Συνάντηση Σάββατο 17 Μαϊου 2014 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Kambia

Retired Admin
Joined
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
13.665
Αντιδράσεις
1.382
Ε, πέρασε καιρός από την τελευταία φορά που τα είπαμε. Γι αυτό το Σάββατο 17 Μαϊου στο γνωστό σημείο συνάντησης, Τσιμισκή με Αριστοτέλους (έξω από το ζαχαροπλαστείο) στις 11:30 θα συναντηθούμε για να πάμε για καφέ. Όσοι πιστοί προσέλθετε :D

Κλασσικά, το πού θα πάμε θα καθοριστεί εκείνη τη στιγμή. To ακαδημαϊκό τέταρτο θα τηρηθεί για τους αργοπορημένους αλλιώς ανταλλάξτε νούμερα κινητών για να βρεθούμε στα σίγουρα. :D

Περιμένω να δω χεράκια :)

1. Κάμπια

2. ΤΑΣΟΣ ΚΡΙΤΣΙΩΛΗΣ

3. Ριο (λογικά...)

4. mariadegrecia (άνευ απροόπτου)

5. D@redevil
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εγώ θα ξέρω από βδομάδα
 
Λόγω υποχρεώσεων μάλλον δεν θα είμαι. Καλά να περάσετε.
 
ARETARA είπε:
Λόγω υποχρεώσεων μάλλον δεν θα είμαι. Καλά να περάσετε.
Αφού λες μάλλον κρατάμε μια ελπίδα πως θα σε δούμε :)

Άντε να βλέπω χεράκια.
 
Ε, Λογικά...
 
πω πω ντροπή , δεν το είδα από το φόρουμ αλλά από το fb!! άνευ απροόπτου θα είμαι εκεί ;)
 
Γίαυτό υπάρχει το fb!! Εγώ δυστυχώς δεν θα είμαι... Εκλογές γαρ!! Καλά να περάσετε :)
 
Άσε μη με λες για εκλογές, γιατί τρελαίνομαι!!!! 3η φορά εφορευτική επιτροπή - μιλάμε ότι πρέπει να τελειώσαν τα 5,000,000 Έλληνες για να με ξαναφωνάζουν! :rant:

Τεσπα, ας αφήσω τη γκρίνια για να τα πούμε από κοντά!!!

Αμήν!!!! (I'm in!)...

P.S. Μην ξεχνιέστε οι υπόλοιποι, ε!!!! :flower:
 
Αγαπητή Dare πρέπει να είσαι πολύ καλή στη δουλειά σου για να σε προτιμάνε τόσο!!!
 
Παιδιά ισχύει για αύριο;
 
Κανονικά. Σε αντίθετη περίπτωση θα έβγαινε ανακοίνωση και μάλιστα μέρες πριν. :)

'Aντε να βλέπω χεράκια. Ακόμα υπάρχει χρόνος για δήλωση συμμετοχής :D
 
Θα προσπαθησω να σας συναντησω αν οι αλλες ενασχολησεις(οπως η ωρα ξεναγησης σε μουσειο αυριο που τα μουσεια ανοιγουν τις πυλες τους για την ετησια ημερα τους) δεν αποβουν μοιραιες.
 
O Πάνος μιλήσαμε και μου είπε οτι είναι στην Χαλκιδική και δε θα μπορέσει! Χαιρετισμούς σε όλους είπε να δώσω
 
Το αναφέρω εδω, για να μην ανοίξω νέο θέμα, στην Αθήνα θα γίνει καμία συνάντηση;
 
Καλημέρα σας. Σε 2 ώρες για καφέ ;)

mariadegrecia είπε:
O Πάνος μιλήσαμε και μου είπε οτι είναι στην Χαλκιδική και δε θα μπορέσει! Χαιρετισμούς σε όλους είπε να δώσω
Ανταποδίδουμε τους χαιρετισμούς :)
 
minash είπε:
Το αναφέρω εδω, για να μην ανοίξω νέο θέμα, στην Αθήνα θα γίνει καμία συνάντηση;
Οι admins των Αθηνών ψάχνουν μια βολική ημερομηνία! Όταν καταλήξουμε, θα ανοιχθεί νέο θέμα! :)
 
Μπορεί να ρωτήσει κάποιος τα παιδιά που βρίσκονται; Άργησα και δεν ξέρω που έκατσαν...
 
Για όσους πιστούς: καθήσαμε στο καφέ Χαμάμ - στα λουλουδάδικα στο ύψος της Βασ. Ηρακλείου. Να έρθουμε να σε πάρουμε?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα