Σινε-φορουμιακά

RIO

Retro Horrormaniac
Joined
12 Νοέ 2009
Μηνύματα
20.896
Αντιδράσεις
67.375
Προβολή συνημμένου 129377

2006. Wally : Τι σου είπαν; ότι το retromaniax δεν θα κρατήσει πάνω από χρόνο; ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑ....




Προβολή συνημμένου 129378

Johhny : Πλάκα μου κάνεις; ποιος είναι αυτός ο Jones που τον θυμίζω;

 




Προβολή συνημμένου 129379

Metalcandyman : Νομίζω πως σήμερα τα ηλεκτρονικά, και το φόρουμ μπορούν να περιμένουν για λίγο...




Προβολή συνημμένου 129380


Tony tony : Άκουσε με καλά κυρία μου. Τα περιοδικά μου και τις γνώσεις μου στο ελληνικό σινεμά , δεν τις αλλάζω για τα χρήματα σου και την καλή κοινωνία...


Προβολή συνημμένου 129388

Perlastar : Έφερα τους δυο καλούς μου φίλους, γιατί άκουσα ότι σε κάποιους δεν αρέσουν οι ταινίες τρόμου και θέλουν ποιότητα...

 

 

 

 


Προβολή συνημμένου 129398

Stormwatch : Nαι 80ιλα για πάντα. Έχεις κάποιο πρόβλημα με αυτό;

 




Προβολή συνημμένου 129381

Thor : Ίντα λες μωρέ, ότι άδικα πήραμε τα βουνά; τα λούκυ λουκ θα συνεχίσουν να κυκλοφορούν;

 




Προβολή συνημμένου 129382

Daredevil : τρολ εισβάλουν στο φόρουμ , εγώ τους από δω, εσύ τους άλλους

 


Kambia : ΟΚ τους έχω...





Προβολή συνημμένου 129383

Τζων Κόνορ : Σήμερα δε είδα πουθενά το pardal...επ!!!!

Προβολή συνημμένου 129384


Mπόγκαρτ : εδώ σε θέλω, τι χρώμα γραβάτα φορούσε ο Μπάρκουλης στην ταινία του 1968, Ο...


 


Bambinella : Μπλέ! κάτι πιο εύκολο...


Προβολή συνημμένου 129385


Alucard : έρχονται οι κόκκινοι. Τι λες Κωνσταντίνε;


 


Exetlaios : Δεν μπορούμε να τους περικυκλώσουμε...


 




Προβολή συνημμένου 129386

Angel grig : Όταν άκουσα για εκδρομή του φόρουμ, δεν φανταζόμουν κάτι τέτοιο.

 


Thanos : να έβλεπα τώρα καμιά κασέτα με τον Mουστάκα, αντί να παίρνω τα βουνά,...


 


Νemo: παγωμένο φαΐ, κρύο...φορουμιακή εκδρομή ήθελα...


 




Προβολή συνημμένου 129387

Stratos 84 : Αναρωτιέμαι πως βρέθηκα εγώ εδώ....

 

 

 

 


Προβολή συνημμένου 129389

Stratulator : Κάτσε να σου πω πως έφτασα τις 2.146.778 προβολές του Παρταόλα. Αμ πως...

 

 




Προβολή συνημμένου 129390

Stayros : Άντε λοιπόν πες; ποια θα είναι η επόμενη κλασσική 80ς ταινία, που θα βανδαλίσουν με σίκουελ. Λέγε...

 

 

 

 

 


Προβολή συνημμένου 129393

Elephadas : Για τελευταία φορά . Δεν βάζουμε δυο αρνήσεις μαζί σε μια πρόταση! Αυτό δεν είναι γραμματική!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
"Οκ τους έχω.... "

Πέθανα στο γέλιο :biglaugh:
 
Αν θελουμε να ειμαστε δικαιοι, νομιζω πως αυτες οι δυο ομορφιες που κουβαλησε μαζι της η perlastar, πρεπει να κατασπαραξουν πρωτη εμενα εδω μεσα.

Δευτερη φορα, RIO, που με βαζεις διπλα στον Μπογκυ και δεν ειναι καθολου του γουστου μου. Εναν Καρυ Γκραντ για την επομενη φορα, παρακαλω! :)
 
Aardvark. Ποιος είπε ότι το Playstation 4 δεν υπερθερμαίνεται;

aardvark.jpg
 
bambinella 100 είπε:
Αν θελουμε να ειμαστε δικαιοι, νομιζω πως αυτες οι δυο ομορφιες που κουβαλησε μαζι της η perlastar, πρεπει να κατασπαραξουν πρωτη εμενα εδω μεσα.Δευτερη φορα, RIO, που με βαζεις διπλα στον Μπογκυ και δεν ειναι καθολου του γουστου μου. Εναν Καρυ Γκραντ για την επομενη φορα, παρακαλω! :)
Bambnella προσπαθούσα να βρω φώτο με τον Πεκ, αλλά δεν τα κατάφερα... :D
 
Χαχαχα! Πολύ καλό! Ωραίος RIO!
 
RIO είπε:
Bambnella προσπαθούσα να βρω φώτο με τον Πεκ, αλλά δεν τα κατάφερα... :D
Καλα, δεν πειραζει. Μιαν αλλη φορα. Για χαρη του Γκρεγκορι ας περιμενω και λιγο!
 
Πολυ καλο και με πολυ χιουμορ :D .
 
Σε μερικά δε χαμογέλασα απλώς, αλλά ξεκαρδίστηκα!!! :rofl:

Καταπληκτικός!
 
Να'στε καλά Ajax και Dino... :)
 
Χαχαχαχαχα...Rio είναι από τα πιο αστεία θέματα που έχεις ανοίξει, με πέθανες :rofl: Σ'ευχαριστώ και για την Barbara, είναι από τους αγαπημένους μου :thanx2:

Και...

untitled.jpg

Rio: Τι; Όχι άλλες ταινίες τρόμου στο φόρουμ; Κaaambia!
 
Εχω γραψει πολλες ποσο πολυ γουσταρω αυτα τα θεματα.Συνονοματε χιλια μπραβο για της εμπνευσεις σου αλλα και για τον κοπο σου να βρεις ακριβως της φωτογραφιες που θα ταιριαζουν :thumbup:
 
Aυτο με την kambia και daredevil απο τα πιο πετυχημενα!!!Θεος!!! :bow: :bow:
 
perlastar είπε:
Χαχαχαχαχα...Rio είναι από τα πιο αστεία θέματα που έχεις ανοίξει, με πέθανες :rofl: Σ'ευχαριστώ και για την Barbara, είναι από τους αγαπημένους μου :thanx2: Και...

Προβολή συνημμένου 129414

Rio: Τι; Όχι άλλες ταινίες τρόμου στο φόρουμ; Κaaambia!

χαχαχαχα... :D πολύ καλό, ταιριάζει και με το khaaan...

ευχαριστώ πολύ παιδιά, για τα καλά σας λόγια.... :)
 
και ήντα θα γενούμε εδά χωρίς Λουκυ Λουκ; Τάξε πως θα ξαναντακάρομε να διαβάζομε τα παλιά :p
 
Πίσω
Μπλουζα