[AMV] Anthony

nessie

RetroActive
Joined
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
358
Αντιδράσεις
27
Το βιντεάκι για τον Anthony είναι έτοιμο!

(Περιλαμβάνει μόνο όμορφες στιγμές και τριαντάφυλλα...) :)

[video=youtube;E5DSApdoF-w]

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Nessie η δουλεια σου ειναι εκπληκτικη!!! :bow:
 
:cry:

Δεν εχουμε youtube στο γραφειο. Πρεπει να περιμενω μεχρι το απογευμα :(
 
Ό,τι και να γράψω είναι λίγο!!! :bow:

Μπράβο Nessie μας!!!
 
Μπραβο nessie :bow:

Υπεροχες στιγμες, υπεροχη μουσικη :thanx2:

Να εισαι παντα καλα και να δημιουργεις παντα ομορφα πραγματα!
 
Σας ευχαριστώ πάρα πάρα πάρα πολύ! :)

Πρέπει να σας εξομολογηθώ ότι την έχω καταβρεί με τα βιντεάκια... #)

Αυτό βέβαια αποτελεί και ένα είδος προειδοποίησης :D
 
Κάλη μου Νέσσυ μπράβο έτσι... "απείλησέ μας" σε παρακαλώ ότι θα μας φτιάξεις κι άλλα βιντεάκια. :please: ....!!(Ε ψιτ ψιτ...να σου πω στο αυτί μην μας ακούσουν οι άλλες...Συνέχισε με Άντονυ!!!!!! :diablotin: )
 
Μα ο Αντονυ μωρακι δεν ειναι πολυ πολυ γλυκουλης???? Αχου, θελω να τον αγκαλιασω!!! :wub:
 
misspepper77 είπε:
Κάλη μου Νέσσυ μπράβο έτσι... "απείλησέ μας" σε παρακαλώ ότι θα μας φτιάξεις κι άλλα βιντεάκια. :please: ....!!(Ε ψιτ ψιτ...να σου πω στο αυτί μην μας ακούσουν οι άλλες...Συνέχισε με Άντονυ!!!!!! :diablotin: )
Χα!Χα!Χα! misspepper (στα γράφω μικρά για να μην τα διαβάσουν οι υπόλοιπες!!!) φοβάμαι ότι θα ακολουθήσει ένας μονόλογος Terry :hurrah: και μετά θα φτιάξω κάτι για τον Albert και την Juanita εμμ, την Candy ήθελα να πω... :D

domniki είπε:
Μα ο Αντονυ μωρακι δεν ειναι πολυ πολυ γλυκουλης???? Αχου, θελω να τον αγκαλιασω!!! :wub:
I can see what's happening... :cry:

timonandpumbaaib8.jpg
 
nessie είπε:
Τι βλεπεις καλη μου? Μα ο Αντονυ μωρακι ειναι πανεμορφος :cheers: Οπως και η Καντυ μωρακι ειναι τοσο γλυκουλα! Ο σκιτσογραφος εκανε τα μωρακια πανεμορφα: με τεραστια ματια και μικρα σωματα! Μηπως εχω ξεφυγει???
 
nessie είπε:
Χα!Χα!Χα! misspepper (στα γράφω μικρά για να μην τα διαβάσουν οι υπόλοιπες!!!) φοβάμαι ότι θα ακολουθήσει ένας μονόλογος Terry :hurrah: και μετά θα φτιάξω κάτι για τον Albert και την Juanita εμμ, την Candy ήθελα να πω... :D
Νessie, :D αυτό το θαυμάσιο, :bow: υπέροχο, :sealed: μοναδικό, :cheers: ανεπανάληπτο, :dribble:εκπληκτικό, :fever: που ετοιμάζεις με τον Άλμπερτ αργεί;;;;; :shake:
 
domniki είπε:
Τι βλεπεις καλη μου? Μα ο Αντονυ μωρακι ειναι πανεμορφος :cheers: Οπως και η Καντυ μωρακι ειναι τοσο γλυκουλα! Ο σκιτσογραφος εκανε τα μωρακια πανεμορφα: με τεραστια ματια και μικρα σωματα! Μηπως εχω ξεφυγει???
Δεν έχεις ξεφύγει domniki! Έχεις απόλυτο δίκιο! Μόνο που ξέχασες να αναφέρεις τον Tom! Τον Terry δεν τον αναφέρω, γιατί είναι μια κατηγορία μόνος του!!! :D

Juanita είπε:
Νessie, :D αυτό το θαυμάσιο, :bow: υπέροχο, :sealed: μοναδικό, :cheers: ανεπανάληπτο, :dribble:εκπληκτικό, :fever: που ετοιμάζεις με τον Άλμπερτ αργεί;;;;; :shake:
Juanita, "φοβάμαι ότι θα ακολουθήσει ένας μονόλογος Terry". Δηλαδή, αργεί λιγάκι :D
 
nessie είπε:
Δεν έχεις ξεφύγει domniki! Έχεις απόλυτο δίκιο! Μόνο που ξέχασες να αναφέρεις τον Tom! Τον Terry δεν τον αναφέρω, γιατί είναι μια κατηγορία μόνος του!!! :D
O Tom ειναι αγαπημενος μου...και ποιος δεν ειναι θα μου πεις :wait2: Ε, τι να κανω που η Μιζουκι τους εφτιαξε τοσο υπεροχους ολους τους? Δεν υπαρχει τιποτα πιο τελειο απο εναν ανδρα πλασμενο απο το μυαλο μιας γυναικας :D
 
πολυ γλυκο βιντεακι nessie, ευγε! αντε γιατι ολα τα αντονυ βιντεο στο youtube ειναι μνημοσυνα κ δεν την παλευω! αι σιχτιρι!

domniki, αυτο σκεφτομουνα κ εγω, για τον τσιμπι αντονακι, ειναι ενα μικρο στρουμπουλο γιουβαρλακι με χοντρα μπουτακια!! γου τσου γουτσου..
 
Death2Eliza είπε:
πολυ γλυκο βιντεακι nessie, ευγε! αντε γιατι ολα τα αντονυ βιντεο στο youtube ειναι μνημοσυνα κ δεν την παλευω! αι σιχτιρι!
ΠΟΥ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕΣ ΕΣΥ; :beer:

Death2Eliza είπε:
domniki, αυτο σκεφτομουνα κ εγω, για τον τσιμπι αντονακι, ειναι ενα μικρο στρουμπουλο γιουβαρλακι με χοντρα μπουτακια!! γου τσου γουτσου..
:acoustic: Εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος... :acoustic:
 
Πίσω
Μπλουζα