AMIGATHERING 12 - THE MEGABLAST

Frank213

Retro Member
Joined
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
148
Αντιδράσεις
6
Προβολή συνημμένου 84120

*** AMIGATHERING 12 - THE MEGABLAST ***

Έτος: 2013

Ημέρες: 14 και 15 Σεπτέμβριου

Ώρες: 11.00-22.00

Τόπος: BIOS, Πειραιώς 84 στο Γκάζι (χάρτης)

To Amigathering επιστρέφει στην ΑΘήνα!

H δωδέκατη πανελλήνια συνάντηση του AmigaHellas για χρήστες Amiga και τους υπολογιστές τους σας περιμένει!

Δοκιμάστε τις Amiga των συμμετεχόντων και παρουσιάστε τις δικές σας. Δείτε video art και παίξτε video games από τις δεκαετίες του '80 και του '90. Συναντήστε παλιούς φίλους και κάντε νέες γνωριμίες!

Προκειμένου να συμμετάσχετε με τον υπολογιστή σας, στείλτε μας email στο info amigathering gr
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωραια νεα. Θα ειμαι εκει.
 
Ελπιζω ολοι οι φιλοι -και εχθροι- της αμιγκα να ειναι εκει.

Θα παιξουμε και kick off ?
 
Θα είμαι σε άδεια από 9-30 Σεπτεμβρη. Δεν εχω κανονίσει να παω πουθενά. Λογικά θα έρθω.
 
Αν είμαστε μονο εσύ ο γουώλης εγώ κι ο Μικές, πού είναι το εξαιρετικό ρε;; :D

Εχω να σας δώ από το 2010 στη Θεσσαλονίκη!
 
Να ξερεις οτι οι "γραπτες-επισημες" συμμετοχες δεν θα ειναι πολλες (ειναι γνωστοι οι λογοι) αλλα ολοι θα βρουν μια δηκαιολογια και θα πουν "τελικα ειπα να περασω και εγω".

Επισης απο το amigahellas μονο, σε προηγουμενο θρεντ ειχαν πει οτι ειναι μεσα καμια δεκαρια ατομα.

Εγω θα μιλησω τηλεφωνικα με τον frank, εαν θελει καποια ατομα για την βοηθεια της διοργανωσης.
 
O χώρος είναι ο ίδιος με την άλλη φορά στο BIOS?
 
Ναι ίδιος με την άλλη φορά πριν 6 χρόνια :p . Τότε που ο Γουώλης μου'χει κατακάψει το 7800 παίζοντας Galaga.
 
Κάτι μου λέει ότι θα είμαστε παραπάνω από εμείς οι 3-4, Rygar... ;-)

Ο χώρος είναι ο ίδιος όντως, εύκολα προσβάσιμος και σε μικρή απόσταση από διάφορα κέντρα εστίασης και διασκέδασης για μετά τις 22:00 που λέμε να κάνουμε "αποχή" από τις οθόνες. Θα σας δούμε όλους εκεί!
 
Ναι ρε Μητσάρα, αστειεύομαι βεβαίως :D . Μολις είδα το ποστ του Φρανκ(ενστάιν) αμέσως εσκέφθην ότι θα ήσουν Ελλάδα εκείνη την περίοδο. Αλήθεια ξέρουμε αν θα έρθουν τίποτα παληκάρια από Κρήτη ή Ρόδο; ;)
 
Θα είμαι σίγουρα εκεί :)

Μπράβο παιδιά!
 
Εγώ θα είμαι μέσα πάντως. Δεν είχα την τυχή να συμμετάσχω σε κάποια απο τα παλαιότερα events, οπότε δεν χάνεται φέτος.
 
Καλη αρχη! Θα περασω σιγουρα μια βολτα
 
Πίσω
Μπλουζα