1000 Thanks

Metalcandyman

Billy Mitchell εκ Σερρών
Joined
23 Απρ 2011
Μηνύματα
9.309
Αντιδράσεις
5.819
Δεν με ενδιαφερει ο αριθμος των post μου ουτε ειμαι Thanks Hunter να ανοιγω θεματα μονο και μονο για να μαζευω Thanks.Δεν με νοιαζη τιποτα απο ολα αυτα και ανοιγω μονο ωσα θεματα γουσταρω ασχετα αν υπαρχει μεγαλη συμετοχη σαυτα η αν δεν ποσταρει ουτε ενας.Γραφτηκα εδω μεσα για να περναω καλα και μονο γιαυτο.Επειδη ομως χθες ειδα οτι τα Thanks μου εφτασαν τα 1000 το θεμα αυτο ειναι για ολους εσας.Ειναι για ολους αυτους που γουσταραν καποιο θεμα μου,που εμαθαν κατι απο καποιο θεμα μου και γιαυτο εβαλαν το Thanks τους.Ειναι για ολους αυτους που το εχουν ως συνηθειο να βαζουν καποιο Thanks.Ειναι για ολους αυτους που με γουσταρουν σαν ατομο και σαν μελος και βαζουν το Thanks τους ασχετα αν τους αρεσει η δεν τους αρεσει καποιο απο τα θεματα που ανοιγω.Ειναι για ολους αυτους που εχουν βαλει κατα την παρουσια μου εδω μεσα εαστω και ενα Thanks σε ολα τα θεματα που εχω ανοιξη.Ειναι για ολους αυτους που το ονομα metalcandyman μπορει να τους νευριαζει,να τους εκνευριζει,να τους κανει να γελανε με καποιο post και να διασκεδαζουν η τυχον να εμαθαν κατι που μπορει να μην ηξεραν και εβαλαν το thanks τους.Ειναι γενικα για τους παντες που εχουν βαλει Thanks σε καποιο θεμα μου αλλα και σε ολους αυτους που δεν εχουν βαλει και απλα ποσταραν και καναμε κουβεντα.

Eνα μεγαλο THANKS λοιπον σε ολους εσας Αλανια :thumbup:
 
Δεν κάνει τίποτα, τώρα πάρε άλλο ένα thanks να έχεις :p
 
Περα του ποσοτικου/αριθμου των thanks ,o mcman κι ο IIIolbaιd(πρωην Alucard) ειναι απο τους χρηστες με το μεγαλυτερο Ratio thanks/posts *** κι αυτο αν μη τι αλλο εστω και στατιστικα ειναι ενδεικτικο της ουσιαστικης παρουσιας του(ς) ....

***(κι εξισου μεγαλο εχω την αισθηση ratio thanks/threads οπως και threads/answers)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ελα πεστο! Ανοιξες το θρεντ για να παρεις κι αλλα! Πεστο μην κρύβεσαι. Βγάλτο από μεσα σου. Η αλήθεια θα σε απελευθερώσει. Θα δεις. Θα νιώσεις καλύτερα. :p

ΥΓ. Οπου να'ναι θα ενεργοποιηθεί και το κουμπί Unthanks, εκεί θα δεις τί θα παθεις!
 
Να αφιερωσω το τραγουδι για τα 1000?

http://www.youtube.com/watch?v=fAA1Fv81k1g

Λενε οτι οι Accept ειναι που αγαπητοι στας Σερρας...

Να ΄σαι καλα να αρθογραφεις...

:beer: :beer:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Nemo είπε:
Περα του ποσοτικου/αριθμου των thanks ,o mcman κι ο IIIolbaιd(πρωην Alucard) ειναι απο τους χρηστες με το μεγαλυτερο Ratio thanks/posts *** κι αυτο αν μη τι αλλο εστω και στατιστικα ειναι ενδεικτικο της ουσιαστικης παρουσιας του(ς) ....
***(κι εξισου μεγαλο εχω την αισθηση ratio thanks/threads οπως και threads/answers)
:diablotin: :diablotin: :diablotin: mode on

Κι ενας απο τους χρηστες με τα περισσοτερα mod edits ???:tongue:

:diablotin: :diablotin: :diablotin: mode off
 
Nemo είπε:
:diablotin: :diablotin: :diablotin: mode on
Κι ενας απο τους χρηστες με τα περισσοτερα mod edits ???:tongue:

:diablotin: :diablotin: :diablotin: mode off
Ετσι είναι... πρέπει να ρισκάρεις και λίγο στα post σου. Με συντηρητικά posts δεν εντυπωσιάζεις ;)
 
Με τοσα ωραια thread που εχεις κανει και κυριως review απο διαφορα παιχνιδια , τα thanks αξιζουν και με το παραπανω!! Συνεχισε ετσι Βασιλη! :headbang:
 
Κανένας με εκλεπτυσμένο σινεφίλ γούστο, όπως εσύ, δε βγήκε χαμένος ! :D

Και λίγα είναι τα 1000 thanks.
 
Αυτα ειναι!!! :D

Γεια σου ρε Τιτανομεγιστε Μπιλαρα!!!! :thumbup:

Συνεχισε ακαθεκτος να κανεις οτι γουσταρεις,οτι αγαπας,

οτι σ'αρεσει με χιλια και μην σε πτοουν οι διαφορες "Κασσανδρες". ;)

Τσιμπα αλλο ενα τωρα για την συλλογη. :cool:

attachment.php


Αυτο μετραει για αλλα 1.000....:biglaugh::tongue::biglaugh::tongue::biglaugh:

attachment.php
 
Μπράβο Metal, να συνεχίσεις απτόητος... :thumbup:
 
Eμεις ευχαριστουμε Billy για την παρουσια σου εδω!!!!
 
@Imgema Tασο thanks για το thanks φιλε :D

@Nemo Για σου ρε Nemo αλανι.Φιλαρακι μου εισαι η μεγαλητερη ανθρωπινη Database που υπαρχει στο ιντερνετ.Ειμαι σιγουρος οτι δεν υπαρχει κατι και δεν μπορεις να το βρεις γενικα εισαι κορυφη.Ωσο για τα mod edits δεν εχω να πω τιποτα :p

@Rygar Νικο με καταλαβες δεν μπορω να κρυφτω αλλο.Ειμαι αιθησμενος με τα thanks μπαινω μονο και μονο στο forum μεσα στην αγωνια για να δω αν αυξηθηκαν τα thanks μου ενω κρυος ιδρωτας κυλαει στο μετωπο μου και κατεβαζω την μια ουισκαρα μετα την αλλη.Ναι το ομολωγω ο αιθησμος μου εχει φτασει στο κοκκινο και ειμαι για το τρελοκομιο :p :p:p:p

Ωσο για το κουμπι unthanks δε μασαω :p :D

@Pardalotzatziki Μαγκα επεσες μεσα τους Accept τους γουσταρω τρελα :thumbup: Επισης γουσταρω με χιλια Metal heart αλλα αν τυχον μαντευες και εβαζες το αγαπημενο μου Princess of the dawn αυριoθα σε εστελνα μια τουρτα με σταμπα Accept:D;)

@Ajax87 Jhonny ευχαριστω φιλαρακι μου ερχονται ακομα περισσοτερα Reviews:thumbup:

@exetlaios Συντροφε και συνοδηπορε στα σκοτεινα μονοπατια των low,low,low,low,low,low,low,low Budget αγαπημενων ταινιων τρομου :D ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα λογια :thumbup:

@stayros Σταυρακα χιλια ευχαριστω ρε αλανι :thumbup: Τι ωραια εικονα απο το super mario τι τον ηθελες τον ακατανομαστο και την χαλασες :p :p:p:p

@Rio Συνονοματε ευχαριστω πολυ.Συνεχισε την πολυ καλη δουλεια που κανεις στα θεματα που ανοιγης και που εισαι υποδειγμα μελους :thumbup: οχι σαν και μενα που δεν ειμαι απο τα καλητερα παιδια :D

@Angel_Grig Γρηγορη ευχαριστω πολυ φιλε.Μακαρι ολοι στην ζωη γενικοτερα να ηταν σαν και σενα που βοηθας τους παντες σε σχεση με καποιο ηλεκτρονικο προβλημα και συνεχισε οπως κανεις να μας μαθαινεις πολlα και διαφορα με της γνωσης σου :)

Σας ευχαριστω ολους Guys:thumbup:
 
Θα μπορούσες να πεις απλά ένα "σας ευχαριστώ όλους ρε παιδιά" αλλά εσύ απαντάς σε όλους μας ξεχωριστά, σαν gentleman :thumbup:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
metalcandyman είπε:
@Pardalotzatziki Μαγκα επεσες μεσα τους Accept τους γουσταρω τρελα :thumbup: Επισης γουσταρω με χιλια Metal heart αλλα αν τυχον μαντευες και εβαζες το αγαπημενο μου Princess of the dawn αυριoθα σε εστελνα μια τουρτα με σταμπα Accept:D;)
Λυπαμαι αλλα θα σου ξηγηθω αλλιως :cool:

Με το θεϊκο...

http://www.youtube.com/watch?v=QDgqT88Y_cQ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
metalcandyman είπε:
Τhanks φιλαρακι μου :thumbup: Ψιλοχαθηκες η με φαινεται;Nα μπαινεις πιο συχνα να τα λεμε :)


Ε,ναι... Για λιγο... Ομως,παντα παρακολουθω το forum! :thumbup:
 
Τσίμπα κι ένα θενκ ακόμα κι από εμένα....τα αξίζεις με τα 1000 !! ;)
 
Πίσω
Μπλουζα