1 χρονος μαζι σας!!

lollipopmerenta

RetroWannaBe
Joined
27 Δεκ 2010
Μηνύματα
100
Αντιδράσεις
2
:) καλημερα!!!! περασε κιολας ενας χρονος που ειμαι στη συντροφια σας!!!! θυμηθηκα τοσα πραγματα και εμαθα ακομα περισσοτερα!!! :) ...να μαστε ολοι καλα και να εχουμε μια υπεροχη χρονια!!! μπορει τα πραγματα να ειναι δυσκολα...οι retromaniaxs ομως δε μασανε!!! φιλια σε ολους!! :)
 
Εδώ, η πρέπουσα ευχή είναι να τα εκατοστήσεις! :)

Και να εξακολουθήσουμε να είμαστε όλοι μια μεγάλη παρέα! :)
 
d@redevil μου σε ευχαριστω πολυ!!

τις καλες παρεες δεν τις αφηνεις!! :) καλη χρονια να εχεις!!!
 
lollipopmerenta είπε:
:) .....να μαστε ολοι καλα και να εχουμε μια υπεροχη χρονια!!! μπορει τα πραγματα να ειναι δυσκολα...οι retromaniaxs ομως δε μασανε!!! φιλια σε ολους!! :)


Αγαπητή lollipopmerenta,

Εύχομαι και εγώ τα καλύτερα για σένα για το νέο έτος!

Και να νιώθεις πάντα τοσο ενθουσιασμό για το retromaniax και την παρέα μας γιατί μας τιμάει όταν

τα μελή του φόρουμ αυτού νιώθουν ετσι αλλα και έχουν τέτοιους ανθρώπους σαν εσένα

συντροφιά στην μεγάλη παρέα μας.

Επίσης θα ήθελα να σε ευχαριστήσω για το πολύ όμορφο ποστ που έγραψες και που πιστεύω οτι είναι μια συγκατάθεση αληθινών συναισθημάτων και αγάπης προς όλους μας εδώ

και όντως οταν έχουμε τέτοιους ανθρώπους στην παρέα μας σαν και εσένα (όπως αναφέρεις και εσύ)

δεν μασάμε πραγματικά!

Δεν θέλω να πω ότι υποβιβάζω τους άλλους χρηστές εδώ (για να μην παρεξηγηθούμε δλδ) αλλα τέτοιου είδους ποστ οπού ανοίγει κάποιος την καρδιά του και πολύ απλα θέλει να ευχαριστήσει δημοσιά χωρίς να ξέρει κανέναν προσωπικά και να πει τα συναισθήματα του για μένα ειναι μεγάλη ευχαρίστηση και άγγιγμα πέρα απο ένα πληκτρολόγια και ένα monitor!

Μια ευχή και ένα ευχαριστώ δεν κάνει τίποτα και όμως στην πραγματικότητα και στην κοινωνία που ζούμε

είναι τόσο δύσκολο να τα ακούσεις αληθινά...

και όμως δεν κάνει τίποτα αλλά δεν συγκρίνεται και με τίποτα σχετικά με αυτό που μας προσφέρει πραγματικά στον ψυχισμό μας! Υπάρχει τόσο πολυ μοναξιά εκεί έξω.... Περπατάς και το βλέπεις στο δρόμο καθώς κοιτάς τον κόσμο στα ματιά.....

Και όμως εδώ δεν υπάρχει αυτό γιατί ο μηχανισμός του φόρουμ τούτου ειναι ζωντανός γεμάτος συναισθήματα και το αποδεικνύουν τα παραπάνω λογία των 3ων σειρών!

Τελικά το Retromaniax καταφέρνει να μας μαγεύει ολο και πιο πολύ με τον χρόνο

και να μας κάνει παιδιά αλλα και να μας φέρνει πιο κοντά σε συναισθήματα και την αληθινή φιλιά!

Συγγνώμη παιδια αν φλυάρησα αρκετά αλλα το ποστ αυτό μου έδωσε την ώθηση να μοιραστώ μαζί σας

αυτά που σκεφτόμουν αλλα ετσι ακριβώς νιωθω και εγώ μετα απο τόσα χρονια εδώ.

Παιδιά εύχομαι σε όλους να είμαστε ολοι καλά και πάνω απο όλα υγειά σε όλους!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Sweets_Lollipop-cake_290x450.jpg

Μια τούρτα να μην την φάμε?

Χρόνια πολλά lollipopmerenta
 
circleag μου σ ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σου λογια! με συγκινησε πολυ το μηνυμα σου...περναω τοσο ομορφα στη παρεα σας και ηθελα να το μοιραστω μαζι σας :) ...εχεις δικιο,ζουμε σε μια εποχη δυσκολη,εχω την τυχη η ισως τωρα πια την ατυχια να μενω κοντα στο κεντρο της αθηνας ,και εδω ισως λιγο παρα πανω απο αλλες περιοχες ,τα πραγματα ειναι πιο δυσκολα,πιο στεναχωρα...καθε μερα το βλεπω και σφιγγεται η καρδια μου... μαγαζια να κλεινουν ,ανθρωπους λυπημενους...με στεναχωρει παρα πολυ γιατι χωρις να το θελω αυτοματα κανω τη συγκριση με το παρελθον,και απλα σκυβω το κεφαλι με λυπη...αλλα ειδικα αυτες τις μερες θελω ο κοσμος εστω και για λιγο να ξεχαστει και να περασει ομορφα! .αυτο προσπαθω να κανω και γω και αυτες τις μερες και ολο το χρονο,και το retromaniax,με βοηθα πολυ σε αυτο!! :) ενα χαμογελο για ολους μας λοιπον!! :) να μαστε ολοι καλα...και ολα θα φτιαξουν!! :)

kambia και τουρτα και lollipops !!!!! θανατηφορος συνδιασμος!!! :) μα μπορω να πω οχι σε κατι τετοιο??!!!!σε ευχαριστω πολυ πολυ!!!! καλη χρονια να χεις!! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα