1000 και μια νύχτες (Les mille et une nuits)

σε ευχαριστω παρα πολυ για αυτο το ποστ! δεν μπορεις να φανταστεις ποσο καιρο την εψαχνα! μηπως ξερεις που μπορω να βρω ολα τα επισοδεια?? ευχαριστω και παλι!
 
Paok4panoS είπε:
σε ευχαριστω παρα πολυ για αυτο το ποστ! δεν μπορεις να φανταστεις ποσο καιρο την εψαχνα! μηπως ξερεις που μπορω να βρω ολα τα επισοδεια?? ευχαριστω και παλι!
πολύ απλά ρε συ, http://www.el-cheapo.tv/download/free/all/ ;)

έχει και διαγωνισμό αυτή την εβδομάδα, κατεβάζεις , κρατάει την ΙΡ σου και μπορεί να κερδίσεις δώρα αν κληρωθείς!
 
snakeyes08 είπε:
Μεταγλωττισμένη γαλλική σειρά που έβαζε καθημερινά η ΕΤ-2 στα μέσα της δεκαετίας του 90 μετά το Art Attack. Τότε μου είχε κολλήσει το oriental intro.

Dailymotion - les mille et une nuits - Ali Baba et les 40 voleurs partie 1, une vidΓ©o de craig_ledda. arabian, nights, orient, oriental, quarante
μμμμ μέσα στην επικαιρότητα, η σειρά αυτή έχει ίδιο τίτλο με το Τούρκικο στον ΑΝΤ1 χεχε
 
Paok4panoS πάντως εδώ σίγουρα δεν θα τα βρεις αλλά ούτε και σε ποστ επιτρέπεται να σου πει κάποιος που θα την βρεις. :)
 
Καταπληκτικη σειρα.. Θυμαμαι οτι στο τελος ειχε μια ιnstrumental εκδοχη του αρχικου κομματιου της εισαγωγης! Μετα απ'αυτο θυμαμαι εδειχνε την εκπομπη Καραγκιόζη "Και μιλάει και λαλάει".
 
Πω πω το θυμαμαι και εγω αυτο.... Πολυ καλο.
 
Θυμαμαι ενα καλοκαιρι στο χωριο με τον ξαδερφο μου να μη με αφηνει να το δω γιατι εβλεπε Baywatch. Εχω παιξει ξυλο εγω γι αυτη τη σειρα.
 
Αγαπημένη σειρά αυτή για μένα, ωραία παραμύθια, ωραία ανατολίτικα στοιχεία και φοβερή μουσική.
 
omg! ψάχνω αυτή την σειρά εδώ και αρκετά χρόνια! ΈΝΑ τεράστιο ευχαριστώ!!! :cheers: :cheers: :cheers:
 
Πίσω
Μπλουζα