12 Χρόνια.................

FORD231

RetroNuts!
Joined
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
3.087
Αντιδράσεις
3.600
28 Φεβρουαρίου 2010-28 Φεβρουαρίου 2022!!
12 χρόνια μαζί σας......

Σαν σήμερα 12 χρόνια πριν όταν έκανα εγγραφή στο Retromaniax δεν περίμενα αυτό που θα επακολουθούσε...χρόνια γεμάτα αναμνήσεις που μοιράστηκα μαζί σας....νοσταλγία για την τηλεόραση εκείνης της εποχής....και φυσικά όλους εσάς που συνεισφέρεται σε αυτή την υπέροχη και μοναδική σελίδα. RETROMANIAX έγινες η καθημερινότητά μου. Σας ευχαριστώ όλους και όλες από καρδιάς.
 
Βασίλη, πραγματικά η συνεισφορά σου είναι τεράστια! Το υλικό που διατηρείς και αναρτείς είναι ανεκτίμητος θησαυρός!

Είναι τιμή μου πραγματικά που γνωριστήκαμε έστω και τηλεφωνικά, και ελπίζω να τα πούμε κάποια στιγμή από κοντά!! :)

Σε ευχαριστούμε και σε ευχαριστώ πολύ!!!
 
Eυχομαι να εισαι στο φορουμ πολλες ντουζινες χρονια ακομα. :)
Να εισαι παντα καλα και να μας δινεις χαρα μεσα απο το σπανιο υλικο που διαθετεις. Σε ευχαριστουμε!
 
να τα εκατοστήσεις Ford τα χρόνια σου εδώ. Παρεπιπτόντως έκανα εγγραφή στο κανάλι σου και είδα το υλικό. Σπουδαίος θησαυρός τα βίντεο που αναρτείς εκεί. Χρονομηχανή κανονική!
 
Να είσαι πάντα καλά φίλε. Σε ευχαριστούμε πολύ για όλο αυτόν τον θησαυρό που μοιράζεσαι τόσα χρόνια μαζί μας!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Βασίλη εύχομαι να είσαι γέρος και δυνατός και να μοιράζεσαι το ρετρό υλικό που έχεις απλόχερα…

Σε ευχαριστούμε!
 
Βασίλη τα βιντεάκια σου είναι διάσημα στο youtube. Εγω σ ευχαριστω για την παρουσία σου εδω.
 
Ένα από τα καλύτερα παιδιά που γνώρισα μέσω του Retromaniax.
Υγ. 'Αντε κανόνισε να έρθεις προς τα εδώ να κάνουμε καμία σύνατηση ρετρομανιακών :)
 
Ένα από τα καλύτερα παιδιά που γνώρισα μέσω του Retromaniax.
Υγ. 'Αντε κανόνισε να έρθεις προς τα εδώ να κάνουμε καμία σύνατηση ρετρομανιακών :)
Ναταλί μου είσαι από τους ανθρώπους πού θα έχω πάντα στην καρδιά μου. Είσαι σπάνιος άνθρωπος και όποιος δεν σε έχει γνωρίσει ΧΑΝΕΙ!!
 
Βασίλη έστω και λίγο καθυστερημένα να είσαι πάντα γερός και δυνατός και να μας προσφέρεις έτσι απλόχερα αυτό το απίστευτο αρχείο σου. Είσαι ένας πραγματικός θησαυρός. Ήταν και για μένα μεγάλη χαρά που γνωριστήκαμε πριν μερικά χρόνια έστω και τηλεφωνικά με αφορμή τη eurovision κιόλας. Μακάρι κάποια στιγμή να τα φέρει η συγκυρία και να γνωριστούμε και από κοντά
 
Πίσω
Μπλουζα