Χαρίζεται Μητρική Slot 1 / Socket 370 & Κάρτα Γραφικών Nvidia fx5200 AGP 128mb & Σκληρός WD IDE 40GB 7200rpm

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

nikdev

RetroWannaBe
Joined
6 Mαϊ 2010
Μηνύματα
236
Αντιδράσεις
206
IMG_2571.JPGIMG_2523.JPG

IMG_2527.JPG
Χαρίζεται η παραπάνω μητρική, η κάρτα γραφικών και ο πολύ γρήγορος (για την εποχή) σκληρός, βρίσκομαι επαρχία.
Μπορώ αν ο ενδιαφερόμενος δεν έχει μνήμη να του δώσω και μνήμη κατόπιν συνεννόησης.

Αποστολή με έξοδα παραλήπτη, Ελτά Πόρτα - Πόρτα λόγω ωραρίων.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Έστειλα μήνυμα, πάνω στην ώρα που χάλασε ένα παρόμοιο m/b και έψαχνα να το αντικαταστήσω βρέθηκε αυτό μπροστά μου!
 
Κωνσταντίνε γι΄αυτό τα έβαλα να τα πάρει όποιος τα "χρειάζεται" πραγματικά.
Να πιάσει τόπο η μητρική.

Αν υπάρχει κάποιος άλλος από Αθήνα, βολεύει και για τα υπόλοιπα να τα στείλω μια φορά.
 
Δηλωνω ενδιαφερον για την Riva.Καθαρα συναισθηματικος λογος. Αν υπαρχει καποιος που την χρειαζεται για να κανει δουλεια του, βεβαιως και να την παρει εκεινος. Ειταν η πρωτη καρτα που εκανα αναβαθμιση απο την trident και με εκανε να δω το ΑοΕ με αλλα ματια. Ααααχ εξαρτηματα με ζωη μεσα τους, ρε παιδια. Τι να μου πει τωρα η 4090 οσα ανεμηστηρακια και να κουβαλαει. Τι πηγα και θυμηθικα παλι ο γεροντογεροντας. ΜΜΧ Ρ-100, TNT2 riva, και ψαρεμα στις οχθες του Νειλου. Παω να βαλω το σαουντρακ απο το παιχνιδι και να ριξω και 2 δακρυα τιμης ενεκεν. Ναναι αραγε για το ΑοΕ και την Riva? Η για τη νιοτη που εφυγε?
 
Τελευταία επεξεργασία:
@konc Ετοιμάστηκε γι΄αποστολή το Mobo μαζί με 128ΜΒ Ram 133MHz και τον σκληρό της WD.
@Chris27
Χτές καθάρισα την κάρτα και το ανεμιστηράκι, είναι FX5200 128MB, την έβαλα και σε μηχάνημα Tillamook MMX/350-650MB Ram & Win95C & WinXP μαζί με (Θυμήθηκα τον Pentium 100 που έγραψες) Age of Empires και τρέχει μια χαρά. Αν ισχύει το ενδιαφέρον, στείλε μου πμ με τα στοιχεία και θα την ετοιμάσω γι΄αποστολή.

Ο καιρός είναι ζόρικος, οπότε μόλις στρώσει θα τα στείλω.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Το θέμα μπορεί να κλειδωθεί έφυγαν τα δέματα στους @Chris27 και @konc.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα