[AMV] Terry & Candy

nessie

RetroActive
Joined
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
358
Αντιδράσεις
27
Ζήλεψα και είπα να φτιάξω και γω το πρώτο μου βιντεάκι...

Προειδοποίηση: Είναι το πρώτο μου! (Να είστε επιεικείς #) )

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Βρε nessie μου πως κατάφερες να ταιριάξεις τόσο τέλεια τον στοίχο με την εικόνα;;;:eek:

Συγχαρητήρια!!!! Το τραγουδάκι ήταν σαν να γράφτηκε αποκλειστικά για αυτούς τους δύο!!!! :thumbup:

Καλορίζικο το πρώτο βιντεάκι σου και περιμένουμε και συνέχεια!!!! :)
 
nessie πολυ καλο :thumbup: Ευχομαι και αλλα τετοια ;)
 
Nessie, #) είναι καταπληκτικό και είναι το λιγότερο που μπορώ να πω!!!


Θαυμάσιο,
:cool: εξαιρετική δουλειά!!!

 


Μπράβο!!! :award: :award: :award:
 
Σας ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ παιδιά! :flower:

Ούτε και εγώ κατάλαβα πως συνδυάστηκαν τόσο καλά οι σκηνές με τους στίχους...

Αν και είναι λίγο ψυχοπλακωτικό να φτιάχνεις βιντεάκια για αυτούς τους δυο, θα μου άρεσε να το ξαναπροσπαθήσω! :)
 
Nessie ειναι καταπληκτικο :clap: :clap: :clap:

Οι στιχοι ταιριαζουν τοσο τελεια με την ιστορια...ηρθε παλι ο χειμωνας στην καρδια σου...και το χιονι πεφτει καθως η Καντυ αφηνει για παντα πισω της την ευτυχια που γνωρισε καποιο καλοκαιρι στην Σκωτια...παλι κουρελι εγινα :cry: :cry: :cry:

Περιμενουμε κ'αλλα βιντεακια απο σενα....keep up the good work :award:
 
Nessie, ξαναείδα το βιντεάκι σου στη σελίδα της Κούκου :D και τώρα μόλις παρατήρησα κάτι που με συγκλόνισε...

Μόλις τελειώνει το βιντεάκι και ενώ σβήνει και χάνεται το "εγώ και εσύ"... ακούγεται η φωνούλα της Κάντυ "για πάντα... " γεμάτη αγάπη, πλησμονή, και ελπίδα...

Κορίτσι μου... ανατρίχιασα...

Και πάλι "Μπράβο" για τη δημιουργία σου... :bow:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Juanita πολύ σωστά παρατήρησες! Συγκεκριμένα, η Candy λέει: " Για όλη μου τη ζωή! Για πάντα!" ως απάντηση στο "εγώ και συ"... :cry:

Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια! :flower:
 
Γιατι μας τα κανεις αυτα βρε nessie :cry:
 
Ax, ναι...πού πηγε ρε παιδια το emoticon με τις γκιλοτινες...μου εχει λειψει τρομερα τελευταια. Πού ειναι εκεινη οι παλιοι καλοι καιροι που εριχνα μια γκιλοτινα να στανιαρω και το ευχαριστιομουν! Τωρα μονο το σφυρακι μας εχει μεινει :cry:

====

Παιδια το βρηκα....θα το στειλω για upload ;)
 
Πίσω
Μπλουζα