Τομ, το καλύτερο παιδί

domniki

RetroJunkie™
Joined
16 Mαϊ 2007
Μηνύματα
3.506
Αντιδράσεις
2.230
Ο Τομ ειναι ενα παιδακι του ορφανοτροφειου που μεγαλωνει μαζι με την Καντυ και την Αννυ στην κλειστη ευτυχισμενη κοινοτητα της κυριας Πονυ. Υιοθετειται απο εναν πλουσια κτηματια και ζει ολη του τη ζωη στην περιοχη. Kαλος, ευγενικος, εργατικος, φροντιζει τον θετο του πατερα και παντα νοιαζεται για το "Σπιτι του μικρου αλογου" και φυσικα για την Καντυ μας.

Οταν μετα απο χρονια ξαναεμφανιζεται, ειναι ενας κουκλος. Μα δεν θα επρεπε να κανει την καρδια της γλυκιας μας ξανθιας να σκιρτισει??? Αχ, Τομ, αφου η Καντυ μας ειναι ερωτευεμενη με τον ηθοποιο, μηπως η ΤΟΕΙ επρεπε να εμφανισει τη Domniki???
 
domniki είπε:
Οταν μετα απο χρονια ξαναεμφανιζεται, ειναι ενας κουκλος. Μα δεν θα επρεπε να κανει την καρδια της γλυκιας μας ξανθιας να σκιρτισει??? Αχ, Τομ, αφου η Καντυ μας ειναι ερωτευεμενη με τον ηθοποιο, μηπως η ΤΟΕΙ επρεπε να εμφανισει τη Domniki???


Domniki μου, πρέπει να στείλουμε εντολές διαμαρτυρίας στην ΤΟΕΙ ώστε να ξαναγυριστεί το anime με τις δικές μας μικρές πινελιές!!!



(Ελπίζω και όχι όλων των απαντανταχού τω κόσμω φαν:dribble:)


 


Το παρήγορο είναι πως δεν μας αρέσει οι ίδιοι (εναλλακτικοί) άντρες...



(Όχι για την Κάντυ... για εμάς...
:D )
 
Juanita είπε:

Το παρήγορο είναι πως δεν μας αρέσει οι ίδιοι (εναλλακτικοί) άντρες...



(Όχι για την Κάντυ... για εμάς...
:D )
Καλο αυτο juanita...τουλαχιστον ποτε δε θα "μαλωσουμε" για τον ιδιο αντρα...μπορεις να κρατησεις τον Αλμπερτ σου κ'εγω τον Τερρυ μου :hurrah: , οπως επισης να κρατησω τον Τομ :wub: και να σου παραχωρησω ευγενικα τον George :D Ειδες τι γλυκια και παραχωρητικη που ειμαι :rofl:
 
domniki είπε:
Καλο αυτο juanita...τουλαχιστον ποτε δε θα "μαλωσουμε" για τον ιδιο αντρα...μπορεις να κρατησεις τον Αλμπερτ σου κ'εγω τον Τερρυ μου :hurrah: , οπως επισης να κρατησω τον Τομ :wub: και να σου παραχωρησω ευγενικα τον George :D Ειδες τι γλυκια και παραχωρητικη που ειμαι :rofl:

Αχχχ ναί!!!! :wub: :wub: :wub: :wub:


Ο Τζωρτζ είναι η μεγάλη μου αδυναμία...



Αφού αν δεν υπήρχε ο Άλμπερτ αυτός θα μου έκανε κλικ σε όλο το anime...



Πάντα μου άρεσαν οι υπερήλικες... Τώρα στο Gatchaman γουστάρω Κάπταιν Άντερσον και Κρόνο...



Ασε που μου θυμίζει κάτι σε Ρετ Μπάτλερ που ετοιμάζεται να σώσει την Κάντυ από το ολοκαύτωμα της Ατλάντα...



Χώρια που έχει το αγαπημένο μου αντρικό όνομα: .... Νταλάρας
:hurrah:

 

 

 


Ξέφυγα, ε;;;; :dribble:
 
domniki είπε:

Αγάπα το πλησίον σου...


(ακόμα και αν είναι πολλά...
:D :D:D:D)

Άσχετο...

 


Μιάς και μιλάμε για τον (κούκλο χωρίς αμφιβολία) Τομ, υπάρχει κάπου στο ebay, celaki του πάνω στο άλογο...



Τιμή βέβαια δε θυμάμαι, αλλά ήταν φανταστικό...



Αφού μπήκα στο τρυπάκι να το πάρω...



Θα ψάξω για πλη. και θα επανέλθω...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ο καημένος ο Tom έφαγε ένα ψιλο-σόκ στην αρχή που συνάντησε τον καινούριο του πατέρα, αλλά τελικά ήταν σκληρό παιδί και όλα πήγαν πολύ καλά! Η Candy του είχε μια περίεργη αδυναμία με αποτέλεσμα να τον πειράζει συνέχεια!!!
 
Ο Τομ με την Κάντυ μεγάλωσαν σαν αδέλφια...

 


Στο anime έχει μεγαλώσει ο ρόλος του χωρίς όμως να διαφαίνεται κάποια ερωτική διάθεση από την πλευρά του ή από την πλευρά της Κάντυ...


 


Ειδικά στις φάσεις στο Lakewood, "συμπεριφέρεται" σαν να εγκρίνει την επιλογή της Κάντυ για τον αγαπημένο της Άντονυ και κάνουν και οι τρεις παρέα σα να γνωρίζονταν χρόνια...
 
Ωχ! Μη μου θυμίζεις βρε πριγκίπισσα την συνάντηση του αγροίκου με τον Anthony γιατί μου ξυπνάνε τραυματικές μνήμες!!!!8)
 
Turrican είπε:
Ωχ! Μη μου θυμίζεις βρε πριγκίπισσα την συνάντηση του αγροίκου με τον Anthony γιατί μου ξυπνάνε τραυματικές μνήμες!!!!8)
Eλεος, ο Τομ δεν ειναι αγροικος!!!! :bash:
 
Μα να πει ότι ο Anthony κυνηγάει τα κορίτσια!!!!! :D
 
Turrican είπε:
Μα να πει ότι ο Anthony κυνηγάει τα κορίτσια!!!!! :D

Εν τη ρήμην του λόγου...


Μετά που τον γνώρισε καλύτερα έγιναν αχώριστοι...
 
Juanita είπε:
Εν τη ρήμην του λόγου...
Μετά που τον γνώρισε καλύτερα έγιναν αχώριστοι...
Ακριβως! Αν και ειπε την αληθεια: ο Αντονυ κυνηγουσε την Καντυ :D Μεχρι και τριανταφυλλο βαφτισε για χαρη της #) Ενω ο Τομ ειναι ο αντρας ο πολλα βαρυς...που ομως θελει να αγαπησει. Οταν του προξενευουν την μικρουρα τρελαινεται. Αχ Τομ :wub:
 

:what::what::what::what::what::what::what::what:


 


Έχω χάσει επεισόδια...


 


Ποιά του προξενεύουν;;;



Που;;;



Πότε;;;;



Γιατί;;;;


 

 


Δέχτηκε;;;


 


Δλδ, Domniki είχες αντίζηλο;;;;;
:D

 


Ενώ εγώ, τη Ροζμαρυ... Νιώθω σαν τον Τέρρυ που πρέπει να βγάλει από το μυαλό της Κάντυ τον Άντονυ...
 
Γιατι δεν τον θυμαμαι καθολου; Καμια φωτο;
 
Juanita είπε:
Δλδ, Domniki είχες αντίζηλο;;;;; :D
O Tom αρνειται το προξενιο. Η κοπελα, ή καλυτερα το κοριτσακι, που του προξενευουν ειναι παιδι! Και ο Τομ τα εχει παιξει. Θελει να παντρευτει καποια που να την αγαπαει και οχι ενα ασχετο μικρο παιδακι! Γι'αυτο λεει σαν δικαιολογια οτι αγαπαει την Καντυ για να αποφυγει το γαμο με το κοριτσακι (ωχ, δε θυμαμαι και ολες τις λεπτομερειες, πρεπει να ξαναδω το επεισοδιο).

Αντιπαλο δεν εχω καλη μου juanita...αν η Καντυ ηταν ερωτευμενη με τον Τομ, δεν τιθεται θεμα. Θα εκανα πισω :D Οσο για τις υπολοιπες...eat my dust :wave:
 
Rakeesh είπε:
Γιατι δεν τον θυμαμαι καθολου; Καμια φωτο;
Αυτος εδω ειναι
cel2km7.jpg
και ειναι "κουκλος":flower: (η φωτο ειναι απο εδω http://www.retromaniax.gr/vb/showthread.php?t=5400&page=3)
 
Ω, ναι...ο Τομ ειναι κουκλος...εκτος του οτι ειναι υπεροχος, γλυκος, φιλικος, αγαπαει την Καντυ και το ορφανοτροφειο...ο Τομ ειναι ο καλυτερος :hurrah: (ε, μετα τον Τερρυ :heartcloud: )

H φωτογραφια που ποσταρε η Kambia ειναι απο το cel του Τurrican, που εχουμε ηδη ποσταρει ;)
 
Τι λέτε βρε παιδιά! Μπορώ να ανεχτώ τα τερτίπια του καλλιτέχνη, τα κολλήματα του κομψευάμενου ,αλλά τον .....Τομ;;;

O Mr.... "το γάλα μου!!! Το γάλα μου;;;; " :D

Ε! Τότε θα συμφωνήσω για να ανέβει περισσότερο ο Anthony !!! :D :D

Αφήστε που είπε στην Candy ψέματα για την κυρία Πόνυ και σκοτώθηκε η κοπέλα να πάει στα κατσάβραχα με τα πιεσόμετρα!!!!!:eek:

Την έβλεπε η κυρία Πόνυ και νόμιζε ότι πεθαίνει στα αλήθεια η γυναίκα!!! :angry:
 
Η σκηνη απο το επεισοδιο 21, που ο Αντονυ και ο Τομ τσακωνονται...

ch21atw3.jpg


Οταν μετα γνωριζονται καλυτερα, γινονται πολυ φιλοι.

ch21atw3.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα