1000 post

johnny19818

Retromaniax Thread Excavator!
Joined
18 Απρ 2010
Μηνύματα
7.711
Αντιδράσεις
1.924
Αχέμ...γκουχ γκουχ (μια υγείας ΙΟΝ παρακαλώ). Με χαρά ανακοινώνω ότι το 1000οστό ποστ μου και συνάμα η αναβάθμιση μου σε RetroMaster είναι γεγονός! :happyjump: :hurrah: :d@redevil :2beers: :award: :beerz:

Ευχαριστώ οοοοοοοοοοολους όσους είναι εδώ μέσα που με την συνδρομή τους ταξιδεύω στα παιδικά και εφηβικά μου χρόνια. Είδα πράγματα που πίστευα ότι ποτέ δεν ξαναέβλεπα. Θυμήθηκα τόσα και τόσα ξανά. Η μηχανή του χρόνου σε μία μόνο ιστοσελίδα. Αν και είμαι εγγεγραμένος εδώ και 4 περίπου χρόνια, δραστηριοποιούμαι κυρίως τα τελευταία 2. Το site πραγματικά είναι ατελείωτο και είναι φανταστικό. Τι να πρωτοθυμηθώ, τις παλιές διαφημίσεις, τα versus μεταξύ κονσολών και υπολογιστών, τις συλλογές των μελών. Όλα είναι υπέροχα.

Ως επετειακό ποστ θα δώσω κι ένα Mini Quiz που θέλω να βρείτε σε ποια από τα μέλη αναφέρομαι μέσα από τις περιγραφές μου παρακάτω. Προς αποφυγή παρεξηγήσεων η σειρά είναι τυχαία και φυσικά επέλεξα κάποια μέλη από τα 100δες που υπάρχουν. Πάμε λοιπόν:

Quiz:

Α) Αν και fan της Service Games ποτέ δεν θα άφηνε ένα stand του Ν64 να το φάει η ανακύκλωση.

Β) Μας το υπογράφει κιόλας ότι χωρίς αυτόν Party δεν γίνεται.

Γ) Ατάκα Χρήστου Σωτηρακόπουλου «…2 λεπτά πριν τελειώσει το παιχνίδι παγώνει το Άμστερνταμ». Φαντάζομαι το ίδιο θα πάγωσε κι ο φίλος μας ως υποστηρικτής της παραπάνω ομάδας.

Δ) Το avatar του κοσμεί ίσως τη μοναδική γυναίκα που πρωταγωνιστεί σε video game με φουτουριστική στολή για ατελείωτες μάχες στο διάστημα και η οποία θα μπορούσε να είναι και από τη…Σάμο!

Ε) Δεν ξέρω κατά πόσο γέλασε το γνωστό αμνοερίφιο πάντως εγώ γέλασα πολύ μόλις είδα το nickname του.

Τέλος

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους administrators, moderators κτλ που με ανέχονται με διορθώνουν και με κρατάνε ζωντανό να απολαμβάνω τα καλούδια του site.
 
Nα τα δεκαχιλιασεις,μπραβο που ξεθαβεις θεματακια που κοιμουνται.
 
Κυριολεκτικά ασταμάτητος τον τελευταίο καιρό! :) Με τέτοιους ρυθμούς τα 10000, τα έχεις για πλάκα... :thumbup:
 
Οντως! Φερνεις στην επιφανεια ξεχασμενα απο το χρονο threads-διαμαντακια
 
Γεια σου Jhonny indiana jones του Retromaniax:DΣε ευχομαι να τα δεκαχιλιασεις φιλε.
 
Ευχαριστώ παιδιά! Η αλήθεια είναι ότι τα τελευταία 500 ποστ τα έκανα τον τελευταίο 1,5 μήνα. Το κουιζάκι δε βλέπω να έχει πέραση :( .
 
Johnny συνονοματε και εις ανωτερα! Εχεις κανει τρελες ανασκαφες τον τελευταιο καιρο σε θεματα που ουτε τα ειχα δει εδω και τοσα χρονια που ειμαι στο φορουμ να σε καλα!

ps. Ευχαριστω πολυ για την αναφορα στο quiz! νομιζω οτι εγω ειμαι στο Γ) Καταραμενε Βαζεχα :( ... Πηραμε το αιμα μας πισω με εναν περιπατο 0-3 στην ρεβανς. Το 3ο γκολ το ειχε βαλει ο Νορντιν Βοουτερ που περασε αργοτερα και απο τον Παο :) .
 
Ajax87 είπε:
Johnny συνονοματε και εις ανωτερα! Εχεις κανει τρελες ανασκαφες τον τελευταιο καιρο σε θεματα που ουτε τα ειχα δει εδω και τοσα χρονια που ειμαι στο φορουμ να σε καλα!
ps. Ευχαριστω πολυ για την αναφορα στο quiz! νομιζω οτι εγω ειμαι στο Γ) Καταραμενε Βαζεχα :( ... Πηραμε το αιμα μας πισω με εναν περιπατο 0-3 στην ρεβανς. Το 3ο γκολ το ειχε βαλει ο Νορντιν Βοουτερ που περασε αργοτερα και απο τον Παο :) .
Να'σαι καλά συνονόματε. Πραγματικά Indy που λέει κι ο Βασίλης.

p.s. Να και κάποιος που ασχολήθηκε με το κουίζ. Ναι εσύ είσαι στο Γ) το βρήκες.
 
johnny19818 είπε:
Να'σαι καλά συνονόματε. Πραγματικά Indy που λέει κι ο Βασίλης.
p.s. Να και κάποιος που ασχολήθηκε με το κουίζ. Ναι εσύ είσαι στο Γ) το βρήκες.
Νομιζα οτι θα εδινες τις λυσεις εσυ... Εγω σχεδον τα εχω βρει :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το Β ειναι η αφεντομουτσουναρα μου.
 
Γ:Imgema

Δ:Topardalokatsiki(καπως ετσι)

Κατα τα αλλα να τα 10000χιλιασεις!!!
 
kajwbtfe είπε:
Γ:ImgemaΔ:Topardalokatsiki(καπως ετσι)

Κατα τα αλλα να τα 10000χιλιασεις!!!
Μπράβο kajwbtfe σωστές οι απαντήσεις σου. Ευχαριστώ και για τις ευχές.

edit:pardalotzatziki είναι το σωστό :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
kajwbtfe είπε:
Γ:ImgemaΔ:Topardalokatsiki(καπως ετσι)

Κατα τα αλλα να τα 10000χιλιασεις!!!
εκανες λαθος τα γραμματα Δ) και Ε) ειναι. Και αφου τα ειπαμε σχεδον ολα να πουμε και το Α) ειναι ο Stayros.
 
Ajax87 είπε:
εκανες λαθος τα γραμματα Δ) και Ε) ειναι. Και αφου τα ειπαμε σχεδον ολα να πουμε και το Α) ειναι ο Stayros.
Έτσι,έτσι! Το βράδυ ανοίγω μπουκάλι στην Jacky O, να είστε όλοι εκεί!
 
johnny19818 είπε:
Α) Αν και fan της Se... Ga... ποτέ δεν θα άφηνε ένα stand του Ν64 να το φάει η ανακύκλωση....θα το κατεστρεφε πολυ ευχαριστως ο ιδιος!!!!!!!
:diablotin: :diablotin: :diablotin: ....:biglaugh::biglaugh: :tease: :tease: :tease:

Ajax87 είπε:
Και αφου τα ειπαμε σχεδον ολα να πουμε και το Α) ειναι ο Stayros.
Ωπα...με φωναξατε? :D :p

Γιαννη να τα 10.000 χιλιασεις φιλε!!!!!! :thumbup:
 
Πίσω
Μπλουζα