Τι απέγιναν αυτές οι τραγουδίστριες?

thebest20

RetroMuseum GateKeepeR
Joined
24 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.961
Αντιδράσεις
447
H Ελίνα Κωνσταντοπούλου ειναι παντρεμενη με ανθρωπο εκτος του χωρου και την ειδαμε προσφατα στο Chart Show.
 
Η Ελίνα Κωνσταντοπούλου βγάζει νέο album μετά από απουσία σχεδόν 10 χρόνων,και συνεργάζεται με το μεξικανό συνθέτη Christian Castro.

Για τη Δάφνη έχω μεγάλη απορία τι απέγινε,η τελευταία της δισκογραφική δουλεια ήταν το 2000,αλλά είχε περισσότερη επιτυχία από το 92 ως το 97.

Για τη Χριστίνα Φαρμάκη έχω ακούσει ότι έχει κάνει οικογένεια και έχει αποσυρθεί από το τραγούδι!
 
Η Ελινα Κωνσταντοπουλου δεν επρεπε να αποσυρθει γιατι εχει πολυ ωραια φωνη!!! Ηταν πολυ καλη στο chart show κ στη eurovision που ειχε κανει φωνιτικα πριν κατι χρονια για την Κυπρο μια χαρα ηταν!!!Ευχαριστο το οτι επανερχεται!!!

Εγω εχω απορια τι κανει η Βικυ Χαριτου???

Κ γιατι η Βικτωρια Χαλκιτη δεν βγαζει κανενα album ???:what:
 
argy είπε:
Η Ελινα Κωνσταντοπουλου δεν επρεπε να αποσυρθει γιατι εχει πολυ ωραια φωνη!!! Ηταν πολυ καλη στο chart show κ στη eurovision που ειχε κανει φωνιτικα πριν κατι χρονια για την Κυπρο μια χαρα ηταν!!!Ευχαριστο το οτι επανερχεται!!!
Εγω εχω απορια τι κανει η Βικυ Χαριτου???

Κ γιατι η Βικτωρια Χαλκιτη δεν βγαζει κανενα album ???:what:
Η Χαλκίτη έχει παντρευτεί το 2008 και αν θες επικοινώνησε μαζί της στο facebook και στο Twitter που έχει σελίδες που διαχειρίζεται η ίδια.

Η Βίκυ Χαρίτου έχει παντρευτεί επίσης, δουλεύει όχι ως τραγουδίστρια αλλά σε κατάστημα στην Θεσσαλονίκη και έχει καλές φιλικές σχέσεις με την Δέσποινα Ολυμπίου , τραγουδίστρια και πρώην δεσμός του Μιχάλη Χατζηγιάννη.
 
Η Βίκυ Χαρίτου έχει παντρευτεί επίσης, δουλεύει όχι ως τραγουδίστρια αλλά σε κατάστημα στην Θεσσαλονίκη και έχει καλές φιλικές σχέσεις με την Δέσποινα Ολυμπίου , τραγουδίστρια και πρώην δεσμός του Μιχάλη Χατζηγιάννη.

Ευχαριστω για την πληροφορια!!!!! :thumbup:

Για την Αθηνα Χαικαλη υπαρχει κανενα σημαδι?!!
 
argy είπε:
Η Βίκυ Χαρίτου έχει παντρευτεί επίσης, δουλεύει όχι ως τραγουδίστρια αλλά σε κατάστημα στην Θεσσαλονίκη και έχει καλές φιλικές σχέσεις με την Δέσποινα Ολυμπίου , τραγουδίστρια και πρώην δεσμός του Μιχάλη Χατζηγιάννη.


Ευχαριστω για την πληροφορια!!!!! :thumbup:

Για την Αθηνα Χαικαλη υπαρχει κανενα σημαδι?!!

Αυτή αν δεν απατώμαι, είχε βγει πριν λίγα χρόνια σε μια εκπομπή, και είπε ότι μένει μόνιμα στη Ζάκυνθο πλέον με τα παιδιά της. Μπορεί να κάνω και λάθος βέβαια....
 
Ναι,το είχα ακούσει κι εγώ,επίσης είχε ένα κοριτσάκι,το οποίο δυστυχώς πέθανε,ήταν μόλις λίγων μηνών.Έχει αποσυρθεί από το τραγούδι.

Για τη Δάφνη δεν ξέρουμε κάτι,ούτε εμφανίσεις της υπάρχουν στο youtube.Θυμάμαι την εμφάνισή της στους Δύο Ξένους!
 
thebest20 είπε:
Ναι,το είχα ακούσει κι εγώ,επίσης είχε ένα κοριτσάκι,το οποίο δυστυχώς πέθανε,ήταν μόλις λίγων μηνών.Έχει αποσυρθεί από το τραγούδι.
Για τη Δάφνη δεν ξέρουμε κάτι,ούτε εμφανίσεις της υπάρχουν στο youtube.Θυμάμαι την εμφάνισή της στους Δύο Ξένους!
και η Χαϊκάλη ξαναέκανε ένα άλλο μωράκι 1 χρόνο μετά τον χαμό του 1ο του της παιδιού και πάλι κορίτσι και είναι μια χαρά με τον άντρα της και το παιδί της.

Και η ίδια είχε πει "είναι θαύμα" όταν ξαναγέννησε.
 
Η Αλεξάνδρα που έλεγε το Μέλι και Φωτιά το 2006 είχε κάνει comeback με ένα cd single με το τραγούδι Γλύκα Γλύκα Γλυκιά μου που το είχε πει πρώτη η Έφη Θώδη και το 2005 το επανεκτέλεσε η Κέλλυ Κελεκίδου με μεγάλη επιτυχία. Τα ίχνη της Αλεξάνδρας Λυκούδη από το 2006 ξαναχάθηκαν.
 
Χμμ..για λύστε τώρα και τη δική μου απορία:

τί απέγινε η λαϊκή αοιδός ΕΦΗ ΚΟΝΤΟΥ που είχε κάνει δίσκους με τραγούδια του Ζαμπέτα, του Τερζή , του Μουσαφίρη;...σε συνεργασία μάλιστα με τον τελευταίο είχε πει και το αλησμόνητο "Δεν είναι ώρα για.. ποδήλατο" :eek: ... μας είχαν κάνει πλύση εγκεφάλου οι πειρατικοί στη Σαλονίκη το '80.
 
Η Έλενα Μηλιού;

Εδώ στο τραγούδι "Τέτοια αγάπη".

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δυο παλιές τραγουδίστριες, η Μαίρη Λω και η Λάουρα τι απέγιναν;
 
Η Μαίρη Λω συμφωνα με την wikipedia ζει στο Φαληρο και ειναι 82 ετων

Για τη Λαουρα κοιτα τα comments εδω
 
Να προσθέσω και την Εύα Κανέλλη που είχε τραγουδήσει το Τέρμα σ αγαπάω...
 
Ας αναφερθώ και σε άλλους τραγουδιστές που έχουν χαθεί από την επικαιρότητα

Έλενα Μιχαλάκη - Λιώνω σαν ηλεκτρόδιο

http://www.youtube.com/watch?v=Y2ICiGcIfLQ

Αυτή είχε βγάλει και το σουξέ "Καίγεσαι".Τα videoclips Καίγεσαι και Λιώνω σαν ηλεκτρόδιο,τα έβλεπα συνεχόμενα σε ένα αθηναϊκό κανάλι.

Κατερίνα Γρυπάρη - Η Γυναίκα (VIDEOCLIP)

[edit] Αυτό το βίντεο δεν είναι διαθέσιμο [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Βρήκα μερικά ακόμα τραγούδια της Κατερίνας:


[edit] Αυτό το βίντεο δεν είναι διαθέσιμο [edit]

[edit] Αυτό το βίντεο δεν είναι διαθέσιμο [edit]

[edit] Αυτό το βίντεο δεν είναι διαθέσιμο [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το τελευταίο videoclip που έκανε η Αθηνά Χαϊκάλη είναι το "Απορώ".Το κομμάτι βγήκε το 2000 σε cd-single

[edit] Αυτό το βίντεο δεν είναι διαθέσιμο [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δεν ξερω αν εχει απαντηθει παλιοτερα...αλλα τι απεγινε η γυναικαρα Τανια Ελληναιου?

Χωστε και τσιταρετε τα db

[video=youtube;8-xt4pup8Bs]http://www.youtube.com/watch?v=8-xt4pup8Bs

ellinaiou_tania_-_i_diki_tis_pseutias__no_2__-_mpros_15.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα