Συνάντηση Σάββατο 8 Δεκεμβρίου (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Kambia

Retired Admin
Joined
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
13.665
Αντιδράσεις
1.384
Νομίζω ότι είναι καιρός να κάνουμε μια ακόμα συνάντηση πριν το τέλος της χρονιάς. Να πιούμε το καφεδάκι μας, να μιλήσουμε για ρετρο και μη και να πάμε να φάμε το καθιερωμένο λιτό μεσημεριανό μας :)

Ραντεβού λοιπόν το Σάββατο 8 Δεκεμβρίου στο γνωστό σημείο συνάντησης, Τσιμισκή με Αριστοτέλους (έξω από το ζαχαροπλαστείο) στις 11:30

Το πού θα πάμε θα καθοριστεί εκείνη τη στιγμή.

Άντε να βλέπω χεράκια από τους γνώριμους παλιούς αλλά και από νέα μέλη.

Yγ. Κλασικά θα τηρηθεί το ακαδημαϊκό τέταρτο αναμονής. Όσοι υπολογίζουν να έρθουν αργότερα ας το δηλώσουν εδώ (GGG rulezzzzzz).

  1. Kambia
  2. Aretara
  3. And1
  4. mariadegrecia
  5. Spybil
  6. kouikaras
  7. Ford
  8. Optimus
  9. ΤΑΣΟΣ ΚΡΙΤΣΙΩΛΗΣ
  10. Morpheus
  11. Panosss
  12. D@redevil
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αν είμαι εντός πόλης (και χώρας), είμαι μέσα!....

Το αφήνω για λίγο αργότερα με τη συμμετοχή, μπας και ξεκαθαρίσει το ομιχλώδες τοπίο του πού θα βρίσκομαι! :)
 
Θα έρθω αν δεν αρχίσει να γκρεμίζεται ο κόσμος (13 days before the end of the world...) :zip:
 
ARETARA είπε:
Θα έρθω αν δεν αρχίσει να γκρεμίζεται ο κόσμος (13 days before the end of the world...) :zip:
χαχαχαχαχαχ κ το 'χα ξεχάσει αυτό. Παιδιά μέσα κ γω εκτός απροόπτου βεβαίως - βεβαίως ;)
 
Το καλό που σε θέλω - σε έβγαλα και στη "βιτρίνα"! :D

Τουλάχιστον, να μην τρώω μόνη μου, βρε αδερφέ! :biglaugh:

Ω, ναι, σ' "έδωσα" στεγνά! :diablotin:
 
D@redevil είπε:
Το καλό που σε θέλω - σε έβγαλα και στη "βιτρίνα"! :D
Τουλάχιστον, να μην τρώω μόνη μου, βρε αδερφέ! :biglaugh:

Ω, ναι, σ' "έδωσα" στεγνά! :diablotin:
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ πολύ καλό. :wait2: θα φας κ συ? Παρεμπιπτόντως δεν το είδα το κείμενο όταν μπήκα κ το βεβαίως-βεβαίως το έγραψα κατα τύχη .Μπας κ έχουμε τηλεπάθεια ? :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εγω θα ενημερωσω τελευταια στιγμη, αλλα ελπιζω να ερθω :)
 
and1 είπε:
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ πολύ καλό. :wait2: θα φας κ συ? Παρεμπιπτόντως δεν το είδα το κείμενο όταν μπήκα κ το βεβαίως-βεβαίως το έγραψα κατα τύχη .Μπας κ έχουμε τηλεπάθεια ? :p
Ναι, βρε! Αν είμαι, θα φάω κι εγώ! (ξέρεις, εκείνο το διαιτητικό με την άσπρη σοκολάτα! yum-yum! :dribble:)

Λορένα είπε:
Εγω θα ενημερωσω τελευταια στιγμη, αλλα ελπιζω να ερθω :)
Εσένα, θα σε πλακώσω στα τηλέφωνα, έρθω-δεν έρθω! :flower:

Σε βάζω 50-50! ;)
 
D@redevil είπε:
Ναι, βρε! Αν είμαι, θα φάω κι εγώ! (ξέρεις, εκείνο το διαιτητικό με την άσπρη σοκολάτα! yum-yum! :dribble:)
Έτσι μπράβο, μην είμαι μόνος μου ;)
 
Αχά συνάντηση με το που μπαίνει ο χειμώνας χιχι. Κάθε εποχή καθιερώθηκε τελικά ;)

Λογικά θα είμαι και εγώ μαζί σας από την αρχή, μιας και έπεσε Σάββατο που δεν έχω να ξεναγηθώ ( θα έχω το προηγούμενο και το επόμενο από αυτο που ορίστηκε η συνάντηση οπότε βολεύει ταμάμ )
 
Τσουρέκια φουσκώστε, φραπέδες αφρίστε, κοψίδια ψηθείτε... Έρχονται οι Retromaniaxes!!!!!!!!!

Π Α Ρ Ω Ν.
 
Ωραία μαζευόμαστε σιγά σιγά :)
 
Προσθέστε και εμένα... :)
 
Ααα ώραια, δεν πέρασε και πολύς καιρός από την προηγούμενη συνάντηση και έχουμε και νέα, σαν χθες μου φαίνεται!

Και εγώ μέσα!
 
Μόνο 2 μήνες και κάτι πέρασαν και αργήσαμε να την κάνουμε κιόλας :)

Προστέθηκες optimus
 
Νέο αίμα βλέπω :)

Μέσα και συ
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα