Σημερα (τωρα) στο ΣΤΑΡ

mhmerotategiatipino

RetroMasteR
Joined
28 Νοέ 2007
Μηνύματα
1.404
Αντιδράσεις
431
Ο Φωτης κι η Μαρια εχουν αφιερωμα στην δεκαετια του 1980 με μουσικη, ταινια, βιντεοκασετες, δισκους, σειρες ελληνικα και ξενα. Στα μετρα της εκπομπης βεβαια, μην περιμενετε ερευνα και φακελους. :)

Μολις ξεκινησε κι ειναι καλη.
 
mhmerotategiatipino είπε:
Ο Φωτης κι η Μαρια εχουν αφιερωμα στην δεκαετια του 1980 με μουσικη, ταινια, βιντεοκασετες, δισκους, σειρες ελληνικα και ξενα. Στα μετρα της εκπομπης βεβαια, μην περιμενετε ερευνα και φακελους. :) Μολις ξεκινησε κι ειναι καλη.

Live your myth in RetroManiaX.

Εν τω μεταξύ η Λαμπίρη την Πέμπτη έκανε αφιέρωμα στα cartoon που απόλαυσαν οι Έλληνες την δεκαετία του '80 και παίχτηκαν πλάνα από το youtube (candy candy, sandybell, sport billy, φρουτοπία, του κουτιού τα παραμύθια κ.τ.λ.)
 
Την έγραψε κανείς να βάλει κανένα video στο youtube?Έβλεπαν το "Η Ζωή Της Άλλης" και στις 2 τηλεοράσεις,και δεν είδα τίποτα!Το μόνο που άκουσα σε μια στιγμή που το έβαλα λίγο,είναι ότι θα είχε συνέντευξη της Πωλίνας!
 
Και φυσικα το αποσπασμα απο την εξαφανιση του Τιμοθεου Κωνστα απο το youtube και το tsalk φαρδυ πλατυ. Κι εγω τελικα προτιμησα τη Ζωη της αλλης. Καλα σοβαρη ερευνα απο πρωτογενεις πηγες δεν μπορουν να κανουν; :(
 
mhmerotategiatipino είπε:
Και φυσικα το αποσπασμα απο την εξαφανιση του Τιμοθεου Κωνστα απο το youtube και το tsalk φαρδυ πλατυ. Κι εγω τελικα προτιμησα τη Ζωη της αλλης. Καλα σοβαρη ερευνα απο πρωτογενεις πηγες δεν μπορουν να κανουν; :(
Τι πάλι με έπαιξαν? Έχω πάθει ανοσία πλέον. Όσο για το ερώτημα που θέτεις, στο γιατί δεν κάνουν έρευνα σε πρωτογενείς πηγές η απάντηση είναι απλή.

Η εύκολη λύση.

και το γελοίο της υπόθεσης είναι ότι η δημοσιογραφίσκοι των γε...ν μεσημεριανών εκπομπών πιστεύουν ότι κάνουν και σοβαρή έρευνα όταν βρίσκουν διάφορα βίντεο από το διαδύκτιο.
 
Πίσω
Μπλουζα