Amiga Computing - Τεύχος 1

keropi

Human RetroDatabase
Joined
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.709
Αντιδράσεις
9
Σκανάρισμα: tsek

Αριθμός σελίδων: 84

Μέγεθος Αρχείου: 16.5 ΜΒ

Ανάλυση: 100 dpi

Very Special Thanx: keropi

 
Πολύ καλο,

ωραίες αναμνήσεις ,μας πήγε για λίγο πίσω στο 96' και ξεφύγαμε από αυτόν τον μακάβριο κόσμο..

Thanks
 
...keropi, δώσε τις ευχαριστίες μας στον Tsek !! :thumbup:

Επίσης, στείλε και ένα μύνημα στον Aeon, μήπως υπάρξει η πιθανότητα να συμπεριλάβει το τεύχος επίσημα σε μία νέα ενότητα του αρχείου τευχών.
 
Eυγε στον tsek !!! :clap: :clap: :clap:
 
συγκινητικο να το βλεπω και σε ψηφιακή μορφή το περιοδικό στο οποιο ειχαμε πιστεψει μια ομάδα δέκα ατόμων (το πολυ) τοτε. Μακάρι να γύρναγαν τα χρόνια πίσω και να ξαναζούσα τις στιγμές του amiga computing!!!!!!!!!!!!!!!!1
 
Μπραβο στα Γιαννενα!
 
htan tromero periodiko pantos, aporo giati phge apato!
 
miko63 είπε:
γιατι το 1996 δεν ασχολουταν κανεις σοβαρα με την αμίγκα...
συμφωνω αλλα και ποτε ασχοληθηκε κανεις σοβαρα; πλην ανεξαρτητων χρηστων
 
ontos, kommataki arga....
 
Hello μαγκες!Θα στειλω και τα υπολοιπα στον φιλο keropi,γιατι οντως το περιοδικο ηταν εκπληκτικο.

(Λιγο υπομονη μονο με το scanarisma,γιατι ειναι πολυ σπαστικο πραγμα ρε γμτ.!)Παιδια,και μια ανακοινωση:

ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΗΝ COMMODORE ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΤΟ FORUM,ΤΟΥΣ ΖΗΤΑΩ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΙΜΗΤΙΚΗ ΠΛΑΚΕΤΑ ΣΤΟΝ KEROPI,ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΖΗΤΗΣΕΙ!!!!!!!

ΟΤΙ Ο ΤΥΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΣ AMIGAS ΚΑΙ ΤΟ "ΚΡΑΤΑΕΙ ΖΩΝΤΑΝΟ".

ΟΙ ΑΜΙGES TOY "ΞΥΡΙΖΟΥΝ...":animeek: :diablotin: ΚΑΙ ΟΙ 2

ΤΑ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΨΙΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΜΙΑ Α4000...! :D :D ΜΙΑΣ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ Α1200 ΜΕΤΑ ΑΠΟ 14-15 ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΑΝΕ ΤΡΥΠΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΚΕΤΑ :mad:ΚΑΙ ΠΑΡΕΔΩΣΕ ΠΝΕΥΜΑ.
 
Σε ευχαριστούμε tsek για την αξιόλογη προσπάθεια σου μπράβο +100 Points rewards
 
akmakas είπε:
Σε ευχαριστούμε tsek για την αξιόλογη προσπάθεια σου μπράβο +100 Points rewards
+100 Points rewards

- 17.85% k-points *

- xartoshmo 0.8%

- eksoda triton

------------------

= 3 points

tsek, sorry file, mono +3 pontous pairneis... :animeek:

* keropi points
 
keropi είπε:
+100 Points rewards- 17.85% k-points *

- xartoshmo 0.8%

- eksoda triton

------------------

= 3 points

tsek, sorry file, mono +3 pontous pairneis... :animeek:

* keropi points
Χα χα ο Αλογοσκουφης του retromaniax χτυπησε!!

:biglaugh::biglaugh::biglaugh:
 
ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ keropi!!!!! πάρε και εσύ+ 100 Points rewards χωρίς το ΦΠΑ :D


 
Δεν πειραζει keropi.Χαλαλι.... :)

Μου φτανει αυτο που μου εκλεισες πρωι-πρωι.

Σημερα ο keropi μου στελνει στο msn "τρελη" σελιδα που βρηκε για να δω.(ουτε 10 το πρωι δεν ηταν!)Τα ματια μου πρωι πρωι τι να δουν:AMIGA 4000/040,σκληροι,scandoubler,3.1 kick,cybervision 64,και εγω δεν ξερω τι αλλο....!Μετα το σοκ ο keropi γραφει: "Αυτη ειναι η νεα σου AMIGA.!!!" Mεσα σε 2 λεπτα που εμφανιστηκε η AMIGA,μου την εκλεισε :) :diablotin:

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.....ΤΡΑ ΛΑ ΛΑ.ΤΡΑ ΛΑ ΛΟ !!! ΤΡΕΛΗ ΧΑΡΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ..!

Ενα ονειρο πολλων-πολλων χρονων (οταν εκανε 1 μυριο και βαλε)ολοκληρωθηκε τωρα.

Ευχαριστω και τους υπολοιπους για τα καλα λογια.Δυστηχως μια φωτια που ειχα αρπαξει πριν 2 χρονια στο δωματιο,μου εκαψε παρα πολλα περιοδικα.Ψαχνοντας χτες βρηκα αλλα 2 AMIGA COMPUTING.Τα σκαναρισα πριν απο λιγο και τα στελνω σημερα στον φιλο μου παγουρα keropi...!
 
Αχόρταγε keropi!!!Aσε τίποτα και για τους άλλους!!! :D
 
Πίσω
Μπλουζα