Το τοπικ του Ευχαριστω!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Gyubrush

RetroMaNiaC
Joined
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
579
Αντιδράσεις
18
Σε αυτο το τοπικ θα μπορουσαμε να ποσταρουμε τις ευχαριστιες μας σε καποιο μελος!Να ξεκινησω λοιπον λεγοντας ενα μεγαλο Ευχαριστω στον Aλεκο(Other Reality) για τον χρονο και την διαθεση του να μου κανει μια αγορα μεσω e bay.

Αλεκο και παλι ευχαριστω φιλε! :cool:
 
efxaristo !

... τους διαχειριστές του φόρουμ, που τόσο πρόθυμα μας παρέχουν παράνομα,

copyrighted υλικό και κρυφά rapidshare download links !
 
Αντιλαμβάνομαι αδελφέ το σκεφτικό σου και την ανάγκη σου, αλλά προσωπικά πιστεύω ότι το ευχαριστώ είναι κάτι που το λες απευθείας στο πρόσωπο που σε βοήθησε και δεν είναι ανάγκη να το "διατυμπανίζεις". Ένα τίμιο ευχαριστώ από την καρδιά σου, στους πραγματικούς (ή απλούς) φίλους νομίζω είναι υπέρ-αρκετό, ενώ πολλές φορές δεν είναι ανάγκη να γνωρίζουν άπαντες κάποια πράγματα. ;) Χώρια που θα γεμίσουμε το φόρουμ ευχαριστίες.

Τέλος πάντων υποθέτω ότι είναι όπως αισθάνεται κανείς, δεν αποκλείεται πολύς κόσμος να αισθάνεται την ίδια ανάγκη με εσένα... :)

Υ.Γ.: Ευχαριστώ και εγώ άπαντες για τα χιλιάδες RS links που... oops δεν τα λέμε αυτά; :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θα συμφωνήσω με τον exetlaio :D

Επίσης ευχαριστώ τον gtsamour που μου επέστρεψε τα 5.500 ευρώ που του είχα δανείσει για να φτιάξει το αμάξι του :p , και ο οποίος γιόρταζε χθες αλλά ως μέγιστος βλάξ τον ξεχασα και τον παίρνω τώρα (τον gtsamour).

Οπως καταλαβαίνετε, το θρεντ πάει για φούντο....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ambu_dare είπε:
Τέλος πάντων υποθέτω ότι είναι όπως αισθάνεται κανείς, δεν αποκλείεται πολύς κόσμος να αισθάνεται την ίδια ανάγκη με εσένα... :)
Όντως,οπότε το thread έχει ουσία ύπαρξης... :) :)

ambu_dare είπε:
Χώρια που θα γεμίσουμε το φόρουμ ευχαριστίες.
Όσο γι' αυτό,μπα,μην ανησυχείς... ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ambu_dare είπε:
Αντιλαμβάνομαι αδελφέ το σκεφτικό σου και την ανάγκη σου, αλλά προσωπικά πιστεύω ότι το ευχαριστώ είναι κάτι που το λες απευθείας στο πρόσωπο που σε βοήθησε και δεν είναι ανάγκη να το "διατυμπανίζεις". Ένα τίμιο ευχαριστώ από την καρδιά σου, στους πραγματικούς (ή απλούς) φίλους νομίζω είναι υπέρ-αρκετό, ενώ πολλές φορές δεν είναι ανάγκη να γνωρίζουν άπαντες κάποια πράγματα. ;) Χώρια που θα γεμίσουμε το φόρουμ ευχαριστίες.
Τέλος πάντων υποθέτω ότι είναι όπως αισθάνεται κανείς, δεν αποκλείεται πολύς κόσμος να αισθάνεται την ίδια ανάγκη με εσένα... :)

Εχεις δικιο και εν μερει συμφωνω μαζι σου,ομως καλο ειναι να ξερουμε τουλαχιστον εδω μεσα που το forum αυτο το νιωθουμε "σπιτι" μας,ποιοι εχουν την καλη διαθεση να βοηθανε.
 
Παιδιά,για αρχή ας αφήσουμε το thread του φίλου Guybrush καθαρά για το λόγο που το έφτιαξε. :) :)

Αν εν καιρώ φανεί ότι δεν έχει -πάνω σ' αυτό το αντικείμενο- συμμετοχή,τότε θα κριθεί η τύχη του... ;)
 
Είπαμε ρε συ Guybrush να έχουμε καλές σχέσεις εμείς οι αμιγκάδες !!! :D Ότι περνάει απο το χέρι του καθενός ! Συμφωνώ κι εγώ με τα παιδιά στο ότι δέν χρειάζεται να το διατυμπανίζουμε, πάντως νά'σε καλά όπως και να έχει.

Πέρα απο τα του φόρουμ και των τόπικς, είναι καλό να υπάρχει και μιά πιό εγκάρδια επαφή των μελών, οπότε να ευχαριστήσω κι'εγώ δημοσίως τον Arc που με έφτιαξε με την joystickάρα του, τον Pitsunami που μου έστειλε δύο απο τα αγαπημένα μου games στην Amiga σε Mint κατάσταση, τον Maddog για την βοήθειά του στο NullDC και στο Virtua Striker....τον Pontium που μου άνοιξε τα μάτια με το Adfblitzer...ά...και τον Rygar για το άβατάρ του που με κάνει να γελάω ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ευχαριστώ όσους είναι υπεύθυνοι για την δημιουργια και την τωρινή μορφή του ρέτρο.

Πριν από δω, νόμιζα πως είμαι η μόνη ρομαντικη και "ξεχασμενη" στις παιδικές αναμνήσεις και τα όμορφα χρόνια της αθωότητας. Η μόνη που θυμόμουν τα παλιά παιδικά και τι εγινε στην κάντυ..

Και να τώρα, που βρήκα μια ολόκληρη παρέα με τα ίδια "συμπτώματα".

Και ευχαριστώ τον Rygar που έκανε οτι ηταν δυνατό για να πετύχω κάποιες συναντησεις σας (πχ πίτα).
 
Λοιπόν,κατόπιν συνεννόησης με την mod-admin ομάδα και χωρίς να θέλoυμε φυσικά σε καμία περίπτωση να θιχτεί ο φίλος Guybrush που πήρε την πρωτοβουλία για το thread αυτό,αποφασίστηκε να κλειδωθεί τελικά και να διαγραφεί στη συνέχεια,και για το λόγο που ανέφερε αρχικά ο ambu_dare κι επιβεβαίωσε στη συνέχεια ο Other_Reality και γιατί ήδη έχει φανεί ότι ξεφεύγει από τον αρχικό λόγο δημιουργίας του,αλλά και για κάποιους δευτερεύοντες λόγους που δεν είναι της στιγμής να αναλύσω...

Εγώ μπορώ να συστήσω στον καθένα,αν θέλει οπωσδήποτε να ευχαριστήσει κάποιο μέλος για κάτι,να το πράξει σε ενδεχόμενο επετειακό post παρουσίας του εδώ στο GRM (υπάρχουν άλλωστε ήδη 2-3 τέτοια threads) που νομίζω θα κολλάει και πιο πολύ με το όλο feeling του post του.

Ξανατονίζω ότι ως ιδέα το thread αυτό δεν ήταν άστοχο,απλά είναι ίσως λίγο περιττό και ο σκοπός του μπορεί να επιτελεστεί και μέσων άλλων threads-posts.

Σαφώς είναι άχαρο να κλειδώνουμε-διαγράφουμε threads,αλλά πάντα βασιζόμαστε στο γεγονός ότι γίνεται αντιληπτό πως αυτό πραγματοποιείται για την όσο το δυνατόν πιο εύρυθμη λειτουργία του αγαπημένου μας forum.

Ειδικά δε για σένα φίλε Guybrush,που ξεκίνησες και το thread άλλωστε,είμαι στη διάθεσή σου μέσω p.m's για την οποιαδήποτε περαιτέρω πληροφόρησή μπορεί να επιθυμείς σχετικά με την απόφαση αυτή. ;)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα