Amita

ScandalousAngel

RetroWannaBe
Joined
30 Ιουλ 2012
Μηνύματα
55
Αντιδράσεις
20
Γεια σας, ειμαι νεα στο φορουμ και αυτο ειναι το πρωτο μου θεμα. :) Παλια θυμαμαι πως επινα πολλους χυμους αμιτα. Πριν αλλαξει η συσκευασια στην σημερινη θυμαστε μια μπλε συσκευασια που ειχε ο χυμος που ηταν αναμεικτος με πολλα φρουτα εχει κανενας αυτη την συσκευασια σε φωτογραφια? Εχω χρονια να την δω.. :) :cool:
 
Καλώς την! :)

Ωραίο θεματάκι! ;)

Υπάρχει περίπτωση να μιλάς για το Motion? :xm:

[edit] Ιδού και η pic!

attachment.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
οχι δεν ξερω αν ηταν ή μοτιον παντως η συσκευασια ηταν αλλιως..
 
Περίπου χρονολογία?!

Ψυλλιάζομαι ότι μόλις περάσουν από εδώ η Katerinak ή ο Dr. Slump, θα βρουν κατευθείαν αυτό που ψάχνουμε! :)
 
Θυμάμαι η παλιά συσκευασία είχε το παλιό λογότυπο της ΑΜΙΤΑ με κόκκινα γράμματα. Ο αγαπημένος μου χυμός...!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ναι καπως ετσι ηταν..χρονολογια δεκαετια '90..και νομιζω λιγο μετα τα τελη αρχες 2000 αλλαξε.
 
Το θυμαμαι. Ηταν μπλε και παραηταν γλυκο.Νομιζω οτι ηταν "νεκταρ" πορτοκαλιου-ροδακινου-βερυκοκου
 
Αν η φίλη μας, εννοεί το "νεκταρ" που λέει και ο Πάνος από πάνω, τότε είναι το Πορτοκάλι - Μήλο - Βερύκοκο και αυτή είναι η πιο παλιά συσκευασία που μπόρεσα να βρώ:

attachment.php
 
νομιζω πως ειναι αυτη απλα η συσκευασια ηταν σαν την συσκευασια του χυμου life εχουν περασει και πολλα χρονιααα :p
 
Πατηστε στο youtube "greek old comercial amita χυμος " και θα θυμηθειτε :) (το παλιο λογοτυπο και την πρωτη συσκευασια)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Dino δεν ηταν αυτο το νεκταρ. Ηταν μπλε η συσκευασια
 
Εγώ πάλι από την Amita, θυμάμαι έναν "απίστευτο" (για εμένα) χυμό μήλου!!! Ήταν ελαφρά διάφανος,σαν τσάι ένα πράγμα, αλλά η γεύση του μου άρεσε πάρα πολύ...

Δεν έχω δει να υπάρχει πια!
 
Wally είπε:
Dino δεν ηταν αυτο το νεκταρ. Ηταν μπλε η συσκευασια
ΧΑΧΑΧΑ!!! Βρε συ, αν εξαιρέσεις τα φρούτα που εμφανίζονται, μπλέ είναι η συσκευασία (ακόμα και σήμερα). :D
 
D@redevil είπε:
Κριέ μου, αυτό λες?

D@redevil αυτη τη διαφημιση πρεπει να εννοει η κριος ,εγω τουλαχιστον δε βρηκα πιο παλια διαφημιση της Amita στο γιουτιουμπ
 
@Daredevil: Αυτήν εννοούσα.
 
Ας δούμε τι θα αποφανθεί και το σκανδαλο-αγγελάκι που άνοιξε το θέμα! ;)

Ευχαριστώ Κριέ μου! :flower:
 
Για να μην πει τίποτα χθες που το κοίταξε μάλλον μας περιμένει κι άλλο ψάξιμο. Παρακαλώ, δεν έκανα τίποτα σπουδαίο.
 
D@redevil είπε:
Περίπου χρονολογία?!
Ψυλλιάζομαι ότι μόλις περάσουν από εδώ η Katerinak ή ο Dr. Slump, θα βρουν κατευθείαν αυτό που ψάχνουμε! :)
δυστυχως ουτε εγω μπορω να βοηθησω γιατι ελαχιστες φορες επινα χυμους.. συνηθως μου εστυβαν πορτοκαλια και επινα φρεσκο χυμο αλλά κι αυτον με το ζορι..

Απ τους τυποποιημενους,τις ελαχιστες αυτες φορες επινα ΦΛΩΡΙΝΑ.Χυμο ΑΜΙΤΑ μαλλον δοκιμασα ως ενηλικη πια..

 
Πίσω
Μπλουζα