5.000 post!!!

stayros

Moderator
Διαχειριστές
Joined
16 Νοέ 2011
Μηνύματα
7.716
Αντιδράσεις
1.765
Γραφε,γραφε.....το νουμερο μεγαλωσε!!!! :D

5.000 posts....αισιως!!!!! :d@redevil :D @redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil

Ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε ολους.....μελη και διαχειριση,που ανεχεστε την παλαβομαρα μου και την τρελα μου!!!!! :D

:thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2:

Τουρτιτσα κανεις? :D

attachment.php
 
Συγχαρητήρια αγαπητέ Σταύρο!!! Ευχαριστούμε για την όμορφη και λαμπρή παρουσία σου στο φόρουμ!!!

(ας πάρω ένα κομματι τούρτα!!! Μα είναι υπέροχη!!!)
 
Να τα 100.000σεις Σταύρο και τα ποστ και τα playmobil!!
 
Συγχαρητηρια Σταυρο!

Με τις φιγουρες που βαζω και τις συνεχεις βοηθειες σου, θα τα 10.000σεις στο πιτς φυτιλι!! ;)

Keep going!! :award:
 
Να τα τρισεκατομμυριάσεις Σταύρο :)
 
BETTY BOOP είπε:
Συγχαρητήρια αγαπητέ Σταύρο!!! Ευχαριστούμε για την όμορφη και λαμπρή παρουσία σου στο φόρουμ!!!
Να 'σαι καλα Χριστινακι,σε ευχαριστω πολυ!!! :flower:

johnny19818 είπε:
Να τα 100.000σεις Σταύρο και τα ποστ και τα playmobil!!
Σε ευχαριστω πολυ Γιαννη!!!! :thanx2:

Για τα playmobilακια δεν ξερω....αλλα για τα ποστ σιγουρα,οσο υπαρχει αυτο το υπεροχο ρετροπαρεακι!!! ;)

viking4a είπε:
Συγχαρητηρια Σταυρο!Με τις φιγουρες που βαζω και τις συνεχεις βοηθειες σου, θα τα 10.000σεις στο πιτς φυτιλι!! ;)

Keep going!! :award:

Να 'σαι καλα Βασιλη,σε ευχαριστω!!!! :thumbup:

Μην μασας....βαζε αβερτα!!!! ;)

Imgema είπε:
Να τα τρισεκατομμυριάσεις Σταύρο
tinysmile_grin_t.png

Σε ευχαριστω πολυ Τασο,να'σαι καλα!!! :thanx2:
 
Aλανι εγω δεν θα σε πω τα τετριμενα να τα δεκαχιλιασεις δηλαδη κλπ.Αυτο που θα σε πω ειναι να ημαστε ολοι καλα να τα λεμε εδω μεσα οσο μπορουμε ειτε εχουμε 100 μηνυματα ειτε 10000.
 
metalcandyman είπε:
Aλανι εγω δεν θα σε πω τα τετριμενα να τα δεκαχιλιασεις δηλαδη κλπ.Αυτο που θα σε πω ειναι να ημαστε ολοι καλα να τα λεμε εδω μεσα οσο μπορουμε ειτε εχουμε 100 μηνυματα ειτε 10000.
Να 'σαι καλα φιλε Βασιλη! :thumbup:

Συμφωνω και επαυξανω,καλα να ειμαστε και να κανουμε την τρελα μας,οποιο ονομα και να εχει αυτη. ;)
 
Συγχαρητήρια, 5000 ποστ, εγώ σε 5 χρόνια έχω 1000, οπότε σε άλλα 20 χρόνια θα σε φτάσω.:biglaugh::biglaugh:
 
spirtoulis είπε:
Συγχαρητήρια, 5000 ποστ, εγώ σε 5 χρόνια έχω 1000, οπότε σε άλλα 20 χρόνια θα σε φτάσω.:biglaugh::biglaugh:
Σε ευχαριστω πολυ αγαπητη μου spirtoulis!!! :flower:

Στο ευχομαι ολοψυχα...αλλα οχι σε 20 χρονια,πιο συντομα!!! :)
 
Eλα ,εφτασες τα 5000????:augenrollen:Ο,τι και να πω λιγο θα'ναι....Συγχαρητηρια λοιπον και ακομα περισσοτερα με υγεια φυσικα!!!
 
Συγχαρητηρια Σταυρο!!

Να ειμαστε καλα και επομενη "σταση" τα 10χιλιαδες! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Παιδια να ρωτησω κατι?Ποιο το νοημα του να ανοιγει καποιος τοπικ για να πανηγυρισει τα 2000,3000,4000,5000 ποστς του και απο κατω ολοι να λεμε μπραβο?

Με αυτον τον τροπο δεν προκαλειται ενας "ανταγωνισμος" του ποιος θα προλαβει να φτασει το οροσημο των ποστς και να γεμιζει με ανουσια ποστς?

Ειναι γενικη ερωτηση,δεν αφορα το συγκεκριμενο μελος.
 
angel_grig είπε:
Eλα ,εφτασες τα 5000????:augenrollen:Ο,τι και να πω λιγο θα'ναι....Συγχαρητηρια λοιπον και ακομα περισσοτερα με υγεια φυσικα!!!
Να 'σαι καλα Γρηγορη,σ ευχαριστω φιλαρακι!!! :thumbup:

Ajax87 είπε:
Συγχαρητηρια Σταυρο!! Να ειμαστε καλα και επομενη "σταση" τα 10χιλιαδες! :)
Σε ευχαριστω Γιαννη!!! :thanx2:

Οπως ειπες....καλα να ειμαστε,να κανουμε την τρελα μας και να μοιραζομαστε αναμνησεις. ;)

Gyubrush είπε:
Παιδια να ρωτησω κατι?Ποιο το νοημα του να ανοιγει καποιος τοπικ για να πανηγυρισει τα 2000,3000,4000,5000 ποστς του και απο κατω ολοι να λεμε μπραβο?
Με αυτον τον τροπο δεν προκαλειται ενας "ανταγωνισμος" του ποιος θα προλαβει να φτασει το οροσημο των ποστς και να γεμιζει με ανουσια ποστς?

Μια παρομοια συζητηση ειχε ξεκινησει εδω,απο το ποστ #32 και κατω... :)

Τα σχολια των παιδιων και της διαχειρισης σε εκεινο το thread,πιστευω να καλυψουν την οποια απορια. :)

Gyubrush είπε:
Ειναι γενικη ερωτηση,δεν αφορα το συγκεκριμενο μελος.
Αλιμονο αν παρεξηγιομουν απο κατι τετοια....θα πιαναμε τα μαχαιρια τοτε!!!!

Καμια παρεξηγηση φιλτατε Gyubrush. :)
 
Ωπ συγνωμη δεν ειχα προσεξει οτι ειχε τεθει ξανα το θεμα.

Ευχαριστω! :)
 
...και 5000...και 10000...Σταύρο είσαι γίγαντας ! ;) :D
 
Πίσω
Μπλουζα