[AMV] Terry & Candy

nessie

RetroActive
Joined
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
358
Αντιδράσεις
27
Πριν λίγο ανέβασα στο youtube το μόλις 2ο (αν είναι δυνατόν! :D ) βιντεάκι μου για τον Terry και την Candy!

Ελπίζω να σας αρέσει, αν και θα παρατηρήσετε ότι η ποιότητα της εικόνας δεν είναι πολύ καλή, πράγμα που φαντάζομαι ότι οφείλετε στο youtube :shake: , αφού ως αρχείο στον υπολογιστή μου δεν παρουσιάζεται αυτό το πρόβλημα... (Τουλάχιστον όχι στο βαθμό που εμφανίζεται στο youtube... Πάει! Το έθαψα το βιντεάκι μου! :sealed: )

[video=youtube;Sry-aCJedMc]

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Η επιλογη του τραγουδιου ειναι πολυ καλη.

Και καποιες φορες τα λογια ειναι συγχρονισμένα με το ποτε ανοιγοκλείνει το στομα του Τερρυ.

Πολυ καλη δουλεια Nessie. Μπραβο!!!
 
Καλή μου Νέσσυ δεν ήθελα να σου το πω,καθότι φιλενάδα μου και σε πονώ αλλά...τζάμπα το κουράζεις...η απόλυτη έμπνευσή σου είναι ο Άντονυ πουλάκι μου...(τι να κάνω η καψερή κάπως πρέπει να σε πείσω... :cry: ...)...Τελος πάντων καλό ήταν :boss: !...Μην πάρουν και τα μυαλά σου αέρα! :D ...Είπαμε είσαι Αντωνικιά...είσαι Αντωνικιά!!!Μα αλήθεια το λέω...έχω εγώ κανένα συμφέρον... :sealed: ;
 
Πολύ καλό Nessie μας!!! :cheers:

Τον καημενούλη... μόνος στο τέλος... :cry:

@Μisspepper θα σου έδειχνα πόσο εύκολο και ενδιαφέρον είναι να φτιάχνεις βιντεάκια, αλλά φοβάμαι πως θα ξεχνούσες την ύπαρξη του μωρού... :D
 
nessie καλο μου κοριτσι, σου εχω κανει κατι? :cry:


Ζω, ίσα που ζω κι εσύ μου λες " η ζωή συνεχίζεται."



Σιωπηλός, σε κοιτώ να πετάς τις ευχές στα καμένα.



Θες, να 'μαι καλά λόγια φτηνά που η πρόθεση σκίζεται.



Να φανώ δυνατός σ' ένα πλάνο που πια δεν φωτίζεται.


 


Δεν εχω αλλα δακρυα...ο Τερρυ υποφερει τοσο και δεν μπορει να κανει τιποτα...απλα να φανει δυνατος :cry:

Είμαι ο ήρωας που μένει μόνος του


τώρα οι τίτλοι του τέλους θα πέσουν για 'μένα



οι τίτλοι του τέλους και τίποτα τέρμα.


Βλέπω ξανα και ξανα το βιντεακι μηπως και αλλαξει κατι, ομως τιποτα...τερμα....μονο η εικονα που την κραταει αγκαλια και το χιονι πεφτει πυκνο γυρω τους....

Μα εγώ για 'σένα έπαιξα....


Να κλαις στο σινεμά...


 


Δυστυχως δεν κλαιμε μονο στο σινεμα, nessie μου, αλλα κυριως κλαιμε στην πραγματικοτητα...τι κεραμιδα ηταν αυτη Χριστουγεννιατικα! Θα χρειαστω ολο το περιπτερο σε σοκολατες για να το ξεπερασω...ευτυχως εχω ενα μικρο αποθεμα στο σπιτι....παω να το τσακισω...καταραμενη Μιζουκι :banghead: αλλα και καταραμενη Σανυ Μπαλτζη που μαζι με τον Χατζηγιαννη εγραψε αυτο το τραγουδι για να βαλαντωνουμε εμεις οι ευαισθητες ψυχες... :cry:

Συγχαρητηρια nessie...με βαλαντωσες παλι ;)
 
Παιδιά, σας ευχαριστώ πολύ! :thanx2:

Μακάρι να μπορούσα να φτιάξω κάτι πιο χαρούμενο, αλλά "η φύσις της σχέσεως" ( :cool: τι είπα πάλι; ) είναι τέτοια που δεν το πολυεπιτρέπει...


(Πάντως κάτι στριφογυρίζει στο κεφαλάκι μου από χθες...
:flower: )

Λοιπόν, δε φταίω εγώ αν μελαγχολήσατε, τη Mizuki να κυνηγάτε... Μισό λεπτό!
728guillotinefg9.gif


(Πάντα πιάνει αυτό το κόλπο... :D )
 
Βρε καλό μου κοριτσάκι, τι σου φταίω νυχτιάτικα???

Έχω βαλαντώσει πάλι στο κλάμα και δεν μπορώ να σταματήσω....

Κατάφερες και με το δεύτερο βιντεάκι σου να αγγίξεις την ψυχή μου.

Η επιλογή του τραγουδιού και των σκηνών εξαιρετική...

ο σκοπός να μας γεννήσουν ή ξυπνησουν συναισθήματα πέτυχε!

