Συνάντηση Παρασκεύη 21/3 [Cancelled]

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

keeper7k

Human RetroDatabase
Joined
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.599
Αντιδράσεις
22
Κυρίες και κύριοι , στο εξής θα έχουμε ένα thread ανα συνάντηση, ετσι ώστε να μπορούμε να ανατρέχουμε σε παλαιότερες συναντήσεις και να αναρτούμε φωτογραφικό υλικό που δεν θα "θάβεται" κάτω απο τις 10άδες των confirmation posts για κάθε συνάντηση...

Έχουμε και λέμε λοιπόν :

.... (Ρύγκαρ μετέφερε εδώ τις λεπτομέρειες του τρέχοντος meeting please)
 
Συναντηση στις 28/3/2008 και ώρα 18.30 στο Θησείο (Ραντεβού έξω από το σταθμό του ΗΣΑΠ)

 




  1. Domniki
  2. simonkey
  3. Rygar
  4. Saulot
  5. Juanita
  6. Rakeesh
  7. Giama
  8. Manos426f
  9. thamonas ?
  10. maxouli


ΠΡΟΣΟΧΗ!!! Η λίστα θα ανανεώνεται πάντοτε εδώ. Οπότε για να δείτε τους συμμετέχοντες, ανατρέχετε πάντα στην αρχή του θρεντ της εκάστοτε συνάντησης.


 
!!

Παιδιά..παίζει να μπορέσω να έρθω και γω
 
Έλα ρε Σωκράτη,θα είσαι Αθήνα τότε;

Ωραίος ρε φίλε,καλή φάση...!
 
Βάλε με και εμένα στη λίστα με κάποια μικρή επιφύλαξη.

Εχω και κάτι δισκέτες Amstrad για τον Rygar και τον simonkey, αν δεν τις θέλετε τις παίρνω πίσω.
 
Ρε Μαχούλη,δεν αφήνεις τις επιφυλάξεις και τις αηδίες για να πεις ότι θα πας πρώτα από Καλλιθέα και Εξάρχεια για να δεις μήπως είναι εκεί το meeting και θα έρθεις στο τέλος στο Θησείο..; :xm:
 
Ρε γκαντεμόσκυλο, ρε γκαντεμογκαντέμη, τι άλλο θέλεις να πάθω.

15 μέρες από οταν μου είπε οτι θα μου καεί ο εξωτερικός σκληρός δίσκος, μου κάηκε.

Αν θα έρθω, θα σε έχω από μακριά. Θα φέρω και το RetroBike αλλά θα το κρύψω μην το δείς και μου καεί κανένας κινητήρας.
 
οχι τις θελουμε .. :cry: αν εχουν και κανα παιχνιδι!!! #)
 
Με κάνατε να αποχωριστώ 35 από τις δισκέτες μου.

Εχουν περίπου 5-6 παιχνίδια η κάθε μία.

Χαλάλι σας όμως, τέτοια παρέα δεν περίμενα οτι θα γνωρίσω τώρα στα γεράματα. Υπάρχει μια μικρή πιθανότητα να είμαι σε μία άλλη συνάντηση λίγο πιο δίπλα. Στου Ψυρρή. Οπότε θα βρεθούμε για τη δοσοληψία έστω και για λίγα λεπτά.
 
καλε μου ανθρωπε!!!θα τα πουμε εκει !!
 
Επειδή το προηγούμενο θρεντάκι κατεδαφίστηκε

παρακαλώ τον Saulot όπως:

Καθίσει 3 χλμ μακριά μου μετά του ξαδέρφου του αν επιμένουν να καπνίζουν :please:

Αφήσει το λαπτοπάκι στις ευγενικές προθέσεις της Candy Brotherhood και το ξαναπάρει στη μεθεπόμενη συνάντηση... (και να μη φέρεις το χαλασμένο :wave: !!!
 
Juanita είπε:
Επειδή το προηγούμενο θρεντάκι κατεδαφίστηκε
παρακαλώ τον Saulot όπως:

Καθίσει 3 χλμ μακριά μου μετά του ξαδέρφου του αν επιμένουν να καπνίζουν :please:

Αφήσει το λαπτοπάκι στις ευγενικές προθέσεις της Candy Brotherhood και το ξαναπάρει στη μεθεπόμενη συνάντηση... (και να μη φέρεις το χαλασμένο :wave: !!!
Συμφωνω juanita!!!!! Με το laptopακι μπορουμε να ειμαστε παρουσες στην συναντηση, αλλα και να γραφουμε στο φορουμ...αλλωστε το multi-tasking multi-threading ειναι χαρακτηριστικο των απανταχου γυναικων :gdance:
 
Η απεργία βαράει στο κεφάλι βλέπω ε...

Και δεν ειναι ξαδερφος μου.
 
λιγος σεβασμος στους απεργους
 
A... για μένα το λες;;;;; :D

 


Δεν απεργώ (αύριο θα σας λείψω):augenrollen:


 

 


Βρε καλό μου Saylotaki, δεν έχω πρόβλημα να είσαι κοντά μου αλλά το τσιγάρο δεν κάνει καλό στην υγεία μου
:flower:
 
maxouli είπε:
Ρε γκαντεμόσκυλο, ρε γκαντεμογκαντέμη, τι άλλο θέλεις να πάθω. 15 μέρες από οταν μου είπε οτι θα μου καεί ο εξωτερικός σκληρός δίσκος, μου κάηκε.

Αν θα έρθω, θα σε έχω από μακριά. Θα φέρω και το RetroBike αλλά θα το κρύψω μην το δείς και μου καεί κανένας κινητήρας.
Eγώ φταίω δηλαδή που ψωνίζεις Western-savouro-digital σκουπίδια σε συσκευασία σκληρού δίσκου για PC's...; :D :D

Στραβή φίλε,ελπίζω να βάλεις μυαλό τώρα και να ανέβεις στο άρμα της Seagate κι εσύ....

(πω,πω,αυτή κι αν είναι διαφήμιση που κάνω,που να το ήξεραν,θα μου έκοβαν και μισθό...! :D )
 
Κλασσικά

(μπλα μπλα-δεν με αφήνει να ποστάρω μόνο το κλασσικά)
 
εικονογραφημενα?
 
Κάτι δυσάρεστο....

Μόλις τώρα με ενημέρωσε ο Νίκος (Rygar) ότι δεν θα μπορέσει να είναι την Παρασκευή μαζί μας,καθότι μπαίνει εκτάκτως για χειρουργείο απόψε το βράδυ,ευτυχώς όχι για κάτι ιδιαίτερης σοβαρότητας ή επικινδυνότητας....

Όποιος/α θέλει να μιλήσει μαζί του,ας μου στείλει p.m για να του/της δώσω το κινητό του Νίκου....

Ας του ευχηθούμε όλοι από τώρα όμως,περαστικά !!!
 
Περαστικά στον τελετάρχη μας, ελπίζω να μην είναι κάτι το σοβαρό!

Μάνο περιμένω pm με το τηλέφωνο του Rygar.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα