Σαγιονάρες ΚΙΤΤ [Ιππότης της Ασφάλτου]

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Joined
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
14.879
Αντιδράσεις
3.849
Την δεκαετια του '80 κανενα παιδακι δεν θεωρουταν cool αν δεν φοραγε τις παρακατω σαγιοναρες.

Εγω επειδη ημουν παιδακι σουπερ-ντουπερκουλ εχω και αποδειξη.
#)
Σαγιοναρες καραρετρο ΚΙΤ μαρκα pegasus και Νο 28.

14486.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
E όχι, δεν υπάρχει αυτό που βρήκες..!!!!! Απίστευτο...!! Σαν να βλέπω τα στρουμπουλά μου άτριχα τότε ποδαράκια μου εκεί μέσα..!!!! Πο ποοοοοοοοοο...!!! Φίλε Aadvark ξέρεις πόσα μπάνια είχα κάνει εκέινα τα καλοκαίρια με αυτά?????
 
Ελα τα ειχες και εσυ;;;;;;

Kαι ελεγα οτι θα ημουν μονος,dear Μakisimos καλως ηλθες στο ελίτ club των υπερηφανων "Cool boys of the 80s" . :thumbup:
 
Και γω τα είχα...

Που τα ξετρύπωσες... :cry:
 
Τα συγκεκριμένα παντοφλάκια κυκλοφορούσαν σε πολλές παραλλαγές και ήταν όντως από τα πολύ αγαπημένα καλοκαιρινά αντικείμενα της δεκαετίας του 80!Αν θυμάμαι καλά,πρέπει να είχα ένα ζευγάρι με την Χάϊντυ. ::)
 
μου έχει δώσει αρκετές συγκινήσεις το φόρουμ , αλλά σαν και αυτήν με τις παντόφλες!!! τις είχα,πολύ δύναμη!!! σίγουρα μέσα στην πρώτη πεντάδα των favourite 80ς αντικειμένων...αυτές μαζί με τα βαμβακερά κοντά σορτσάτσια και τα πέδιλα και t-shirt thundercats π.χ. ήταν το απόλυτο παιδικό dress code του καλοκαιριού...
 
Είχα τέτοια παντοφλάκια με σχέδιο τα στρουμφάκια! Αγαπημένο κομμάτι!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Που τα θυμηθηκες βρε θηριο?:animeek:

Πωπωπωπωπω...τα ειχα κι εγω!

Α ρε μανα.. :rant:

Και μαλιστα σε λιγο πιο μεγαλο νουμερο

αν θυμαμαι καλα...(γοριλακι απο τοτε βλεπεις :p :D)

Να εισαι καλα για την αναμνηση βρε Αardvark! :thanx2:
 
Το χαρακτηριστικό απ' αυτές τις σαγιονάρες ήταν το ανάγλυφο σκίτσο! Υπήρχε σε πολλά σχέδια! Το μεγάλο τους μειονέκτημα όμως ήταν πως σχίζονταν εύκολα μιας και σαν παιδιά τις κακομεταχειροζόμασταν!!
 
Ε αφού τα είδα κι αυτά τώρα μπορώ να πάω να γίνω μοναχός! Σαν να τις θυμάμαι σιγά σιγά. Τελικά ο Ιππότης υπάρχει παντού! Ακούς Βασίληηη!!
 
Πίσω
Μπλουζα