Aftermath από το πάρτυ στις 18

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Shock

Retired Admin
Joined
13 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.315
Αντιδράσεις
230
Καταρχήν για όσους δεν ήρθαν ένα έχω να πω...

ΧΑΣΑΤΕ

θα αφήσω τους υπόλοιπους που ήρθαν να σχολιάσουν εγώ θα βάλω το φωτογραφικό υλικό και μια μικρή λεζάντα.

Έίμαστε όλοι εδώ? ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Μα να μη μου κάτσει η κλήρωση :(

DSC_4704_small.jpg


Κάποιοι έχουν γεννηθεί μπροστά στο φακό και κάποιοι άλλοι νυστάζουν από τις 2. Μα είναι δυνατόν ?

DSC_4703_small.jpg


ΠΑΝΙΚΟΣ!!

attachment.php


Προβολή συνημμένου 55338

Προβολή συνημμένου 55339

Οι "γρήγοροι" της παρέας :)

Προβολή συνημμένου 55340

Omega σε ευχαριστούμε πολύ για όλα. Δημοσθένη δυνατός ως το τέλος, σαν 18χρονος ένα πράμα :) Ο ψηλός κύριος στπ background είναι ο Κυριάκος αλλά σίγουρα δεν είναι κολόπαιδο :)

Προβολή συνημμένου 55341

Ο Σανιέ κράτησε το κέφι σε υψηλά επίπεδα μέχρι τις 4 το πρωί

Προβολή συνημμένου 55342

Το video μας ξεκινάει!! ΧΑΜΟΣ!

attachment.php


Αυτά για ζέσταμα. Σιγά-σιγά θα ανεβάσω και τις υπόλοιπες




 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλά, ΟΛΑ τα λεφτά είναι ο kyriazisv στην τέταρτη φωτογραφία!!! :biglaugh: :biglaugh:
 
ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.

Δεν περίμενα τέτοιο πάρτυ, πραγματικά γίναμε πάλι 18άχρονα.

Τους αγωνιστκούς χαιρετισμούς από την κοπέλα μου στον γυρισμό μου μίλαγε για τα μέλη του φόρουμ και ότι, αφού σας γνώρισε, κατάλαβε τουε λόγους που είμαστε, σαν κοινότητα πιά, τόσο πολύ δεμένοι.

Ένα έχω να πω, GRM RULEZZZZZZZZZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Keep it rerto and keep it '80s!!!!!

Highlights, ο telonios που ήθελε να πάιξει ένα κομμάτι Manowar, αλλά μάλλον αυτό ήταν εκτός κλίματος, ο Wally που έμεινε μέχρι τις 2 παρά, και ο DIM που ήπιε μια λίμνη ώς συνήθως και συνέχιζε ακάθεκτος.

Το επόμενο event να γίνει σύντομα παρακαλώ.

Μεγάλες οι απουσίες των AEON και Γιατρού, εύχομαι περαστικά στον πρώτο και γρήγορα ετοιμοπόλεμος και περαστικά στο μικρούλη του Maddog.
 
Ηταν ΤΕΛΕΙΑ!!!!!





:headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude:

 

 


Τις τεράστιες ευχαριστίες μου στους Shock και Omega για την όλη οργάνωση και για το μαγαζί βέβαια. Επιβάλλεται να κανονιστεί κάτι αντίστοιχο το καλοκαιράκι....


 


Η φωνή μου έχει κλείσει. Τα αυτά μου βουίζουν, αλλά χαλάλι, γιατί η μουσική ήταν απίθανη. Ο Σανιέ μέγας παίχτης!!!!
 
Pooky είπε:
Highlights, ο telonios που ήθελε να πάιξει ένα κομμάτι Manowar, αλλά μάλλον αυτό ήταν εκτός κλίματος,
Ε όχι Manowar, Κamelot ήθελα να ακούσω! :D Ψευταράκο! Κάποιός άλλος ήρθε και μου έλεγε για Manowar.
 
Δεν έχουμε μονο αυτές τις φωτό πάντως. Ειχαμε κι άλλους φωτογράφους, αλλά μάλλον δεν έχουν ξυπνήσει. :D
 
Ήταν απλά ΦΟΒΕΡΑ, η μουσική ήταν τέλεια. Συγχαρητήρια σε Shock και Omega και όποιον άλλον βοήθησε στη διοργάνωση.

Ο kyriazisv τέλειος στην 4η φωτογραφία αλλά το αδερφό cartoon του που είναι? :D :D
 
YouTube - Sabrina Salerno - Boys (Summertime Love)

Εκτός από τις λίμνες ποτού, είχαμε και λίμνες από σάλια όταν έπαιξε το ως ανω βιντεάκι :D . Χαρακτηριστικές οι αντρικές φάτσες που κοιτούσαν ο ένας τον άλλον, έγνεφαν καταφατικά(προφανώς συμφωνούσαν) και ξανακοιτούσαν. Ε Wally; :D :D:D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Συγχαρητηρια για το παρτυ! :thumbup:

Περιμενουμε τα επομενα
 
Καλώς ήρθες Plato στην παρέα μας. Stay tuned!
 
