναι σε 4 μήνες. Οπως καταλαβαίνεις, διαφωνώ. :D
 
Θέμη,δε θέλω να σε προσβάλλω σε καμία περίπτωση,λίγο -πολύ με ξέρεις άλλωστε,αλλά αυτό είναι η πιο άστοχη πρόταση που έχω διαβάσει ποτέ στο GRM κι ασφαλώς μπορώ να σου απαριθμήσω,κι επεξηγήσω,τους λόγους για τους οποίους το λέω αυτό...
 
Μα τι διαβάζω ο καψερός μόλις γύρισα σπίτι από τις 3 το πρωί!!!!!!

Tο forum που αναφέρετε είναι επιεικώς απαράδεκτο, αποτελείται κυρίως από παιδάκια που πάσχουν από αμέτρητες ανίατες ασθένειες.

Ρε συ Θέμη, τι μας νοιάζει αν είμαστε 25; Σάμπως και προλάβαμε να μιλήσουμε ο ένας στο άλλο; Ούτε εγώ θέλω να σε προσβάλω, τι δουλειά έχει το GRM με ένα μάτσο maistreamers που δεν έχουν καμία σχέση με το αντικείμενο;

Please lock and delete this thread.
 
Ουκ εν τω πολλώ το ευ ...
 
τι πληροφορικη και κακό ειναι εκεί μεσα βρε παιδια...

Πα πα πα.. και αυτο το χρωμα (μπλου ηλεκτρικ) πολυ χτυπαει στα ματια, για στραβωμα ειναι..

(μια πρωτη εντυπωση! ε.. ειμαι περίεργη, τι να κανω.. :eek:
 
Πφφφφφτ χαλαρώστε ρε καρντάσια... μα τί ψάρια είστε εσείς...

Και, καλά να μην καταλαβαίνετε την πλάκα (τουλάχιστον ένας από εδώ μέσα την καταλαβαίνει), αλλά το να μην καταλαβαίνετε ότι είναι πλάκα...
 
Βάλε και κανένα εμοτικό :D
 
Παιδια ειναι δηλωση του Θεμη στο Insomnia εν ετει 2006.

Tου το ειχα φυλαγμενο για να του τα σουρω στη συναντηση :D
 
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!
 
Είπα και γω. Ο Θέμης να κάνει τέτοιες δηλώσεις.

:D :D:D:D:D
 
Εγω γελαω ακομα (ειμαι απο αυτους που καταλαβαινουν)
 
Not even with bullets... :D
 
Τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς σε όσους δεν ψάρωσαν, μια αγκαλιά σε όσους γέλασαν :)
 
Πίσω
Μπλουζα