1000 post

θανος

RetroJunkie™
Joined
18 Αύγ 2009
Μηνύματα
2.242
Αντιδράσεις
606
δεν ειχα κανει Topic οταν εκανα εγγραφη γιαυτο σας αφιερωνω το χιλιοστο ποστ μου για να σας ευχαριστησω ολους για τις μνημες που μου εχετε ξυπνησει και για τα ατομα που εχω γνωρισει εδω να στε ολοι καλα και να συνεχισουμε δυνατα :)
 
ναι καλα ρε Θανο. Να τα δεκαχιλιασεις!
 
Ωραία έμπνευση / ιδέα Θάνο. Εύχομαι και εγώ να συνεχίσεις να περνάς καλά εδώ μέσα σε πείσμα των χαλεπών καιρών (το έχω ξαναπεί αυτό) :)
 
Συμφωνώ με την Caprice - η ιδέα σούπερ!

Να τα διχιλιάσεις, τριχιλιάσεις.....ν-χιλιάσεις και να εξακολουθείς να θυμάσαι κι άλλα πράγματα - μακάρι να κρατήσουμε όλες τις μνήμες μας ζωντανές! :)

P.S. Βάλε ρε συ ως επετειακό αβατάρ το εξώφυλλο του "Ultimate Sin" (δισκάρα! :headbangdude: )

Ozzy+Osbourne+The+Ultimate+Sin.jpg
 
D@redevil είπε:
Συμφωνώ με την Caprice - η ιδέα σούπερ!
Να τα διχιλιάσεις, τριχιλιάσεις.....ν-χιλιάσεις και να εξακολουθείς να θυμάσαι κι άλλα πράγματα - μακάρι να κρατήσουμε όλες τις μνήμες μας ζωντανές! :)

P.S. Βάλε ρε συ ως επετειακό αβατάρ το εξώφυλλο του "Ultimate Sin" (δισκάρα! :headbangdude: )

Ozzy+Osbourne+The+Ultimate+Sin.jpg
το εχω ακομα σε βινυλιο :) σας ευχαριστω πολυ ολους για τα σχολια να στε καλα
 
Σε ευχομαι να τα 10χιλιασεις θανο αλανι :thumbup:
 
Χωρίς γλυκό δε γίνεται :D

1208748-1000_posts_super.jpg


1208748-1000_posts_super.jpg
 
Ωραίος ρε Θάνο! Σημασία δεν έχει κανένα νούμερο, (καλά εκτός από εμένα που είμαι νούμερο έτσι κι αλλοιώς * ) αλλά η διάθεση και οι αναμνήσεις.

Να είσαι πάντα καλά.

( * Μην δίνετε σημασία στα σημερινά μου posts μόλις γύρισα και είμαι τύφλα!!!!! ) :p
 
σας ευχαριστω και παλι θερμα ολους και ευχαριστω πολυ την natalie για την τουρτα που τα σπαει μηπως πρεπει να το κρατησουμε το thread να ποσταρουν οσοι φτανουν τα 1000 post??
 
Ελπίζω να πρόλαβες κανένα κομμάτι Θάνο από την τούρτα :D

To θρεντ θα μείνει ;)
 
Πριν λίγο έφτασα κι εγώ τα 1000 ποστ !!! Βρε πότε γίνανε 1000 ... Βρε για πότε ποστάρισα για πρώτη φορά ανοίγοντας τόπικ για την εκμπομπή με κούκλες Παπής Πιπιπής .... Και για πότε έγραψα το 1000ό ποστ, ανασύροντας αναμνήσεις μου από τις διαφημίσεις των 80ς με τα "Ζήτα πάντα Ζήτα" και το σαμπουάν Ultrex κατά της πιτυρίδας ....

Για να δούμε, αυτή η τρυφερή μου σχέση με το retromaniax πόσο θα κρατήσει .... Γνωρίζω, πάντως, πολύ καλά το εξής : "όταν δεν έχεις κάτι καινούριο να πεις, είναι καλύτερα να σωπαίνεις" .... Έτσι, αν αισθανθώ ότι στα ποστ που γράφω "αναμασάω" τα ίδια και τα ίδια και και "ανακυκλώνω" πράγματα που έχω ξαναγράψει, τότε πιστεύω ότι θα είναι καλύτερα να σταματήσω και .... να αφήσω το "πεδίο ελεύθερο" σε καινούρια μέλη, που θα έχουν διάθεση και μεράκι να προσφέρουν πράγματα στο retromaniax μας και να το ανανεώσουν !!!

