Στον πλανήτη Γη τα κορίτσια είναι εύκολα - Earth Girls Are Easy (1988)

imperium

RetroAdept
Joined
11 Σεπ 2010
Μηνύματα
846
Αντιδράσεις
128
Κωμωδια με τους

Τζινα Ντειβις,Τζιμ Καρει,Τζεφ Γκολντμπλουμ

Η υποθεση:

Τρεις εξωγηινοι που ψαχνουν απεγνωσμενα να βρουν μια θηλυκη παρουσια,

βρισκουν καταφυγιο στη πισινα μιας γηινης,που μολις χωρισε με τον φιλο της.

Προβολή συνημμένου 33213

http://www.youtube.com/watch?v=nsfU0I2Mqfs

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Tρελλιάρικη κωμωδία (με δόσεις Ε.Φ.) την οποία πετυχαίναμε *αρκετές* φορές τις βραδυνές (έως τις πρώτες πρωϊνές) ώρες, σε κάποια ιδιωτικά κανάλια πριν 10-15 χρόνια, μαζί με διάφορες άλλες ταινίες, όπως τις Περιπέτειες του Μπακαρού Μπανζάι στην 8η διάσταση (ταινιάρα !!), τον Υγρό Ουρανό, κ.α.

Αν και η συγκεκριμένη κωμωδία δεν είναι κανένα "αριστούργημα", δεν θα με χάλαγε να την ξαναέβλεπα. :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Απο τις πρωτες ταινιες που ειδα στο σινεμα μονος μου(με την αδερφη μου μαζι).Θυμαμαι ειχαμε ριξει μπολικο γελιο!Το μονο που δεν θυμαμαι η μαλλον δεν ηξερα ειναι οτι επαιζε ο Τζιμ Καρευ.
 
το μονο καλο οτι ειναι τιγκα στην 80λα..

την περιοδο που νοικιαζαμε οτι ναναι για να δουμε τα μακρια καλοκαιρινα μεσημερια,ειχε μπει στην κατηγορια "σκουπιδι"..

ευτυχως ο Τζιμ Καρευ δεν σημαδευτηκε απο αυτην την ταινια..
 
billy είπε:
Tρελλιάρικη κωμωδία (με δόσεις Ε.Φ.) την οποία πετυχαίναμε *αρκετές* φορές τις βραδυνές (έως τις πρώτες πρωϊνές) ώρες, σε κάποια ιδιωτικά κανάλια πριν 10-15 χρόνια, μαζί με διάφορες άλλες ταινίες, όπως τις Περιπέτειες του Μπακαρού Μπανζάι στην 8η διάσταση (ταινιάρα !!), τον Υγρό Ουρανό, κ.α.
Αν και η συγκεκριμένη κωμωδία δεν είναι κανένα "αριστούργημα", δεν θα με χάλαγε να την ξαναέβλεπα. :)

"Υγρός ουρανός" τι μου θύμησες....καρακάλτ ταινίες! Το earth girls θυμάμαι, είχε την τιμητική του στο new chanνel... :)
 
Πίσω
Μπλουζα