Σύνδεση στο twitter με spectrum

A1200

RetroActive
Joined
18 Φεβ 2008
Μηνύματα
345
Αντιδράσεις
2
[ame=

[MEDIA=youtube]-ECnN7jdgA4[/MEDIA]]http://www.youtube.com/watch?v=-ECnN7jdgA4
 
Και η χρησιμότης αυτού;;;;
 
xaxaaxxaa πολύ καλό!!!

η χρησιμότητα είναι twits στον spectrum. τίποτα παραπάνω - τίποτα λιγότερο
 
Αν δεν ειχα spectrum 48k και εβλεπα αυτο, θα πεταγα οτιδηποτε μηχανημα ειχα αυτη τη στιγμη και χαραμισα μαζι του τα χρονια μου, θα ξυριζα το κεφαλι μου γουλι και θα πηγαινα σε θιβετιανο μοναστηρι, εσωκλειστος με ορκο σιωπης μεχρι το τελος της ζωης μου. Ειναι τοσο εξωπραγματικα geeky που ενω ακολουθησα τα links και διαβασα ακομα διατηρω αμφιβολιες για το αν αληθεια καποιος οντως το φτιαξε.
 
Tywien είπε:
Ειναι τοσο εξωπραγματικα geeky που ενω ακολουθησα τα links και διαβασα ακομα διατηρω αμφιβολιες για το αν αληθεια καποιος οντως το φτιαξε.
Γιατί το λές αυτό?
 
Ειναι απο Spectrum με τη βοηθεια του Spectranet που κατασκευαζει ο Winston απο το WOS.

Δηλαδη ενας φρανκενσταιν Spectrum που κανει οτι κανουν και τα φρανκενστειν Amstrad με το Symbos ή τα Turbo CPU φρανκενστειν C64.

I ll pass
 
@Wally

Διαφωνώ,αν έβγενε πρίν απο 20 χρόνια θα το έλεγες "περιφεριακό" όχι "φρανκενστάϊν"

Σε βρίσκω λίγο άδικο και σκληρό με τη κριτική σου
 
Rygar είπε:
Δηλαδή;
Μιλα ελέφθερα, μη ντρέπεσαι. Βγάλτο από μεσα σου. Θα σου κανει καλό.
δηλαδή θα έρχονται φίλοι σου στο σπίτι και θα μπορείς πλέον να ξεφορτωθείς το παλιό μηχάνημα εντυπωσιασμού!!!

2uo2reb.jpg


θα βάλεις τον spectrum και θα λαμβάνεις κάθε λίγο και λιγάκι twits στην "ολοκαίνουρια και πλήρως απαραίτητη τουϊτιέρα σου"

:p :p:p:p:p:p
 
Πίσω
Μπλουζα