ΖΗΛΕΨΑ


:cry: :cry:

Την επομενη φορα θα παρω το αεροπλανο και θα σκασω μυτη και γω στο παρτυ
 
Σόρρυ που χάθηκα έτσι ξαφνικά, αλλά κρεβατώθηκα άσχημα. Σήμερα σηκώθηκα από το κρεβάτι μετά από τρεις μέρες, και ακόμα δεν μπορώ να μιλήσω καλά. Οπότε, δυστυχώς, έχασα το πάρτυ. Αλλά δεν ήταν επιλογή μου. Ήθελα πολύ να έρθω, και βλέπω ότι περάσατε όλοι καλά. Στο επόμενο θα είμαι παρών!

D2E έχεις pm
 
με το σταγονόμετρο. :)

Άντε θα ανεβάσει κανείς άλλος?

attachment.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θα περιμένω να γράψουν όλοι απόψεις και θα "χτυπήσω" τελευταίος,έχω πολλά να πω για το πάρτυ αυτό.... :cool:

Απλά,ας δώσω για αρχή μια λίστα με τα μέλη από 'δω μέσα που ήμασταν χθες εκεί...

(μια και ο τελετάρχης δεν το έκανε ακόμη..!! :D )

01. Shock

02. Wally

03. telamonas.stokos

04. keeper7k

05. Pooky

06. Rygar

07. Omega

08. dimos8enes

09. exetlaios

10. telonio

11. dim

12. gtsamour

13. maxouli

14. kyriazisv

15. simonkey

16. theoritikos

17. manos426f

18. Death2Eliza

19. domniki

20. Turrican

21. zoro

22. Saulot

23. Vag

24. ambu_dare

25. Plato (μια και από σήμερα,όπως είδα,είναι μέλος μας κι ήταν εκεί χθες...)

Tα ονόματα τα έγραψα έτσι όπως μου ήρθαν στο μυαλό και ελπίζοντας να μην ξέχασα κανέναν !
 
telonio είπε:
Ε όχι Manowar, Κamelot ήθελα να ακούσω! :D Ψευταράκο! Κάποιός άλλος ήρθε και μου έλεγε για Manowar.
Γκουχ, γκουχ, εεεεχμμμμμ!! Ε! Γκουχ γκουχ!!!!! :flower: #) #)

Κρίμα πάντως που λόγω πολυκοσμίας δεν μπορέσαμε με τον Telamona να δώσουμε μαθήματα break dance στους παρευρισκόμενους. Χαμένα τόσα μαθήματα χορού; Δεν το χωράει ο νους μου!!!!! :D :D:D
 
Πολυ ωραια φαση.Δυστυχως την εκανα κατα τις 2 μιας και το μηχανακι μου θα μεταμορφωνοταν σε κολοκυθα...(ευτυχως φευγωντας δεν αφησα καμια Wermacht πισω) :D

Σιγουρα υπηρχαν και μελη που δεν τα ειχα συναντησει στις κλασικες συναντησεις οποτε ισως δεν υπηρξε η προσδοκομενη "συσπειρωση".

Η μεγαλη αποχη των Candy sisters (εννοειται οτι θα αλλαξουμε το nick τους σε Eliza για μια εβδομαδα τουλαχιστον) ευτυχως δεν εγινε πολυ αισθητη μιας και η Domniki και η D2E "γεμισαν" τη πιστα :)

Δεν υπαρχουν δικαιολογιες για την επομενη συναντηση.Συντομα ο Rygar θα βγαλει ημερομηνια.

zoro θα δωσεις ΚΑΙ εκει το παρων!(ασε που ο Shock χρειαζεται μια βολτα :D )
 
Ειδικα η Dom ήταν ασταμάτητη! :thumbup:

Από την επόμενη συνάντηση δεν πρέπει να λείψει κανείς! Πρέπει να σπάσουμε το ρεκόρ!
 
Χμμμμ,να θεωρηθεί δηλαδή συνάντηση η χθεσινή και να κατοχυρωθεί σαν νέο ρεκόρ ο αριθμός των παρουσιών...;

(=οι πρωινοί προβληματισμοί ενός βλαμμένου μέλους...!! :rofl: :rofl: :rofl: )
 
Χτες ήταν κοντά 200 τα άτομα αλλά ο πυρήνας του GRM ήταν το πολύ 30 :(

Οπότε δεν πρέπει να έχει σπάσει το ρεκόρ...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα