[AMV] Candy- Albert

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

RetroActive
Joined
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
393
Αντιδράσεις
17
Και ναι, είναι γεγονός!!!!!!

Ήρθε αυτό που περιμένατε !!!!!!

(Βιντεάκι απο τα χεράκια μου καλέ.....) #)

Ελπίζω να δώσετε την δέουσα προσοχή και όχι φάσκελο, σαν τον Μικέ,αφού είναι η πρώτη μου προσπάθεια. #) #)

Ξέρετε φυσικά ποιος είναι ο Μικές, φανταστικά μου ρετρόπουλα !!!!!! :flower:

Μήπως το παράκανα στο καλόπιασμα;;;;; Θα δείξει....


Για πείτε μου την γνώμη σας......

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Για πρώτο βιντεάκι ειναι πολύ καλή η δουλειά που έκανες Χριστίνα.

Και πολύ καλή επιλογή τραγουδιού.

Καλά, αϋπνίες είχες ??? Πέντε παρά το πρωϊ?8)
 
Πολυ ομορφο βιντεακι Κρις!

Keep it up!!

:dribble:
 
Αααααχχχ...:dribble::dribble::dribble:... και μετά μου λέτε πως εδώ δεν υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος...

Τα λόγια είναι περιττά, Κρις!!!!

Περιμένουμε το επόμενο :cheers: :cheers: :cheers: τώρα που πήρες το "κολλάει"...

( :wait2: έτσι δε γράφεται;;; :xm: )
 
Πανω που ξαναειπα "ελα μωρε, σιγα, νερομπογια ειναι ο Αλμπερτ", ερχεται η κυρα Χριστινα με ενα τετοιο υπεροχο βιντεακι :award: :sweet_kiss: και ξανα αισθανομαι αυτο το... καρδιοχτυπι να το πω, ζαλουρα να το πω, τρεχουνε σαλια να το πω, αερα-με-χανετε να το πω... δεν ξερω! :dribble: Πώς ειχε η Καντυ τετοιο ΘΕΟ για συγκατοικο και δεν του ορμησε, ειλικρινα ΔΕΝ το καταλαβαινω... ::)

Ειναι καραμαναρος τελεια και παυλα. Ο Αλμπερτ και ο Δουκας Φλιντ ειναι οι νερομπογιες που με αναστατωνουνε ως γυναικα. Το ξερω, θελω ψυχιατρο, αλλα ειναι και ***ω τα παιδια σαν χαρακτηρες και σχεδιαση! :worship: :worship:

:flower:
 
σας ευχαριστω πολυ ολες για τα καλα σας λογια :flower:

αργουην, ομοιοπαθής και εγω οπως καταλαβαινεις. ενω το ανεβασα κατα τις 5 το πρωι, το εβλεπα εως τις 7 :eek:

οποτε προηγουμαι στην επισκεψη στον ψυχιατρο :p
 
Τέλειο Κρίστι, τέλειο!! :hurrah: :hurrah:

Πολύ ωραίες οι σκηνές και πανέμορφο τραγουδάκι!! (καλά... το ξέρω ότι επαναλαμβάνω τα των προηγούμενων, αλλά τι άλλο να πει κανείς;; #) )

Εύγε Κρίστι!!

:thumbup:
 
Πραγματικά πολύ όμορφο και το τραγούδι υπέροχο..... ;) ;)
 
Το βιντεάκι θεϊκό!....

Το τραγούδι μου φέρνει κατάθλιψη!.... :(

(αλλά θα με πεις, στις 5 το πρωί, τι θα έβαζες! Sarbel? :D )

Μπράβο ρε Χριστίνα! Πολύ ωραία δουλειά! :)
 
Πίσω
Μπλουζα