Συνάντηση Σάββατο 25 Απριλίου (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Kambia

Retired Admin
Joined
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
13.665
Αντιδράσεις
1.382
Ε, νομίζω πως αργήσαμε κιόλας να κάνουμε συνάντηση μετά "το κοπή τη πίτα". Οπότε κανονίστε το πρόγραμμά σας για το Σάββατο 25 Απριλίου καθώς θα συναντηθούμε για καφέ - για αρχή και βλέπουμε :D

Κλασικά στο γνωστό σημείο, Τσιμισκή με Αριστοτέλους (έξω από το ζαχαροπλαστείο) στις 11:30

Το πού θα πάμε θα καθοριστεί εκείνη τη στιγμή οπότε όποιος είναι να καθυστερήσει (πέρα του ακαδημαϊκού τετάρτου) ας φροντίσει να έχει κάποιο τηλέφωνο επικοινωνίας με κάποιον από τους συμμετέχοντες ώστε να μπορέσει να μας βρει.

Υγ. Όχι δε θα πάμε αυτή τη φορά σε escape room.

  1. Kambia
  2. Τασος Κριτσιώλης
  3. johnny19818
  4. viking4a
  5. mariadegrecia
  6. and1
  7. ARETARA (?)
  8. panosss (?)
  9. RIO (?)
  10. Spybil
  11. beniz_z
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
και 2ο από μένα.
 
Ερχομαι απο Στουτγκαρδη ΜΟΝΟ γι'αυτο!! ;)

1. kambia

2. ΤΑΣΟΣ ΚΡΙΤΣΙΩΛΗΣ

3. johnny19818

4. viking4a
 
Σωστά δεν κάναμε φέτος ανοιξιάτικη μάζωξη! Λογικά θαρθώ άνευ απρόοπτης δουλειάς! ;)
 
Έλα να βλέπω χεράκια κι άλλα :)
 
Θα προσπαθησω αλλα το κοβω λιγο δυσκολο...
 
Θα έρθω κ γω :D
 
Μπήκες στη λίστα :D
 
Θα προσπαθήσω, αλλά δύσκολο...
 
έναν καφέ να τον πιούμε, να μην το πιούμε;;; Το επιβάλλει και η ώρα!
 
Θια ερθω και γω, αλλά με μια μικρή καθυστέρηση. Εχω το τηλφν του viking4a όμως, οπότε θα σας βρω.
 
Ωραία τότε :) Tα λέμε από κοντά το Σάββατο.
 
beniz_z είπε:
Θια ερθω και γω, αλλά με μια μικρή καθυστέρηση. Εχω το τηλφν του viking4a όμως, οπότε θα σας βρω.
Τωρα το προσεξα:

Το Πρωτο σου μηνυμα κι αυτο ειναι για την συναντηση! Χαχαχα!!

Γιαννη εισαι ΘΕΟΣ ρε φιλε!! :bow: :thumbup: :bow:
 
Τελικα-εκτος απροοπτου παντα- θα τα καταφερω να ερθω!
 
Γεια σας παιδια. Ισως είναι αργα αλλα επειδή μολις εκανα εγγραφη στο φορουμ θα ηθελα να σας προσκαλεσω στη Χαλκηδονα για αυτην την συναντηση. Μπορειτε να ερθετε ολοι εδώ στο μαγαζι μου και τον καφε τον κερναω εγω! Μιση ωρα με το αστικο είναι και εχουμε πολλα καλα και φθηνα μαγαζια για φαγητο! Θα χαρω πολύ να ξανα δω τα παιδια από την τελευταια συναντηση που ημουν κι εγω και να γνωρισω φυσικα και αλλα παιδια από την ομορφη παρεα σας. Σας υπόσχομαι ότι θα σας εχω και διαφορα ενδιαφεροντα πραγματα να σας δειξω! Αν δεν είναι αργα σας παρακαλω πολύ να το σκεφτείτε. Δυστυχως λογω δουλειας δεν μπορω να ερθω στην συναντηση.
 
Χμ... Ωραία η πρόταση αλλά για μένα δύσκολο.

Γιώργο να κλείσουμε από τώρα την επόμενη συνάντηση στην Χαλκιδόνα? Σε κανένα μήνα και κάτι από την αυριανή θα κάνουμε και την επόμενη :)
 
Ευχαριστουμε για την προταση σου..

...ανυπομονω για την συναντηση αυριο!!! :)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα