Το πρωτο μου NIB N64 !

morfeas-dsl-

Retro Member
Joined
25 Ιουν 2010
Μηνύματα
135
Αντιδράσεις
5
Καλησπερα παιδες!

Εδω και 20 περιπου μερες οπως ειχα πει σε αλλο σημειο του φορουμ αρχισα να κανω συλλογη με ρετρο αγαπημενα παιχνιδια.

Οπως εκανα την βολτα μου σε καταστημα παιχνιδιων ειδα στον παγκο, ξεχασμενο σε ενα ραφι ενα ολοκαινουριο nintendo 64 donkey kong μαζι με expansion και δωρο επισης σφραγισμενα τα Nba jam 99 και nba live 99.

Η τιμη ηταν 60 ευρω και το τσεπωσα οπως ηταν!

Ειχε επισης ενα sega master system 2 NIB στα 40 μαζι με 2 σφραγισμενα παιχνιδια δωρο αλλα αυτο δεν το πηρα, ισως τη δευτερα εαν δω πως ειναι καλη η τιμη.

Αυτα :)
 
morfeas-dsl- είπε:
Ειχε επισης ενα sega master system 2 NIB στα 40 μαζι με 2 σφραγισμενα παιχνιδια δωρο αλλα αυτο δεν το πηρα, ισως τη δευτερα εαν δω πως ειναι καλη η τιμη.
Η τιμη ειναι καταπληκτικη. Βουτα το αμεσα!
 
Εξαιρετικη, αγορα, σε καλη μερια και καλα παιχνιδια!
 
Καλορίζικα και τα 2! Και λέω και τα 2 γιατί πρέπει να το αγοράσεις και το MS!
 
καλοριζικα. ειναι πολυ καλες οι τιμες φιλε μου. εγω βρηκα προκαιρου παιχνιδια Ν64 και Gamecube με 50 και 60 ευρω το ενα... οποτε οι τιμες στα καινουρια σου αποκτηματα ειναι... τζαμπα!!!
 
Καλοριζικα!!!!Αληθεια για πες προς τα που πεφτει αυτο το μαγαζακι? #)
 
Ευχαριστω πολυ και για τις συμβουλες και για το ενδιαφερον :)

Το μαγαζακι το βρηκα εντελως τυχαια στα τρικαλα που ηρθα για 3μερο σε μια φιλη μου!

Να αναφερω πως πηρα και το sega master system 2 NIB με 2 κασσετες προς 40 ευρω .

Φωτογραφιες απο αυριο εαν ενδιαφερεται κανεις φυσικα!

Επισης εχει διαθεσιμες καμμια δεκαρια κασσετες ακομα τις οποιες θα ανεβασω και πειτε μου εαν αξιζει καμμια :)

Για Ν64 εχει μονο το nba jam πλεον :( :( :(

EDIT: ολες τις κασσετες τις τιμολογει 10 η μια
 
Παζαρι φιλε μου γιατι εαν ηταν να δοσω 15.000 δραχμες που ελεγαν πανω οι κασσετες αστα δεν εβγαινα με τιποτα! :D

Οπως εταξα ανεβαζω καποιες απο τις φωτο που εβγαλα. Υπηρχαν αλλα 3-4 παιχνιδια που δεν ξερω τι ειναι μιας και ηταν πισω πισω στο ραφι. Αυριο βλεπω :)
 
Εδω καποια ακομα. Δε με αφηνε στο ιδιο ποστ , συγγνώμη
 
επισης ειχε 4 καινουρια nba jam 99 αλλα αν καταλαβα καλα εχει πηξει ο τοπος απο δαυτα!

EDIT: και 2 game and watch αλλα δεν εχω ιδεα απο αυτα και ουτε εβγαλα καποια φωτο :(
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τι λές τώρα??? Master System, Game Gear, Mega Drive. Που τα είχε καταχωνιασμένα ο τύπος!!!??? Οι ειδικοί ας μας διαφωτίσουν για τα clones(?) στις προηγούμενες φωτογραφίες. Τσίμπα τα όλα morfea. Με το ανάλογο αντίτιμο βέβαια.
 
περι τις 15 κασσετες ειχε δηλαδη 150 ευρω :( . Σε 2-3 μηνες οκ αλλα τοσα λεφτα εδωσα για 1 μηνα και δε με παιρνει! Πηρα και ενα gamecube με κατι αξεσουαρ απο ενα παιδι εδω στο φορουμ, εχω κρατημμενα αλλα 110 για εκει, οποτε σιγα σιγα δυστυχως!
 
Τα cartridges ακριβά κατά την αποψή μου. Ο τύπος τα είχε στο ράφι από την πρώιμη εποχή του Σημίτη :p

Έπρεπε να παζαρέψεις για 5€.
 
Ντρεπομαι να του πω για 5 :( . Οποτε ναι μεν θα τα παρω αλλα σιγα σιγα. Εδω μου ειπε ε μην ανησυχεις 15 χρονια εδω ειναι παρε τα με την ανεση σου :D

Οπως ειπα χθες πηρα το sega master system 2 αφου ξαναπηγα και διαλεξα και 2 καινουρια παιχνιδια δωρο οπως μου ειπε. Το ενα ηταν το donkey konga pak για gamecube μαζι με τα bongos και το αλλο το carmageddon για N64. Οριστε και η φωτογραφια

ΥΓ. Περασα πριν λιγο απο το μαγαζι του, που μου ειπε χθες μηπως βρει και αλλα και μου ειχε ακομα καμμια 20αρια κασσετες. Θα σας ανεβασω φωτος σε λιγο
 
Φίλε μου ο μαγαζάτορας απ' ότι βλέπω έχει ενα μικρό θησαυρό εκεί πέρα. Καλορίζικα όλα!

Θα συμφωνήσω όμως με τον cauldron, εγώ ας πούμε θα του έλεγα οτι τα αγοράζω όλα για ενα Χ ποσό. Δύσκολα αρνείται κάποιος στη θέση του. ;)
 
και καποιες ακομα. Οι φωτογραφιες ειναι απο κινητο, λυπαμαι για την ποιοτητα.
 
Μου κανουν εντυπωση μερικα που δεν γραφουν τιποτα επανω, μονο το παιχνιδι.

Στην πρωτη σελιδα ειναι μερικα τετοια. Θα ελεγα οτι ειναι ή γιαπωνεζικα ή τι πιο

πιθανο, no-sega releases (ξερετε, μπανανα...)
 
Πίσω
Μπλουζα