7 χρόνια RetroManiaX

Χρόνια πολλά και καλά και απο εμένα...ευχαριστώ που συνεχίζει και υπαρχει,

το μοναδικό ελληνικό forum που επισκέπτομαι πια ,εστω και σιωπηλά συνήθως...
 
Πολλα συγχαρητηρια και απο μενα στα παιδια που δημιουργησαν και συντηρουν τον χωρο,που μας γυρναει πισω στα παλια καλα παιδικα μας χρονια..
 
Ευχαριστώ κι εγώ με τη σειρά μου κι εύχομαι ότι καλύτερο για το μέλλον. Νομίζω πως η ποικιλία των θεμάτων είναι αυτή που κάνει τη διαφορά. Κυρίως όμως η αγάπη των μελών του retromaniax είναι το βασικό συστατικό της επιτυχίας!
 
Σκαλίζοντας κάποια backup, βρήκα στο mail μου το mail που είχα κάνει εγγραφή στο retromaniax και φυσικά σας το παραθέτω !!! :)

Καλώς ήρθατε στο Greek Retro Maniax!

From: Greek Retro Maniax Αποστολέας

To: fotis_kfor yahoo gr

Sent: Thursday, June 15, 2006 5:55:00 AM

Subject: Καλώς ήρθατε στο Greek Retro Maniax!

Αγαπητέ(ή) Fotis_kfor,

Σας ευχαριστούμε για την εγγραφή σας στο Greek Retro Maniax!

Χαρήκαμε για την επιλογή σας να γίνετε μέλος της παρέας μας.

Σας ευχόμαστε να χαρείτε την συμμετοχή σας στην online κοινότητά μας!

Φιλικά,

Greek Retro Maniax team
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Παλιουρας στο κουρμπετι. Μουσειακο ευρημα Φωταρε!
 
Ρε Φωτάρα μια μέρα μετά από μένα γράφτηκες; Παίζει να είσαι και το επόμενο μέλος! :D
 
Να τα εκατοστησετε,παιδια ! εξαρετικοι ολοι,οσοι αποτελουν το retromaniax !.

Μπραβο σας,keep walking!.

ριχνω καμια κλεφτη ματιά,καπου-καπου κι εγω!... :)
 
Από όλα τα forums που έχω βρεθεί, το Retromaniax είναι το καλύτερο. Πάντα έψαχνα κάποιο καλό forum να "εγκατασταθώ" και να συζητάω για τα αγαπημένα μου χόμπι, όπως πχ, το retro gaming. Και παρόλο που είμαι περισσότερο καιρό member στο UG ή το Emutalk, εδώ είχα την διάθεση να συμμετέχω περισσότερο από οπουδήποτε αλλού. Και παρόλο που γενικά είμαι περισσότερο ο τύπος του "lurker" και δεν συμμετέχω ενεργά στα forums που γράφομαι (βλέπε πχ Emutalk που είμαι member από το 2003 και έχω κάνει μόνο 28 posts) εδώ έχω φτάσει αισίως τα 1600 posts! Όταν πρωτοβρήκα το site, ψάχνοντας να κατεβάσω τα Pixel και αρκετό καιρό πριν αποφασίσω να γραφτώ, ποτέ δεν φανταζόμουν ότι θα γινόταν το σημαντικότερο μέρος της ιντερνετικής μου δραστηριότητας.

Τέτοιο επίπεδο δεν βρίσκεις εύκολα. Είθε να κρατήσει όσο και το internet.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
7 χρονια retromaniax και 5 χρονια κλεινω εγω σημερα ως μελος :hurrah:
 
Να τα εκατοστησεις Λορενα! Χαιρομαστε που εισαι μαζι μας!
 
Λορένα είπε:
7 χρονια retromaniax και 5 χρονια κλεινω εγω σημερα ως μελος :hurrah:
Είσαι 5 χρόνια βρε θηρίο!? :D

Να τα εκατοστήσεις, φιλαράκι μου! :flower:
 
Λορένα είπε:
7 χρονια retromaniax και 5 χρονια κλεινω εγω σημερα ως μελος :hurrah:
 

 


Γεια σου βρε Λορενακι.


 




images0111.jpg
 
7 χρόνια στα πράγματα! Και όχι απλά ως ένα ακόμα forum του σωρού, αλλά το μοναδικό site-forum που οργανώνει τις αναμνήσεις από τις τελευταίες δεκαετίες της αθωότητας για πολλούς από μας! Βέβαια, μου φαίνεται λίγο οξύμωρο να ευχηθώ "να τα εκατοστίσετε"... Θα σημαίνει ότι, μετά από 93 χρόνια, θα μιλάμε ακόμα για τις συγκεκριμένες δεκαετίες;! Θα δείξει... Συνεχίστε, πάντως, την πολύ έγκυρη και επισταμένη δουλειά σας!!!
 
Aς ελπισουμε πως "θα περασουμε τον καβο" των γρουσουζικων 7 χρονων χωρις "διαζυγια" (και καθε ειδων απωλειες :diablotin: ) ....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Nemo είπε:
Aς ελπισουμε πως "θα περασουμε τον καβο" των γρουσουζικων 7 χρονων χωρις "διαζυγια" (και καθε ειδων απωλειες :diablotin: ) ....
Μην είσαι γκαντεμάκος! :p

Όχι μόνο δεν είναι γρουσούζικα τα 7 χρόνια, αλλά τα καλύτερα έρχονται! ;)
 
mk193 είπε:
7 χρόνια στα πράγματα! Και όχι απλά ως ένα ακόμα forum του σωρού, αλλά το μοναδικό site-forum που οργανώνει τις αναμνήσεις από τις τελευταίες δεκαετίες της αθωότητας για πολλούς από μας! Βέβαια, μου φαίνεται λίγο οξύμωρο να ευχηθώ "να τα εκατοστίσετε"... Θα σημαίνει ότι, μετά από 93 χρόνια, θα μιλάμε ακόμα για τις συγκεκριμένες δεκαετίες;! Θα δείξει... Συνεχίστε, πάντως, την πολύ έγκυρη και επισταμένη δουλειά σας!!!
ΣΧΕΤΙΚΟ ΝΕΟ ΘΕΜΑ http://www.retromaniax.gr/vb/showthread.php?26318-Retromaniax-%F3%E5-%EC%E5%F1%E9%EA%E1-%F7%F1%EF%ED%E9%E1&highlight=arcades
 
Πίσω
Μπλουζα