Χθεσινές ανασκαφές (ΕΠΑ, Δούρειος, Πέταλο)

Stormwatch

RetroNuts!
Joined
18 Mαϊ 2006
Μηνύματα
1.611
Αντιδράσεις
261
Επιτραπέζιες ανασκαφές...

attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php
 
Το "Εξωγήινοι" είναι σαν να βλέπω το "Γάτα με ποντίκι". Πανέμορφα όλα :thumbup:
 
Φερε κανα Δουρειο να παιξουμε ρεεεεε
 
Καλοριζικα και καλοπαιχτα!!! :thumbup:
 
Tο ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ μολις το ειδα θυμηθηκα οτι το ειχα!! :)

Επισης οτι ποτέ δε το επαιξα σωστα, γιατι δεν διαβασα τις οδηγιες..
 
πολύ ομορφα!

Το παιχνιδι ''Επιλογη'' μου θυμισε το παιχνιδι mastermind...
 
αν έχει κάποιος τις οδηγίες από την κατάκτηση θα με βοηθούσε για μια βίντεο παρουσίαση :)
 
Δε τους έχω μαζί μου αυτή τη στιγμή για να τους ανεβάσω αλλά απ όσο θυμάμαι είναι εξαιρετικά απλοί!!

Οι παίχτες τοποθετούν εναλλάξ τους δείκτες τους στις τρύπες που υπάρχουν περιμετρικά απ' τις νησίδες του ταμπλό και όταν μια νησίδα περικυκλωθεί πλήρως απο δείκτες, τότε αυτός που έχει τις περισσότερες θα τοποθετήσει τη σημαία του στο κέντρο της νησίδας και θα πάρει τους πόντους που αναγράφονται! Το παιχνίδι θα τελειώσει όταν όλοι οι δείκτες έχουν τοποθετηθεί και νικητής είναι αυτός με τους περισσότερους πόντους!!

Πάντως προσωπικά εγώ σαν Μανώλης δε θα σου πρότεινα να κάνει video-review σε τόσο μικρά και απλά παιχνίδια!! Εκτός αν κάνεις κάποια μαζεμένα σε ένα!!
 
boomer είπε:
Δε τους έχω μαζί μου αυτή τη στιγμή για να τους ανεβάσω αλλά απ όσο θυμάμαι είναι εξαιρετικά απλοί!! Οι παίχτες τοποθετούν εναλλάξ τους δείκτες τους στις τρύπες που υπάρχουν περιμετρικά απ' τις νησίδες του ταμπλό και όταν μια νησίδα περικυκλωθεί πλήρως απο δείκτες, τότε αυτός που έχει τις περισσότερες θα τοποθετήσει τη σημαία του στο κέντρο της νησίδας και θα πάρει τους πόντους που αναγράφονται! Το παιχνίδι θα τελειώσει όταν όλοι οι δείκτες έχουν τοποθετηθεί και νικητής είναι αυτός με τους περισσότερους πόντους!!

Πάντως προσωπικά εγώ σαν Μανώλης δε θα σου πρότεινα να κάνει video-review σε τόσο μικρά και απλά παιχνίδια!! Εκτός αν κάνεις κάποια μαζεμένα σε ένα!!
Μανώλη υπάρχουν δύο τρία. αν δεν γίνει αναλυτική εξήγηση των κανόνων τους θα αρκεστώ απλά να τα δείξω στην κάμερα. θα δούμε. ..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Οκ φίλε μου αν δε με προλάβει κανένα άλλο παιδί, θα τους ανεβάσω εγώ τους κανόνες από Κατάκτηση και ο,τι άλλο δούρειος δεν έχει ανέβει,με την πρώτη ευκαιρία!!
 
Πίσω
Μπλουζα