Amiga Computing - Ελληνική Έκδοση

miko63

RetroAdept
Joined
18 Φεβ 2007
Μηνύματα
821
Αντιδράσεις
21
Έχω τα 6 τευχη (όλα κι ολα) που κυκλοφόρφησαν καθότι εγραφα στο περιοδικό αυτό. Γενικά ήταν μια απιστευτη ομάδα φανατικών αμιγκάδων που πίστευαν στο περιοδικό και κυρίως αγαπούσαν την αμίγκα. Αλλά φυσικά το 1996 ήταν πολυ αργα για αναστροφή του κλίματος. Κανένας εθελοντής για σκανάρισμα :thumbup:
 
έχεις και τις δισκέτες αδερφέ????
 
Miko63 εγώ ενδιαφέρομαι σαν εθελοντής αλλά μένω σε νησί και θα πρέπει να μου τα στείλεις ταχυδρομικός......

Δυστηχώς υπάρχει αυτό το κόλλημα...
 
Aarbron είπε:
Miko63 εγώ ενδιαφέρομαι σαν εθελοντής αλλά μένω σε νησί και θα πρέπει να μου τα στείλεις ταχυδρομικός......Δυστηχώς υπάρχει αυτό το κόλλημα...
αχ δύσκολο μου ακουγεται.ευχαριστώ πάντως για την προθυμία... :thumbup:
 
...

Έχω 3 περιοδικά και τις 4 πρώτες δισκέττες. Θα μπορούσα να τα σκανάρω σιγά σιγά. Πάντως θα ήθελα να δω τα τεύχη 5 & 6 των οποίων αγνοούσα εντελώς την ύπαρξη.
 
θα μας εδινες μεγαλη χαρα!

Καλως ηρθες
 
Καλώς ήρθες potemkin στην ρετρο παρέα μας!
 
**###%%(δεν μπορώ τους τίτλους)

Καλώς σας βρήκα (κυριολεκτικά καλώς έχω λιώσει στο download). Δυστυχώς δεν μπορώ να συνεισφέρω ιδιαίτερα στη προσπάθεια γιατι τα περιοδικά μου χρησιμοποιήθηκαν κατά καιρούς για τύλιγμα αυγών και άλλες παρόμοιες μη ένδοξες εργασίες (από τη γιαγιά μου οπότε τι να πεις...). Έχουν περισωθεί 4-5 Pixel, 2-3 User 3 AComputing και 2-3 Αmiga Format UK. Οπότε τα User και τα AC θα τα σκανάρω αλλά λόγω κάποιων δυκολιών θα πάρει κάνα δίμηνο.
 
αντε ωραια να δουμε τα ενδοξα amiga computing στα ελληνικά και να θυμηθώ τα νιάτα μου και τις τελευταίες απέλπιδες προσπάθειες να ξεσηκώσουμε το κοινό της amiga...
 
miκo έχεις pm (συγνώμη για την επιμονή αλλά έχω παγώσει μια παραγγελία)
 
oxi alla exo skype... apo aurio tha eimai sto grafeio kai tha se voithiso...
 
Πίσω
Μπλουζα