Συνάντηση Παρασκευή 8 Μαϊου 2009 (Θησείο)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Rygar

Apple Lover
Joined
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
8.261
Αντιδράσεις
3.235
Να υποθέσω ότι πρόκειται για την 1η επίσημη συνάντηση του καλοκαιριού; Ο καιρός έχει βελτιωθεί αισθητά, η μέρα εχει επίσης μεγαλώσει πολύ, και είμαι πεπιεσμένος :D ότι θα κάτσουμε και έξω, αλλά και μεσα δε με χαλάει. Και αναφέρομαι στο γνωστό καφέ-μπαρ Αθηναίων Πολιτεία, στο ΘησείοΝ .Προτείνω για τις 19.00-19.30 να προλάβουμε λίγο μέρα. What do you think? (που'λεγε κι η γιαγιά μου :p )

  1. Wally
  2. Χριστινα
  3. Juanita
  4. Thamonas
  5. Εγώ
  6. Pooky
  7. Manos426f
  8. Paspartoo
  9. tsalk
  10. namida
  11. Frank


Για να δω χεράκια...

Giama είπε:
Θα υπάρχει ψιλοπρόβλημα για όσους πάνε με τον ηλεκτρικό:http://www.oasa.gr/?pageid=397

(Την Παρασκευή το απόγευμα θα λειτουργεί από Κηφισιά-Ομόνοια και από Ταύρο-Πειραιά και το ενδιάμεσο με λεωφορεία)
Χοντροπρόβλημα θα το έλεγα... :(
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αν και θα προτιμουσα Πλακα...
 
Εγώ Χαβάη! Δε μας είπες όμως τί θα κάνεις.
 
Δε γίνεται να το κάνουμε Κυριακή μήπως και έρθουν και άλλα παιδιά πιό εύκολα;;; :)

Εγώ πάντως για Παρασκευή 8 δεν δύναμαι μέχρι Φάληρο. :(
 
Θα γίνεται χαμός ρε Ιωάννα! Πού θα βρούμε να κάτσουμε. Δε μπορείς λόγω απόστασης; Να το ξανακάνουμε Θησείο; Δεν έχω αντίρρηση. Την τελευταία φορά ήταν όνειρο. Αμα δεν έχουν πρόβλημα και τα άλλα παιδιά.
 
Παιδιά, οι πιθανότητες να βρείτε τραπέζι στο ΣΕΦ, Σαββατοκύριακο,

είναι από ελάχιστες μέχρι μηδαμινές.

Ιδίως αν μιλάμε για τραπέζια δέκα-δεκαπέντε ατόμων.
 
Αυτο λεω κι εγώ!
 
Υπολογίστε και μένα ( εκτός απροόπτου φυσικά ) ;)
 
Ρήγα, αργείς να ενημερώσεις!

Ήδη δυό χεράκια (για Θησείο) σηκώθηκαν :cool:
 
Χμ. Μπαρμα-Ρύγα απλά να σε ενημερώσω ότι έβαλες συνάντηση το ίδιο ΣΚ μαζί με το mame.gr.

Αυτή τη φορά θα προτιμήσω τους mameάτους..... Έχω πολύ καιρό να τα πω με τα παιδιά και μπορεί να έρθουν και από επαρχία κάποιοι.

Καλά να περάσετε παίδες!!!!!!
 
Ρήγα, τη Χριστίνα μας που σήκωσε νωρίς χεράκι ακόμη να τη δεις;;;; :(
 
Pooky είπε:
Χμ. Μπαρμα-Ρύγα απλά να σε ενημερώσω ότι έβαλες συνάντηση το ίδιο ΣΚ μαζί με το mame.gr.
Αυτή τη φορά θα προτιμήσω τους mameάτους..... Έχω πολύ καιρό να τα πω με τα παιδιά και μπορεί να έρθουν και από επαρχία κάποιοι.

Καλά να περάσετε παίδες!!!!!!
Κι αυτοί mamaτοι είναι, κι εμείς εξίσου mamάτοι είμαστε ;) ;). Να πας και δώστους χαιρετίσματα. :p
 
MAMEάτοι είπα όχι mamaτοι!!!!!!
 
Αφού το meeting του MAME είναι για Σάββατο ρε !
 
Ίδιο ΣΚ είπα ρε bro!!!! Γιατί έχουμε και άλλες υποχρεώσεις!!!!
 
[Πρίχτης] Μα....η Παρασκευή δεν ανήκει στο ΣΚ !!! :p :p :p [/Πρίχτης]
 
(οποιος μπορεί έρχεται, δεν τραβάμε κανέναν από τα μυαλιά :p )

ΠρΗχτης
 
Δεν τραβας κανεναν απο τα μαλλια πραγματι...οποιος μπορει ερχεται και οποιον δεν θες να δεις δεν ερχεται ;)
 
Rygar είπε:

Τι λες καλέ,παράγωγο των....."Πρίφτης"-"Τρίφτης" είναι !!!! :p :p :p

Μια και δεν ξαναμπαίνω σε τρένο -αρκετά δοκιμάστηκα- ΑΝ βρω διαθέσιμο μοτόρι,θα είμαι κι εγώ εκεί...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα