80's Ελληνικές ταινίες σε dvd από το 7μέρες TV

Mac Gyver

RetroWannaBe
Joined
23 Ιουλ 2012
Μηνύματα
50
Αντιδράσεις
18
Το περιοδικό 7μέρες tv αρχίζει την προσφορά των ταινιών του 80 σε dvd κάθε βδομάδα...Η κυκλοφορία είχε ξεκινήσει από την προηγούμενη εβδομάδα με το 1ο DVD Βασικά Καλησπέρα σας αυτήν την εβδομάδα κυκλοφορεί το Μάντεψε τι κάνω τα βράδια και ακολουθούν Ο Ροζ Γάτος, Ο Ταμτάκος στο Ναυτικό, Πάτερ Γκομένιος και το Τροχονόμος Βαρβάρα...Καλή Διασκέδαση!!!....Ελπίζουμε σε καλύτερη συνέχεια
 
To θεμα ειναι οτι βαζουν τα ιδια και τα ιδια.Πιστευω πως ο πιο πολυς κοσμος τα εχει απο πιο παλια.Και μεταξυ μας στο μοναστηρακι τα βρισκεις σιγουρα μισοτιμης, μπορει και πιο φτηνα.Για να ειμαι ειλικρινης αν εβαζαν λιγοτερο γνωστες ταινιες κυριως προχειρες βιντεοταινιες δε νομιζω να εδινε σημασια κανεις.Οποτε...
 
να ρωτησω τα δινουn σαν συλλογη,ξερει κανεις τι παιζει με το package?
 
Μήπως γνωρίζει κάποιος πόσα καὶ ποία ἔργα (τοὺς τίτλους) τῆς δεκαετίας τοῦ '80 θὰ κυκλοφορήσουν εἰς DVD;

Ἐὰν γνωρίζῃ ἄς μᾶς ένημερώσῃ,ἐφ' ὅσον θέλει.

Εὐχαριστῶ!
 
arxaiologos είπε:
Μήπως γνωρίζει κάποιος πόσα καὶ ποία ἔργα (τοὺς τίτλους) τῆς δεκαετίας τοῦ '80 θὰ κυκλοφορήσουν εἰς DVD;Ἐὰν γνωρίζῃ ἄς μᾶς ένημερώσῃ,ἐφ' ὅσον θέλει.

Εὐχαριστῶ!
Αναφέρονται στο πρώτο ποστ.
 
Μπόρει να μας ενημέρωσει κάποιος ποιες ταινίες του Στάθη Ψάλτη θα κυκλοφορήσουν απο τις 8/2 και σε ποιες ημερομηνιες ;
 
Aπό σήμερα Πέμπτη (Παρασκευή για την Αθήνα) και για 6 επόμενες εβδομάδες (υπολογίστε ημερομηνίες).

 


1. Έλα να γυμνωθούμε ντάρλινγκ



2. Καμικάζι αγάπη μου



3. Τρελός είμαι ότι θέλω κάνω



4. Και...ο πρώτος ματάκιας



5. Πέστα βρωμόστομε



6. Κλεφτρόνι και τζέντλεμαν



 
Ευχαριστούμε πολύ tonytony για την ενημέρωση

Οι ημερομηνίες μαζι με τις ταινίες ειναι :

1. Έλα να γυμνωθούμε ντάρλινγκ 8/3

2. Καμικάζι αγάπη μου 15/3

3. Τρελός είμαι ότι θέλω κάνω 22/3

4. Και...ο πρώτος ματάκιας 29/3

5. Πέστα βρωμόστομε 5/4

6. Κλεφτρόνι και τζέντλεμαν 12/4
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Φτου να πάρει... δεν πρόλαβα τις 80's. Και ήθελα πολύ το "Βασικά καλησπέρα σας" με τον Ψάλτη!
 
Αγαπητε alexpc32 γιατι δεν τηλεφωνεις στο 7 μερες ΤV μηπως και σου το στείλουν
 
kossyfa είπε:
Αγαπητε alexpc32 γιατι δεν τηλεφωνεις στο 7 μερες ΤV μηπως και σου το στείλουν
Νομίζω ότι δεν με συμφέρει οικονομικά. Μόνο και μόνο τα έξοδα αποστολής είναι αρκετά αποκρουστικά.
 
alexpc32 είπε:
Νομίζω ότι δεν με συμφέρει οικονομικά. Μόνο και μόνο τα έξοδα αποστολής είναι αρκετά αποκρουστικά.
Κάτι που έχω κάνει άπειρες φορές είναι να πας σε ένα περίπτερο ή καλύτερα ψιλικατζίδικο με περιοδικά και να ζητήσεις να στο φέρουν αυτοί, εάν έχει ξεμείνει κάνα τεύχος στο νομό σου (το βρίσκουν μέσω πρακτορείου). Αλλιώς μπορείς να πάς εσύ ο ίδιος στο πρακτορείο (συνήθως τα περιοδικά που δεν έχουν πουληθεί τα κρατούν ένα μήνα στα πρακτορεία)
 
drspiros είπε:
Κάτι που έχω κάνει άπειρες φορές είναι να πας σε ένα περίπτερο ή καλύτερα ψιλικατζίδικο με περιοδικά και να ζητήσεις να στο φέρουν αυτοί, εάν έχει ξεμείνει κάνα τεύχος στο νομό σου (το βρίσκουν μέσω πρακτορείου). Αλλιώς μπορείς να πάς εσύ ο ίδιος στο πρακτορείο (συνήθως τα περιοδικά που δεν έχουν πουληθεί τα κρατούν ένα μήνα στα πρακτορεία)
Αυτό δεν το είχα σκεφτεί. Πολύ καλή ιδέα! Σ' ευχαριστώ για την πληροφορία!
 
Πήρα τηλέφωνο τις Αττικές Εκδόσεις και τους είπα αν υπάρχει το dvd που ψάχνω. Μου είπαν ότι υπάρχει και μπορούν να μου στείλουν μόνο το dvd όχι μαζί με το τεύχος με courier στο σπίτι. Τα έξοδα αοποστολής του courier είναι ?4 και το dvd δεν το χρεώνουν.

Το τηλέφωνο για όποιον ενδιαφέρεται είναι 2106154200.
 
Πίσω
Μπλουζα