Συνάντηση Σάββατο 15 Σεπτεμβρίου 2012 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Kambia

Retired Admin
Joined
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
13.665
Αντιδράσεις
1.384
Μήνας συναντήσεων ρετρομανιακών ο Σεπτέμβρης λοιπόν :D Έχουμε να τα πούμε από τον Μάιο άλλωστε.

Ο καιρός θα έχει δροσίσει, το μπούγιο της έκθεσης θα έχει φύγει και μεις θα πίνουμε καφέ

(ακολουθεί copy paste :D )

Tόπος συνάντησης: Τσιμισκή με Αριστοτέλους γωνία στο ζαχαροπλαστείο που μας σπάει την μύτη :p

Ημερομηνία: Σάββατο 15 Σεπτεμβρίου

Ώρα συνάντησης: 11:30 (για να προλάβουν να έρθουν κι όσοι είναι εκτός Θεσσαλονίκης)

Ελπίζω να δούμε πολλά νέα πρόσωπα και αυτή τη φορά αλλά και τους μεγάλους απόντες του Μαΐου.

YΓ. Κλασικά θα τηρηθεί το ακαδημαϊκό τέταρτο αναμονής. Όσοι υπολογίζουν να έρθουν αργότερα ας το δηλώσουν εδώ (GGG rulezzzzzz).

Το που θα κάτσουμε για καφέ και πού θα φάμε το μεσημέρι θα αποφασιστεί επιτόπου.

Ονόματα

  1. Kambia
  2. kouikaras
  3. D@redevil (εκτός απροόπτου!)
  4. and1
  5. Rιο (?)
  6. ΤΑΣΟΣ ΚΡΙΤΣΙΩΛΗΣ
  7. and1 (?)
  8. ARETARA
  9. mariadegrecia
  10. LemonAnd (50-50)
  11. Λορένα
  12. Optimus
  13. Spybil
  14. Ευπαλίνος
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ένα έχω να πω: ΝΤΡΟΠΗ!!! :D

Και δε με είπες, και δε με δήλωσες! :biglaugh:

Εννοείται μέσα κι εγώ! (Καλώς τον Κουικάρα, ωρέ! Τσάκωσε και τον Tantalo και φέρτον μαζί! :D )

@Metalcandyman: Δώσε ρεπό στον εαυτό σου κι έλα να σε γνωρίσουμε ρε καρντάσι! :)

Και οι λοιποί γνωστοί-άγνωστοι, κοπιάστε! Δεν δαγκώνουμε! (εκτός αν είστε τσουρέκι με άσπρη σοκολάτα από πάνω!) :biglaugh:
 
Μαριανα αν δεν πεσει καμια παραγγελια λογο σαββατοκυριακου να εισαι σιγουρη οτι θα ρθω.
 
Αυτή τη φορά θα προσπαθήσω να έρθω και γω. Περάσαμε τόσο όμορφα τότε στη Βέροια και η αλήθεια είναι πως μου λείψατε... :flower:
 
Και εγώ θα προσπαθήσω να έρθω. Εκτός απροόπτου... :)
 
Ε, αυτή τη φορά θα είμαι κι εγώ ο κόσμος να έλθει ανάποδα!!! Πάντα κάτι τύχαινε στις άλλες συναντήσεις και δεν κατάφερα να έλθω ποτέ. Τώρα όμως...
 
Καλησπέρα παιδιά!!!! Θα ήθελα να έρθω αλλά ακόμη δε ξέρω λόγω δουλειάς.Θα το μάθω μετά τις 10 του μήνα
 
Ζουλιαρηδες... :tease:

Ενα εχω να πω...με Ναταλι και Μαριανα στην παρεα

η συναντηση σας θα εχει σιγουρη επιτυχια!!!! :thumbup: :D

Καλα να περασετε ρε καρντασια!!!!:wink:

Να φατε και κανα τσουρεκακι απο τον Τερκενλη... :)

Μια παρακληση μονο...


ΜΗΝ
αφησετε την Μαριανα να μπει στον Τερκενλη...παιρνει θερμιδες ευκολα...:biglaugh:
 
Εκτός απροόπτου θα δώσω το παρών. Μακάρι να έρθουν πολλά μέλη, όσο πιο πολλοί καλύτερα!!!!
 
Γεια σας και από μένα! Λογικά και εγώ θα είμαι εκεί άνευ απροόπτου! Στις 15/11 λοιπόν!
 
mariadegrecia είπε:
Γεια σας και από μένα! Λογικά και εγώ θα είμαι εκεί άνευ απροόπτου! Στις 15/11 λοιπόν!
Όχι 15 /11. Για τότε ίσως κανονίσουμε άλλη συνάντηση :D

15 / 9
 
Α καλά , το ότι δεν είμαι στα καλά μου φαίνεται και εδώ! Είναι που θέλω να πάω στο Μεξικό στις 30/11 και δεν μπορώ και μου έμεινε το 11 χαχαχαααααααααααα
 
Είναι 50 - 50 να μην είμαι Θεσσαλονίκη λόγω δουλειάς. Αν είμαι πάντως θα έρθω όπωσδηποτε. Είναι κάτι που περίμενα από καιρό.
 
LemonAnd είπε:
Είναι 50 - 50 να μην είμαι Θεσσαλονίκη λόγω δουλειάς. Αν είμαι πάντως θα έρθω όπωσδηποτε. Είναι κάτι που περίμενα από καιρό.
Εμείς βλέπουμε το ποτήρι μισογεμάτο πάντα! :D

Εδηλώθεις με συνοπτικές διαδικασίες! :D

stayros είπε:
[....]
Μια παρακληση μονο...


ΜΗΝ
αφησετε την Μαριανα να μπει στον Τερκενλη...παιρνει θερμιδες ευκολα...:biglaugh:

Καλάάάάάαααααα!! :biglaugh:

Εγώ θα φάω - να ζουλεύετε! :D
 
Τσαααααλκ θα τα καταφέρεις να έρθεις? Άντε έχουμε καιρό να σε δούμε :)
 
Δεν μπορω να υποσχεθω αυτη την στιγμη καμπιουλα. Βλεπω ομως και νεο αιμα το οποιο θα θελα να γνωρισω.
 
kouikaras είπε:
Σιγά μην τον πείσω να έρθει από Αλεξανδρούπολη...
Τι είναι μωρέ η Αλεξανδρούπολη? Ένα τσιγάρο δρόμος! :) Αυθημερόν πηγαινοέρχομαι όταν πάω σε πελάτες! :D

Πες τον για weekend! ;)
 
Βλεπω θα εχει κοσμο η συναντηση ;)

Κλασσικα... προσθεστε και μενα! :)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα