Ψάχνω άτομο με πολύ καλές γνώσεις Ελληνικού Κινηματογράφου

Masquerade_

RetroNoob
Joined
14 Δεκ 2018
Μηνύματα
2
Αντιδράσεις
1
Ψάχνω ένα άτομο, που να μένει Αττική και να έχει πολύ καλές γνώσεις Ελληνικού κινηματογράφου, για να βοηθήσει σ' ένα φιλόδοξο project.

Η βοήθεια του αυτή θα ανταμειφθεί οικονομικά, και πρέπει να έχει επιπλέον ομαδικό πνεύμα, φαντασία και να του αρέσει αυτό που θα κάνει.

Ο κάθε υποψήφιος θα πρέπει να συμπληρώσει ένα πεντάλεπτο online test με το οποίο θα τεσταριστούν όλα τα παραπάνω.

Όποιος ενδιαφέρεται ή θέλει να μάθει περισσότερες πληροφορίες να μου στείλει εδώ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
κρίμα που χρειάζεστε μόνο από Αττική...
 
1@Masquerade_[/USER]

Αν κάνεις μια μικρή έρευνα στο φόρουμ θα δεις το προφίλ των μελών και πάνω κάτω το στυλ τους για να δεις που περίπου να απευθυνθείς σε σχέση με αυτό που θες. 

Ο 1@tonytony[/USER] που σου άφησε κ σχόλιο πιο πάνω είναι εξπέρ στις ελληνικές ταινίες και διαθέτει κι ένα συναρπαστικό αρχείο, μέρος του οποίου έχει δημοσιεύσει και στο φόρουμ, αφιερώνοντας χρόνο και κόπο.  

Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι πως κατά τη γνώμη μου καλύτερη τακτική για να βοηθηθείς στη δουλειά σου είναι να ψαχτείς στα ήδη δημοσιευμένα κι έπειτα να στείλεις προσωπικό μήνυμα στις περιπτώσεις που πιθανόν σε ενδιαφέρουν. Μπορεί να υπάρχουν και περιπτώσεις μελών που δε θα δουν το ποστ σου. 

Καλή τύχη εύχομαι στο ξεκίνημα σου. 

 
Πίσω
Μπλουζα