Batman - The movie

telonio

Immense Cult RetroFigure
Joined
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
4.507
Αντιδράσεις
2.350
picture.php


picture.php


picture.php
 
φίλε telonio για άλλη μια φορά θα σου πω ένα μεγάλο μπράβο... :thumbup: :thumbup:

πολύ καλό review με έβαλες στην πρίζα να παίξω batman αν και δεν τον πολύ γουστάρω χεχε...

γενικότερα πάντως :worship: :worship: :worship: :worship:
 
Αμα φτιαχνεσαι με τον Βatman της Αmiga φαντασου τι εχει να γινει το βραδυ. :D

telonio αψογος οπως παντα σαν να διαβαζα παλια καλα reviews. :)
 
Telonio for president. Στο fanzine του retromaniax θα σε κάνουμε αρχισυντάκτη :D
 
Αναμείνατε σε λίγες ημέρες και ένα review απο το Bubble booble. :)
 
Aλλο ένα εξαιρετικό review !! :) Το Batman αποτέλεσε ένα απο τα πλέον αγαπημένα μου παιχνίδια στον amstrad. Hταν κορυφαίο απο κάθε άποψη (...και τώρα που βλέπω τις εικόνες απο amiga, μάλλον επιβάλλεται να το παίξω και εκεί !! :D ).
 
bubble bobble ε αντε περιμένουμε!!!!!!!!
 
Να δώσω και ένα tip για το Batman The movie. Στην οθόνη των τίτλων γράψτε JAMMMM και η οθόνη θα γυρίσει ανάποδα επιβεβαιώνοντας ότι το tip έπιασε. Πατήστε το fire και αρχίστε το παιχνίδι. Πατώντας το πλήκτρο f10 θα παιρνάτε αμέσως στο επόμενο επίπεδο.
 
Έκανα ένα γραφικό update στο review. Ο DINO φταίει που ζήλεψα από τα άψογα layout στα review του! :D
 
Το είχα λιώσει το παιχνίδι μιλάμε!! Η δισκέτα είχε γίνει ένα με το drive!!!
 
!!

Που είναι το review?? οεο?
 
Στην πρώτη σελίδα πρώτο post. Μια χαρά φένεται. Δεν το βλέπεις;
 
:eek::eek: Απίστευτο review. Το μαύρο background κολλάει τέλεια με το παιχνίδι.
 
Πραγματικά πολύ καλό παιχνίδι!!

Το έχω στον Commodore. Μου άρεσε και η μουσική του Mattew Cannon
 
Έφαγα φλασιά με το συγκεκριμένο review, γιατί δεν είχα καταλάβει οτι ο telonio, έκανε πρόσφατα update και νόμιζα οτι το είχε φτιάξει από την αρχή έτσι (με layout)... :D

Πρώτος! :thumbup:
 
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια αγαπητέ DINO. Αγοράκι είμαι ξέρεις τώρα, ζήλεψα από τα δικά σου reviews. Στην προσπάθεια είμαι.
 
!!

Μπράβο ρε φίλε...συγχαρητήρια..εσύ και ο Dinos, Δίνεται σημασία στη λέξη "παρουσίαση" στα reviews σας. Σαν να διαβάζω σελίδες Pixel special review.

Το είχα και γω στον Amstrad μου και μου άρεσε πολύ σαν παιχνίδι...Πάντως τώρα συνειδητοποιώ πόσο κορυφαία γραφικά είχε στην Amiga...Δεν γίνεται να μην το παίξω στον emulator:)
 
Αξεχαστο παιχνιδι. Εθιστικο! Ειδικα το κολπο με το σκοινι ηταν ολα τα λεφτα!!

Προλαβα να το τερματισω αρκετες φορες πριν η δισκέτα τα παίξει (η Αμιγκα μου ηταν δισκετοφαγος), και απο τοτε δεν το ξαναπαιξα, δυστυχως
 
Πίσω
Μπλουζα