Κι αυτό για μένα είναι τέχνη. Ακόμα κι αν η ιστορία είναι κάποιου άλλου, ακόμα κι αν το τραγούδι το έγραψε άλλος, ακόμα κι αν τα σχέδια τα εμπνεύστηκαν και τα σχεδίασαν άλλοι, εσύ έκανες την επιλογή... μήπως να γίνεις σκηνοθέτης????
 
Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ! #)

Με αυτά που μου λέτε, θα καβαλήσω το καλάμι και μετά άντε να με κατεβάσετε... :p

Το επόμενο βιντεάκι -σας το λέω από τώρα- θα είναι χαρούμενο.

Κυρίως για να φάει σοκολατίτσα από το περίπτερο και κανένας άλλος χριστιανός!!! :D :D

:thanx2:
 
domniki είπε:
Δυστυχως δεν κλαιμε μονο στο σινεμα, nessie μου, αλλα κυριως κλαιμε στην πραγματικοτητα...τι κεραμιδα ηταν αυτη Χριστουγεννιατικα! Θα χρειαστω ολο το περιπτερο σε σοκολατες για να το ξεπερασω...ευτυχως εχω ενα μικρο αποθεμα στο σπιτι....παω να το τσακισω...καταραμενη Μιζουκι :banghead: ....

nessie είπε:
....
Το επόμενο βιντεάκι -σας το λέω από τώρα- θα είναι χαρούμενο.

Κυρίως για να φάει σοκολατίτσα από το περίπτερο και κανένας άλλος χριστιανός!!! :D :D

:thanx2:

:wait2: Σα θεωρία συνομωσίας μου ακούγεται αυτό...

Δλδ... θα φτιάξεις ένα βιντεάκι που θα μένει ο Άλμπερτ μόνος του στο τέλος για να αδειάσω εγώ το περίπτερο... :angry:

... Και όχι τίποτα άλλο... δεν έχω και περιθώρειο να παχύνω και άλλο... Δε θα χωράω στο portal του retro... :D :D :D
 
nessie, ζυγιστηκα σημερα...αντεχω κ'αλλες σοκολατες...χτυπα κ'αλλο, θα τ'αντεξω :D
 
[AMV] Terry & Candy

Παιδιά σήμερα έχω γενέθλια!!! Κλείνω ένα χρόνο στο GRM! :cheers:

Και θα το γιορτάσω με ένα κλιπάκι που έφτιαξα για την Καντούλα μας!

Ελπίζω να σας αρέσει! :)

Το βιντεάκι αυτό είναι αφιερωμένο στη domniki! Ευχαριστώ για όλα Dom! ;)

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χρονια σου πολλα τοτε.

Το βιντεακι πολυ ομορφο. :thumbup:
 
Χρονια σου πολλα nessie :clap:

Ευχαριστω για την αφιερωση :thanx2: ...αχου, δεν τα μπορω αυτα, θα με παρουν τα ζουμια :wub: Nα εισαι παντα καλα και ποτε να μην το βαζεις κατω :cheers: Ακριβως οπως εκανε η αγαπημενη μας Καντυ :gdance:

(τα σχολια μου για το βιντεακι θα τα γραψω απο το σπιτι - ας οψεται ο admin στο γραφειο που εχει κοψει το youtube)
 
:wait2: :wait2: Έχω να τονίσω πως σε αυτό το subforum καταστρατηγούνται οι προτεραιότητες και οι υποσχέσεις που δίνονται σε αφελή μέλη δεν τηρούνται...

Αυτά είχα να πω :sure:

 


και να προσθέσω: Μπράβο :bow: :bow::bow:Nessie μας!!! Υπέροχη δουλειά όπως πάντα!!!

 
 
Nessie η δουλεια σου ειναι πολυ καλη (οπως παντα :D )

Υγ. Χρονια σου πολλα ;)
 
Καλό...όμως να ξέρεις ότι τα μετράω και ο Τέρρυ έχει ήδη 2!!!Θα κάνω υπεμονή στο...τρίτο κάηκες!....:sure::sure:

(ετοιμάζω τα βραστά αυγά για παν ενδεχόμενο :angry: ... :D )!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Yπεροχες εικονες, ολες σχολικες και αποκλειστικα τερρυκες :wub:

Τα επεισοδια του σχολειου ειναι τα αγαπημενα μου :heartcloud: E, οταν αρχιζεις να βλεπεις καποιον ακομα και μεσα στην σουπα σου, κατι περιεργο συμβαινει :hurrah:

Ευχαριστω και παλι nessie που ξαναζωντανεψες τις ευτυχισμενες στιγμες της Καντυ στο σχολειο :clap: Παντα τετοια :cheers:
 
Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές παιδιά!! :cheers:

Όσο για τις φίλτατες Juanita και misspepper που έσπευσαν να με κατηγορήσουν :D , θα απαντήσω με μια παροιμία του σοφού λαού μας:

Αν είσαι και παπάς, με την αράδα σου θα πας!!! :D :D :D
 
Καλά...φέρτε το ξουράφι... :animangry: !

Μα δεν το ξέρεις...Υπάρχει και άλλη μια που λέει στο τέλος ξυρίζουν τον γαμπρό :diablotin: !
 
Πίσω
Μπλουζα