Σπάνιες φωτογραφίες της Αλίκης!

tonytony

retron00b (sick admin's joke!)
Joined
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
28.298
Αντιδράσεις
49.144
Με τον Νίκο Μαστοράκη!

 

[edit] Dead image pathfinder [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
[edit] Dead image pathfinder [edit]

Με την Μαίρη Χρονοπούλου

 

[edit] Dead image pathfinder [edit]

Ο θίασος του "Καμπαρέ"

 

[edit] Dead image pathfinder [edit]

[edit] Dead image pathfinder [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
τελειες!!!! αλικη για παντα
 
[edit] Dead image pathfinder [edit]

Παρασκήνια από την "Κυρία με τις καμέλιες".

 

[edit] Dead image pathfinder [edit]

Έρχονται κι άλλες από την Κυριακή και μετά γιατί θα λείψω...Θα προσπαθήσω να βάλω τις πραγματικά σπάνιες , αξιόλογες και άξιες σχολιασμού...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
tonytony είπε:
Έρχονται κι άλλες από την Κυριακή και μετά γιατί θα λείψω...Θα προσπαθήσω να βάλω τις πραγματικά σπάνιες , αξιόλογες και άξιες σχολιασμού...
Βάλε όμως και τη στάμπα σου πάνω, γιατί τις βλέπω σε όλο το διαδίκτυο χωρίς αναφορά πηγής. :(
 
Δεν με ενδιαφέρει η υποκλοπή sunset μου. Ας τις πάρει όποιος θέλει! Στάμπα θα έχουν κάποιες μετά. Άλλωστε όλες είναι παρμένες από τα δικά μου club που έχω φτιάξει στο pathfinder. Καμιά δεν είναι από άλλη ιστοσελίδα...Μπορεί ο οιποισδήποτε να μπει και να τις "κλέψει" άλλωστε , αν είναι μέλος.
 
Ποστ Νο 7, πρωτη φωτογραφια: Δεν το πιστευω οτι η Αλικη εκανε απιστιες στο Μiss Dior!
 
tonytony υπέροχες φωτογραφίες της Αλίκης. Σε ευχαριστώ πολύ και περιμένουμε τις νεώτερες.
 
sunset89 είπε:
Βάλε όμως και τη στάμπα σου πάνω, γιατί τις βλέπω σε όλο το διαδίκτυο χωρίς αναφορά πηγής. :(
Μα μανία με τις στάμπες αυτό το κορίτσι! Άστες παιδί μου έτσι να τις χαιρόμαστε!
 
Φοβερό αρχειακό υλικό tonytony, συγχαρητήρια.
 
bambinella 100 είπε:
Ποστ Νο 7, πρωτη φωτογραφια: Δεν το πιστευω οτι η Αλικη εκανε απιστιες στο Μiss Dior!
δεν ειναι ακριβως απιστια..εκανε μια φωτογραφιση - παρουσιαση μοδας μαζι με τον βλαση αν θυμαμαι καλα για το περιοδικο γυναικα
 
Πολύ σωστά georgeikos!

[edit] Dead images pathfinder [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
tonytony σε χιλιοευχαριστώ. Η φωτογραφία που είναι ο Δημήτρης σκυμμένος πάνω από την Αλίκη είναι πολύ τρυφερή.
 
Ναι EL GRECO συμφωνώ απόλυτα μαζί σου! Σε ευχαριστώ!
 
Εγώ σε ευχαριστώ tonytony που ομορφαίνεις τις μέρες μου με την Αλίκη που μου λείπει τόσο πολύ.
 
[edit] Dead images pathfinder [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
EL GRECO είπε:
tonytony σε χιλιοευχαριστώ. Η φωτογραφία που είναι ο Δημήτρης σκυμμένος πάνω από την Αλίκη είναι πολύ τρυφερή.
[edit] Dead image pathfinder [edit]

η φωτο αυτη ειναι απο καποια ταινια;

tonytony συγχαρητηρια και παλι για το μοναδικο υλικο με φωτογραφιες της Αλικης!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Η συγκεκριμένη φωτογραφία είναι , νομίζω από παρασκήνια γυρίσματος "Αρχόντισσας...".
 
tonytony είπε:
Η συγκεκριμένη φωτογραφία είναι , νομίζω από παρασκήνια γυρίσματος "Αρχόντισσας...".
ευχαριστω για την απαντηση :) καλη συνεχεια!!!!!!!!!
 
[edit] Dead images pathfinder [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα