[1987-08-20] TV Πρόγραμμα: 1987 (20-26 Αυγούστου)

johnalepou

Human RetroDatabase
Joined
28 Αύγ 2006
Μηνύματα
3.359
Αντιδράσεις
522
Περιοδικό: Ταχυδρόμος

20 χρόνια πριν! Εσείς τι θα βλέπατε? (πιο αναλυτικό το πρόγραμμα αυτή τη φορά)

[edit] deadpics
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ΛΑΤΡΕΥΑ το Ομιλείτε Ελληνικά

Madame Sousou α π α ρ α ί τ η τ α!!!!

επίσης δεν έχανα το Νιλς Χολγκερσον (κι ας ήμουν μουλάρα σε ηλικία)

:D
 
johnalepou είπε:
20 χρόνια πριν! Εσείς τι θα βλέπατε? (πιο αναλυτικό το πρόγραμμα αυτή τη φορά)


38597162bv1.jpg
.....ξέχασες να προτείνεις το "Θαντερκατς" (κινούμενα σχέδια για μεγάλους) την Τρίτη 25/8/?? ώρα 10:15 ΜΜ. :D :D:D
 
πες το και θα γινει?απιστευτο αυτο δεν ηταν με την τζοβανα φραγκουλη?πωπω τι μας θυμησες τωρα!!
 
Μπορώ να σταθώ στους "Θαντερκατς";;Τρομερή ανακάλυψη johnalepou!!!Έτσι χάσαμε το πρώτο επεισόδιο,επειδή το είχαν βάλει ακατάλληλο για ανηλίκους...Όσο για τα υπόλοιπα που έβλεπα,βάλε όλα τα παιδικά!!! :happyjump:
 
Αχ, εβλεπα και τις περιπετειες του Τομ Σογιερ! Το ειχα εντελως ξεχασει!

Μπραβο johnalepou! Πως καταφερες να διασωσεις το τευχος?
 
Domniki είπε:
Μπραβο johnalepou! Πως καταφερες να διασωσεις το τευχος?
Χαχχαα! Φαινεται δεν μου εβαλαν τον τιτλο Retro-Maniac απο κατω τυχαια!
 
johnalepou που τα ξεθαψες ολα αυτα? τρελες αναμνησεις , ο Ανδροκλης και τα λονταρια του με τον Κωστα Βουτσα ηταν καταπληκτικη σειρα :)
 
Εγώ πάλι, εκτός από τα κλασικά "Ο Ιππότης της Ασφάλτου", "Θάντερκατς", "Λαστιχένια Αρκουδάκια(Τα έξι αρκουδάκια)", έβλεπα και τη "Σούπερ Γιαγιά". Αν και δεν μπορώ να πω ότι θυμάμαι πολλά από αυτή τη σειρά... :icon_cry:
 
Επιχείρηση Μπαρμπαρόσα δαγκωτό!
 
"θΑΝΤΕΡΚΑΤΣ" μεχρι και σημερα θυμομουν και την ημερα και την ωρα προβολης τους!!!

Επισης "Αθλητικοι παλμοι". Θυμαται κανεις αν ηταν η εκπομπη που παρουσιαζε ο Κωστας Δελληγιαννης???
 
παιδια δε βλεπω κανενα προγραμμα σκαναρισμενο,εσεις;
 
katerinak είπε:
παιδια δε βλεπω κανενα προγραμμα σκαναρισμενο,εσεις;
Κι ούτε πρόκειται!....

Αυτός είναι ο λόγος που γκρινιάζουμε για τα attachments. Long live imageshack....! :(

[edit] Παιδιά, αν κάποιος έχει τις φωτογραφίες ή το πρόγραμμα για να τις αντικαταστήσουμε, θα είμαστε ευγνώμονες! :)
 
katerinak είπε:
παιδια δε βλεπω κανενα προγραμμα σκαναρισμενο,εσεις;
Ούτε και μεις γιατί ήταν στο imageshack (και αν δεν υπάρχουν στο αρχείο κάποιου σωσμένα δε θα τα ξαναδείτε :) )
 
Πίσω
Μπλουζα