Ψάχνω βιντεοταινίες

georgeikos

RetroAdept
Joined
24 Mαϊ 2008
Μηνύματα
829
Αντιδράσεις
99
καλησπερα..ειναι χρονια τωρα που ψαχνω καποιες συγκεκριμενες βιντεοταινιες και δεν μπορω να τις βρω πουθενα...

ειναι οι εξης:"η γυναικα μου ο τερματοφυλακας" με τσακωνα καλογηρου και μαρα θρασυβουλιδου του 1987, "εραστης χωρις γυναικα" με μαρκο λεζε και μαρα θρασυβουλιδου του 1986 , και το "ροδα μπλεξιμο κα τρελα" με τζανετακο και βανα μπαρμπα...

ξερει καποιος που μπορω να τις βρω [edit]

ευχαριστω εκ των προτερων

υ.γ παραθετω δυο φωτογραφιες..η μια ειναι απο το γυναικα μου ο τερματοφυλακας απο γνωστο διαδυκτιακο βιντεο κλαμπ του πειραια που ηδη εχω παει και η εν λογω κασσετα ειναι χαλασμενη :( και η δευτερη ειναι απο το ροδα μπλεξιμο και τρελα απο καπου που την πουλανε(δεν ξερω αν ισχυει ακομα) αλλα την εχουν ακριβα

Προβολή συνημμένου 55374Προβολή συνημμένου 55375
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μια διευκρίνιση: μιλάμε για το πώς μπορεί να προμηθευτεί κάποιος νόμιμα τις βιντεοταινίες!

Κάποιο βίντεοκλαμπ, κάποιο παλιό μαγαζί κτλ! :)
 
D@redevil είπε:
Μια διευκρίνιση: μιλάμε για το πώς μπορεί να προμηθευτεί κάποιος νόμιμα τις βιντεοταινίες!
Κάποιο βίντεοκλαμπ, κάποιο παλιό μαγαζί κτλ! :)
ε ναι φυσικα!!!
 
το ροδα μπλεξιμο και τρελλα ειναι Leon films οποτε με μια βολτα απο τον λεοντσινη στην ακαδημιας θα το βρεις σιγουρα
 
Aπο τη Leon films στην Ακαδημιας οπως λεει και ο Θανος απο πανω, θα την παρεις τη ταινια στα 10 ευρω ......
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ναι αλλα σκεψου οτι ειναι σε dvd και ειναι και πρωτο χερι ενω αν το εψαχνες σε καποιο παλιο βιντεοκλαμπ εκτος του οτι δεν ξερεις σε τι τιμη θα το εβρισκες θα ηταν μεταχειρισμενο και αμφιβολο το ποσο καλα θα επαιζε
 
θανος είπε:
ναι αλλα σκεψου οτι ειναι σε dvd και ειναι και πρωτο χερι ενω αν το εψαχνες σε καποιο παλιο βιντεοκλαμπ εκτος του οτι δεν ξερεις σε τι τιμη θα το εβρισκες θα ηταν μεταχειρισμενο και αμφιβολο το ποσο καλα θα επαιζε
αυτο να μου πεις...ξερετε τιποτα για τις αλλες που ζηταω?
 
Για το "ροδα μπλέξιμο & τρέλα" η Λέων φίλμς είναι η καλίτερη περήπτωση για μένα και ας είναι λίγο ακριβά.

Εκτός και αν ειπάρχει απο trashformer Μεριά. Πιθανόν να την έχει.

Κάνω μια ανασκαφή και επανέρχομαι.
 
Πίσω
Μπλουζα