Όμως, μέχρι να συμβεί αυτό ... μάλλον έχουμε πολύ καιρό ακόμη !!! ΄Εχουμε ακόμη να περάσουμε εδώ πολλές - πολλές όμορφες στιγμές .... Όπως και να το κάνουμε, όσο πιο πολύ γνωριζόμαστε, όλο και σας νιώθω πιο πολύ "φιλαράκια μου" :flower: :flower: :flower: .....

[άσχετο : Η φατσούλα unhappy μπήκε τελείως εκ παραδρομής πάνω από το ποστ μου, ούτε ξέρω πως .... φυσικά και είμαι πολύ χαρούμενος που έφτασα τα 1000 ποστ ... Οπότε ... πάρτε αυτή τη φατσούλα από εκεί, εγώ δεν ξέρω πώς να την "εξαφανίσω"]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Kαι πρέπει να το γιορτάσουμε με μια τουρτα :D

1000cake.jpg


Kαι εννοείται οτι έχουμε ακόμη να περάσουμε εδώ πολλές - πολλές όμορφες στιγμές μαζί.

1000cake.jpg
 
Ευχαριστώ Kambiούλα :flower: :flower: :flower:
 
Μπράβο, άντε για το 10.000 milestone!!!

Εγώ παρόλο τον χρόνο εγγραφής μου εδώ (και σε άλλα φόρουμ), πάω αργά... (Θα πάρω φόρα βέβαια κάποια στιγμή και ποιος με σταματάει :p )
 
Και ναι περναει την γραμμη και....1.000 post...ΝΑΙΑΙΑΙΑΙ.... :d@redevil :D @redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :award: :award: :award: :award: :award: :award: :award: :award: :award: :award: :award: :award: :award: :award: :award: :award: :award: :award: :award: :award: :award: :award:

1) Να σας δωσω τα θερμα μου συγχαρητηρια απο τα βαθη της καρδιας μου


για αυτο το υπεροχο φορουμ που ολα τα παιδια εχετε φτιαξει με τοσο κοπο και μερακι!


 


2) Σας ευχαριστω για ολες τις ωραιες αναμνησεις που μου εχετε χαρισει μεχρι και σημερα.


 


3) Ευχαριστω ολα τα παιδια που βοηθανε ανα πασα στιγμη με το οτιδηποτε!


 


4) Ειχα την τιμη να γνωρισω απο κοντα και προσωπικα πολλους απο εσας και πραγματικα πολυ το χαρηκα!


 


5) Δεν εχει...συνεχιζουμε δυνατα και Ρετρομανιακα...ΠΑΜΕ,ΠΑΜΕ,ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ...!!!!!!


 


Ωρα για κερασμα...
:beer:

 

 

 

attachment.php
 

 

 

 


Σας ευχαριστω για ολα!!!!!!



Σταυρος
:thumbup: :thumbup:

 


 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Να τα δεκαχιλιάσεις! :d@redevil

Όπως είπα και στο κουτί: "Σα χθες με φάνηκε που γράφτηκες!" :precry:

Άντε, κέρνα μας και καμιά τούρτα! Εμείς σε κεράσαμε όταν ήρθες! :biglaugh: :flower:

[edit] Απλός, ειλικρινής και αφοπλιστικά συγκινητικός όπως πάντα! #)

Χαρά μας που είσαι μαζί μας & χαρά μου μεγάλη που σε γνώρισα από κοντά! :flower:

Όσο για την τουρίτσα, ένα έχω να πω:

YOU RRRRRUUUULLLLEEEE!!! :d@redevil :D @redevil :d@redevil :D @redevil :d@redevil :D @redevil :d@redevil
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
μια τουρτιτσα απο μενα μαζι με τις καλυτερες ευχες μου!!
Torta-Gianduja.jpg
 
Ωωωωω...Ευχαριστω πολυ Κατερινα μου!!! :flower: :flower: :thanx2: :thanx2:

Ευχομαι σε καποια μελλοντικη ρετροσυναντηση να καταφερω να σε γνωρισω κι απο κοντα! :)
 
Με τετοιες :p και τοσες πολλες :p τουρτες θα δεκα-κοιλια-σουμε πολυ ,πριν προλαβουμε να δεκασχιλιασουμε .

(Κι ειμαστε σε ηλικια που ξεκινανε τα πρωτα check up σιγα-σιγα).
 
Πίσω
Μπλουζα